Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 10 lipca 2014, 09:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry ;)

U Mnie nowy cykl się zaczął bez nadziei na cokolwiek ..
    Wyniki męża szału nie robią .. Wszystko ładnie pięknie tylko morfologia 2% .

• nick nieaktualny

Wysłany: 10 lipca 2014, 09:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela przykro mi, wiem jak się czujesz kiedy trzeba zacząć wszystko od nowa ...

Ja w tym cyklu też wielkich nadziei nie mam, odpuszczam nawet dupka :/ <3 nie ma kiedy..

Angelabd lubi tę wiadomość

• MADZIA 87 Ekspertka

Wysłany: 10 lipca 2014, 09:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    halo dziewczyny po ldugiej przerwie jestem, u mnie tez zaczal sie nowy cykl w poprzednim nie zdzialalismy cudow, meza nie bylo prawie miesiac wiec lekka dupa wyszla :] a dziś mam w sumie 2 dc bo wczoraj pojawilo sie plamenie. jedziemy nad morze 20 lipca na tydzien moze w innym klimacie na luzaku... chcemy zrobic sobie badania w koncu jakis progres u meza podjal decyzje sam :)
    a powiedzcie mi czy warto ufac tym testom owulacyjnym?

nasze początki starań ( od listopada 2013)
    3jgxdqk3m228f53m.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 10 lipca 2014, 10:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja testów nigdy nie robiłam, ale wiem że dziewczyny robią :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 10 lipca 2014, 10:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    Angela przykro mi, wiem jak się czujesz kiedy trzeba zacząć wszystko od nowa ...

Ja w tym cyklu też wielkich nadziei nie mam, odpuszczam nawet dupka :/ <3 nie ma kiedy..

a dlaczego nie masz nadziei? zawsze trzeba ją mieć :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 10 lipca 2014, 10:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Dzień Dobry ;)

U Mnie nowy cykl się zaczął bez nadziei na cokolwiek ..
    Wyniki męża szału nie robią .. Wszystko ładnie pięknie tylko morfologia 2% .

do lekarza z wynikami niech temu coś zaradzi :) głowa do góry:)

• nick nieaktualny

Wysłany: 10 lipca 2014, 10:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój małżonek zobaczył wczoraj że coś skrobie na kompie, zainteresowało go to :) mówię mu że to jest forum dla kobiet starających się o dziecko "taka grupa wsparcia dla mnie" uśmiechnął się i powiedział że ja wszystko chciałabym na już, że widocznie nie przyszedł na nas czas i że musimy być cierpliwi ( no, a z tą cierpliwością u mnie to jest wielka kicha).

Wonderwall lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 10 lipca 2014, 11:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelabd wrote:
    a dlaczego nie masz nadziei? zawsze trzeba ją mieć :)
    e tam, nie ja prawie w ogóle się nie <3 :P

• nick nieaktualny

Wysłany: 10 lipca 2014, 11:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelabd wrote:
    Mój małżonek zobaczył wczoraj że coś skrobie na kompie, zainteresowało go to :) mówię mu że to jest forum dla kobiet starających się o dziecko "taka grupa wsparcia dla mnie" uśmiechnął się i powiedział że ja wszystko chciałabym na już, że widocznie nie przyszedł na nas czas i że musimy być cierpliwi ( no, a z tą cierpliwością u mnie to jest wielka kicha).
    faceci mają inne podejście, mój mówi tak samo..trzeba się na spokojnie starać, a nie że musi być na już. Starać się i czekać, nic poza tym :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 10 lipca 2014, 11:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    za 7 dni skończy mi się abonament Premium czy podstawowy bardzo się od tego różni?

już znam odpowiedź :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2014, 11:27

• nick nieaktualny

Wysłany: 10 lipca 2014, 12:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już też nie wykupuję premium bo nie używam wykresu już :D

• nick nieaktualny

Wysłany: 10 lipca 2014, 12:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    Ja już też nie wykupuję premium bo nie używam wykresu już :D

ja chyba zacznę od jutra temp. mierzyc ;) chciaz nie wiem czy mi cos to da...

• bianka Autorytet

Wysłany: 10 lipca 2014, 21:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam:)

dopisuję się do rocznika:)

Może się przedstawię : 2cykle/3miesiące starań i straszna niecierpliwość w tym temacie;)

abd810f76029182a89dde1b133487407.png
    p19uskjoqbuwkgli.png
    2rsfcq7sazkf7d0g.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 10 lipca 2014, 23:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    bianka witaj ;) z początku każda z Nas jest niecierpliwa :D z czasem przyjdzie spokój, opanowanie i odpuścisz troszkę, chyba że wcześniej się uda, czego Wam życzę :)

Lena87, Zakręcona87 lubią tę wiadomość

• Wonderwall Ekspertka

Wysłany: 11 lipca 2014, 06:59

Cytuj  /     /  Zgłoś

Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2015, 23:31

• Mallina Autorytet

Wysłany: 11 lipca 2014, 10:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny:)
    Oj skąd ja znam tekst "Ty byś chciała wszystko na już", tyle razu to słyszałam i za każdym razem mnie to tak samo denerwuje ;). Fakt z czasem po kilku nie udanych próbach człowiek już tak bardzo się niecierpliwi, ale nie wiem czy wy też tak macie, temat jest ciągle trudny i każda kolejna ciąża w bliskim otoczeniu boli tak samo, a porażka skrzydeł nie dodaje.

p19ukw7ifmlxopac.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 11 lipca 2014, 11:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie ciąże w otoczeniu nie bolą, a smucą, że Nam się nie udaje..no ale musimy walczyć !!

• Ania_XxX Koleżanka

Wysłany: 11 lipca 2014, 17:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane będzie dobrze :) Spotka Nas w końcu szczęście ;)

Ja dziś zrobiłam dwa testy, niby wyszły delikatne kreseczki, ale robiłam tymi testami z allegro, nie ufam im w ogóle. Jutro mam termin @ i jutro zrobię powtórkę, ale z rana i normalnym płytkowym już. Nie oszukuje się, że jestem w ciąży, bo czuję wszystkie objawy, jak na @. Mam tylko niewielkie plamienia od czasu do czasu. Mąż też twierdzi, że w tym cyklu się nie udało. Podchodzę do tego na spokojnie, jeśli się nie udało, trudno - uda się może w następnym cyklu :)

82do20mmeofbbylm.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 11 lipca 2014, 20:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_XxX wrote:
    Kochane będzie dobrze :) Spotka Nas w końcu szczęście ;)

Ja dziś zrobiłam dwa testy, niby wyszły delikatne kreseczki, ale robiłam tymi testami z allegro, nie ufam im w ogóle. Jutro mam termin @ i jutro zrobię powtórkę, ale z rana i normalnym płytkowym już. Nie oszukuje się, że jestem w ciąży, bo czuję wszystkie objawy, jak na @. Mam tylko niewielkie plamienia od czasu do czasu. Mąż też twierdzi, że w tym cyklu się nie udało. Podchodzę do tego na spokojnie, jeśli się nie udało, trudno - uda się może w następnym cyklu :)

myśl pozytywnie :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 12 lipca 2014, 09:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny ;) Ania_XxX Gratuluję ;) <3 ps: jak chcesz się pozbyć żelu to ja jestem chętna :D

25.05 Sewerynka t6201.gif
    03.06 Aniołek87 t6201.gif
    01.07 Listior t6201.gif
    12.07 Ania_XxX t6201.gif

Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2014, 09:29

Angelabd, Ania_XxX lubią tę wiadomość

‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego