X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2014, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania trzymam kciuki :) jak dzisiaj z rana wyszedł test ? :)

  • Ania_XxX Koleżanka
    Postów: 33 41

    Wysłany: 13 lipca 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e4dfaf2fc341ff93med.jpg

    Lena87, Angelabd, Amy, Ewelcia lubią tę wiadomość

    82do20mmeofbbylm.png
  • Ania_XxX Koleżanka
    Postów: 33 41

    Wysłany: 13 lipca 2014, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test z wczoraj. Na 4 testach wyszły mi takie blade kreski i wczoraj był ostatni termin @, póki co jej nie ma ;) Dziś 38 dc, mam nadzieję, że się udało :D

    Angelabd lubi tę wiadomość

    82do20mmeofbbylm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania super wieści, wygląda na to, że się udało ;* BRAWO!

    Ania_XxX lubi tę wiadomość

  • ANDI87 Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 14 lipca 2014, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pirełka co tam u Ciebie dobrego?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2014, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po badaniu, mam wynik ;) progesteron w 21dc 7,31 :) według legendy f.lutealna :D to chyba dobrze? :) ostatnio miałam 1,19..
    Czy to znaczy, że wystąpiła owulacja?

  • Nataszka2200 Autorytet
    Postów: 576 653

    Wysłany: 14 lipca 2014, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesć:D

    Jestem Karolina i rocznik 87.Już dwa poronienia za mna:( pierwsze w 9 tyg a drugie pusty pecherzyk płodowy;/.Jak naraźie sie z męzem po drugiej stracie nie starlismy 7 miesięcy ale dzis na szczescie przyszly mi wyniki z Trombofilii(zakprzepicy czy nie mam)Na szczęscie wyniki mam ok i inne co robiłam co sie robi po poronieniu równeiz w porządku.Jedynie sie lecze na tarczyce ale biore leki i mam ja unormowaną na szczęscie.Akurat dzis mam drugi dzien @ tak więc mam nadzieje ze teraz się uda donosić ciąże...Wcześniejsze ciaże 1 zaszłam w 1 cyklu a 2 w 4 tyle ze ta pierwsza to juz z 8 lat temu gdzies wiec dawnooo.Jak mi to lekarz pow że poprostu czasami sie ma pecha że jest puste jaajo płodowe.Mam nadzieje że teraz juz bedzie ok jak sie uda...
    Karolcia:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2014, 20:08

    Lena87, Ania_XxX, paulashells lubią tę wiadomość

    iv09piqvr5fpkazd.png
    Aleks ur.20.03.2016r godz 17:07 waga:3.272 i 55cm
    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n739hscix2y.png[/link]
  • Zakręcona87 Debiutantka
    Postów: 8 6

    Wysłany: 14 lipca 2014, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) teraz kolej na ujawnienie sie mojej osoby ;) staramy sie z moim K od blisko 2 lat jutro pierwsze podejście do IUI i powiem Wam szczerze, ze jestem bardzo skołowana ...

    Lena87, Ania_XxX, paulashells lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2014, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe Koleżanki z rocznika 87 :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2014, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również Witam Nowe Dziewczyny ;)

    Zakręcona, trzymam kciuki za zielony finał :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2014, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe Babeczki które do nas dołączyły ;)

    Nataszka2200 lubi tę wiadomość

  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 15 lipca 2014, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2015, 18:13

    Angelabd, Ania_XxX lubią tę wiadomość

  • Zakręcona87 Debiutantka
    Postów: 8 6

    Wysłany: 15 lipca 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od godziny jestem po... I powiem tyle, ze chyba liczyłam na więcej :( mieszkam w Belgii tu leczenie jest praktycznie za darmo jeśli opłaca sie roczne ubezpiecznie ;) to akurat duży plus .... Ale ogólnie wszystko przebiegło bardzo schematycznie .... Sama nie wiem na co liczyłam ....
    Po zabiegu pani doktor zostawiła mnie życzyla szczęścia i kazała pólezec 10 min ubrać sie i wyjść .... A ja zonk !! Bez zegarka nie mam pojęcia ile leżałam ale za ściana usłyszałam dwie pacjentki najpierw gratulacje dla jednej pózniej dla drugiej :) dało mi to nadzieje ... ;) moze ja będę kolejna ...

  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1088

    Wysłany: 15 lipca 2014, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny :-) ja miło spędzam czas z mezulkiem
    :-) gratuluję Aniu :-) Witam także nowe koleżanki :-)

    Ania_XxX lubi tę wiadomość

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona87 wrote:
    Od godziny jestem po... I powiem tyle, ze chyba liczyłam na więcej :( mieszkam w Belgii tu leczenie jest praktycznie za darmo jeśli opłaca sie roczne ubezpiecznie ;) to akurat duży plus .... Ale ogólnie wszystko przebiegło bardzo schematycznie .... Sama nie wiem na co liczyłam ....
    Po zabiegu pani doktor zostawiła mnie życzyla szczęścia i kazała pólezec 10 min ubrać sie i wyjść .... A ja zonk !! Bez zegarka nie mam pojęcia ile leżałam ale za ściana usłyszałam dwie pacjentki najpierw gratulacje dla jednej pózniej dla drugiej :) dało mi to nadzieje ... ;) moze ja będę kolejna ...



    Będzie dobrze :)

  • Zakręcona87 Debiutantka
    Postów: 8 6

    Wysłany: 15 lipca 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje bo chyba przesadziłam po zabiegu rowerem wróciłam do domu i teraz leżakuje i odpoczywam ale wcześniej pokonałam 8km ;) ... Mam nadzieje, ze to ńie zaszkodzi ....

  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1088

    Wysłany: 15 lipca 2014, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakrecona bądź dobrej myśli, trzymam kciuki :-)

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
  • świeżnka Znajoma
    Postów: 28 6

    Wysłany: 15 lipca 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny, tyle tu brzuszków że aż chętnie sie patrzy:-). Mam małe pytanie, ponieważ gubię się w tych wszystkich postach. Staramy się z mężem o dziecko 10 cykl. Chciałabym wybrać się do ginekologa i zacząć starać się z pomocą medyczną. Wcześniej chodzilam do ginekologa min raz w roku, a teraz jakoś sie boję- chyba bardziej tego że powie że nie mogę mieć dzieci. Stąd moje pytanie: od czego zacznie lekarz (oprócz cytologii oczywiście)? jakie badania mi zleci? zapisze mi jakieś lekarstwa? będzie chciał widzieć moje wykresy? Niestety nie mierzę już temperatury. jedno dobre że tarczycę mam już uregulowaną. w jakim dniu cyklu najlepiej udać się na wizytę? przed owulacją czy po? Bardzo dziękuję za radę:-) pozdrawiam:-)

  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 15 lipca 2014, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :)

    Aniu, moje serdeczne gratulacje! Piękna wiadomość!!!

    Coraz więcej nas :) cieszę się i witam nowe dziewczyny :)

    Ania_XxX lubi tę wiadomość

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • Zakręcona87 Debiutantka
    Postów: 8 6

    Wysłany: 15 lipca 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znajdź sobie dobrego gina i śmiało idź do kogoś komu możesz zaufać :) dobry lekarz to połowa sukcesu :) nie bój sie bo dzisiejsza medycyna działa cuda ... Z pewnością bedzie dobrze :)

‹‹ 51 52 53 54 55 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ