X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2014, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry ;)

    U Mnie nowy cykl się zaczął bez nadziei na cokolwiek ..
    Wyniki męża szału nie robią .. Wszystko ładnie pięknie tylko morfologia 2% .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2014, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela przykro mi, wiem jak się czujesz kiedy trzeba zacząć wszystko od nowa ...


    Ja w tym cyklu też wielkich nadziei nie mam, odpuszczam nawet dupka :/ <3 nie ma kiedy..

    Angelabd lubi tę wiadomość

  • MADZIA 87 Ekspertka
    Postów: 125 137

    Wysłany: 10 lipca 2014, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    halo dziewczyny po ldugiej przerwie jestem, u mnie tez zaczal sie nowy cykl w poprzednim nie zdzialalismy cudow, meza nie bylo prawie miesiac wiec lekka dupa wyszla :] a dziś mam w sumie 2 dc bo wczoraj pojawilo sie plamenie. jedziemy nad morze 20 lipca na tydzien moze w innym klimacie na luzaku... chcemy zrobic sobie badania w koncu jakis progres u meza podjal decyzje sam :)
    a powiedzcie mi czy warto ufac tym testom owulacyjnym?

    Angelabd lubi tę wiadomość

    nasze początki starań ( od listopada 2013)
    3jgxdqk3m228f53m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja testów nigdy nie robiłam, ale wiem że dziewczyny robią :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    Angela przykro mi, wiem jak się czujesz kiedy trzeba zacząć wszystko od nowa ...


    Ja w tym cyklu też wielkich nadziei nie mam, odpuszczam nawet dupka :/ <3 nie ma kiedy..


    a dlaczego nie masz nadziei? zawsze trzeba ją mieć :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2014, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Dzień Dobry ;)

    U Mnie nowy cykl się zaczął bez nadziei na cokolwiek ..
    Wyniki męża szału nie robią .. Wszystko ładnie pięknie tylko morfologia 2% .


    do lekarza z wynikami niech temu coś zaradzi :) głowa do góry:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój małżonek zobaczył wczoraj że coś skrobie na kompie, zainteresowało go to :) mówię mu że to jest forum dla kobiet starających się o dziecko "taka grupa wsparcia dla mnie" uśmiechnął się i powiedział że ja wszystko chciałabym na już, że widocznie nie przyszedł na nas czas i że musimy być cierpliwi ( no, a z tą cierpliwością u mnie to jest wielka kicha).

    Wonderwall lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2014, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelabd wrote:
    a dlaczego nie masz nadziei? zawsze trzeba ją mieć :)
    e tam, nie ja prawie w ogóle się nie <3 :P

    Angelabd lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelabd wrote:
    Mój małżonek zobaczył wczoraj że coś skrobie na kompie, zainteresowało go to :) mówię mu że to jest forum dla kobiet starających się o dziecko "taka grupa wsparcia dla mnie" uśmiechnął się i powiedział że ja wszystko chciałabym na już, że widocznie nie przyszedł na nas czas i że musimy być cierpliwi ( no, a z tą cierpliwością u mnie to jest wielka kicha).
    faceci mają inne podejście, mój mówi tak samo..trzeba się na spokojnie starać, a nie że musi być na już. Starać się i czekać, nic poza tym :)

    Angelabd lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    za 7 dni skończy mi się abonament Premium czy podstawowy bardzo się od tego różni?


    już znam odpowiedź :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2014, 11:27

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2014, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już też nie wykupuję premium bo nie używam wykresu już :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    Ja już też nie wykupuję premium bo nie używam wykresu już :D


    ja chyba zacznę od jutra temp. mierzyc ;) chciaz nie wiem czy mi cos to da...

  • bianka Autorytet
    Postów: 422 210

    Wysłany: 10 lipca 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam:)

    dopisuję się do rocznika:)

    Może się przedstawię : 2cykle/3miesiące starań i straszna niecierpliwość w tym temacie;)

    Angelabd lubi tę wiadomość

    abd810f76029182a89dde1b133487407.png
    p19uskjoqbuwkgli.png
    2rsfcq7sazkf7d0g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2014, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bianka witaj ;) z początku każda z Nas jest niecierpliwa :D z czasem przyjdzie spokój, opanowanie i odpuścisz troszkę, chyba że wcześniej się uda, czego Wam życzę :)

    Lena87, Zakręcona87 lubią tę wiadomość

  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 124

    Wysłany: 11 lipca 2014, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2015, 23:31

  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 11 lipca 2014, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny:)
    Oj skąd ja znam tekst "Ty byś chciała wszystko na już", tyle razu to słyszałam i za każdym razem mnie to tak samo denerwuje ;). Fakt z czasem po kilku nie udanych próbach człowiek już tak bardzo się niecierpliwi, ale nie wiem czy wy też tak macie, temat jest ciągle trudny i każda kolejna ciąża w bliskim otoczeniu boli tak samo, a porażka skrzydeł nie dodaje.

    Angelabd lubi tę wiadomość

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2014, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie ciąże w otoczeniu nie bolą, a smucą, że Nam się nie udaje..no ale musimy walczyć !!

  • Ania_XxX Koleżanka
    Postów: 33 41

    Wysłany: 11 lipca 2014, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane będzie dobrze :) Spotka Nas w końcu szczęście ;)

    Ja dziś zrobiłam dwa testy, niby wyszły delikatne kreseczki, ale robiłam tymi testami z allegro, nie ufam im w ogóle. Jutro mam termin @ i jutro zrobię powtórkę, ale z rana i normalnym płytkowym już. Nie oszukuje się, że jestem w ciąży, bo czuję wszystkie objawy, jak na @. Mam tylko niewielkie plamienia od czasu do czasu. Mąż też twierdzi, że w tym cyklu się nie udało. Podchodzę do tego na spokojnie, jeśli się nie udało, trudno - uda się może w następnym cyklu :)

    82do20mmeofbbylm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2014, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_XxX wrote:
    Kochane będzie dobrze :) Spotka Nas w końcu szczęście ;)

    Ja dziś zrobiłam dwa testy, niby wyszły delikatne kreseczki, ale robiłam tymi testami z allegro, nie ufam im w ogóle. Jutro mam termin @ i jutro zrobię powtórkę, ale z rana i normalnym płytkowym już. Nie oszukuje się, że jestem w ciąży, bo czuję wszystkie objawy, jak na @. Mam tylko niewielkie plamienia od czasu do czasu. Mąż też twierdzi, że w tym cyklu się nie udało. Podchodzę do tego na spokojnie, jeśli się nie udało, trudno - uda się może w następnym cyklu :)


    myśl pozytywnie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny ;) Ania_XxX Gratuluję ;) <3 ps: jak chcesz się pozbyć żelu to ja jestem chętna :D


    25.05 Sewerynka t6201.gif
    03.06 Aniołek87 t6201.gif
    01.07 Listior t6201.gif
    12.07 Ania_XxX t6201.gif


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2014, 09:29

    Angelabd, Ania_XxX lubią tę wiadomość

‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ