X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Nataszka2200 Autorytet
    Postów: 576 653

    Wysłany: 15 lipca 2014, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Ja staram sie zawsze isc 2 12 dniu cyklu 11:) bo u mnie tak gdzies jest owulka i zawsze widze 22mm pecherzyk owulacyjny:)jak oczywiscie mniej wiecej wiesz kiedy masz owulke;).

    iv09piqvr5fpkazd.png
    Aleks ur.20.03.2016r godz 17:07 waga:3.272 i 55cm
    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n739hscix2y.png[/link]
  • świeżnka Znajoma
    Postów: 28 6

    Wysłany: 15 lipca 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no chyba wiem kiedy, cykle mam równe co do dnia od zawsze tak miałam, tym bardziej myślałam że nie bedzie problemu:-/. A co do badań? pewnie dużo tego zleci co?
    Dziękuję Wam za miłe powitanie :-)

  • Nataszka2200 Autorytet
    Postów: 576 653

    Wysłany: 15 lipca 2014, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co Ja miałam mega dużo i w sumie długo nie czekałam bo robiłam wszystkie prywatnie bo jak bym chciała na NFZ to 2 lata bym musiała czekać takie terminy u mnie na śląsku;/.Ale na szczescei wszystko porobione czekałam z 4 tyg na wyniki z trombofili (czy nie mam zakrzepicy) bo Pani genetyk pow że też dużo przypadków poronien jest przez zakrzepice ale wyszły mi negatywne ze jej nie mam na szczęscie:).Mam nadzieje ze za 3 razem sie uda donosić ciąze eh wierze w to mocno bo co innego mi pozostaje:)

    iv09piqvr5fpkazd.png
    Aleks ur.20.03.2016r godz 17:07 waga:3.272 i 55cm
    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n739hscix2y.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2014, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, kiedyś na początku tu na chwilkę zajrzałam a potem się gdzieś zgubiłam na innych wątkach :D Przyjmiecie mnie na nowo? :D

    ewcia21k lubi tę wiadomość

  • Zakręcona87 Debiutantka
    Postów: 8 6

    Wysłany: 15 lipca 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co ja miałam zrobione badania chyba na wszystko co jest możliwe i na szczęście jak już wcześniej pisałam bezpłatnie ale na wyniki i tak czekałam 6-8 tygodni :) wszystkie wyszły dobrze i nic kompletnie nic nie znaleźli .... Ale mimo to dzidzi brak wiec zaproponowała nam IUI wiec bez większego namysłu powiedziałam tak .... Jesli teraz sie nie uda czekam na ostatnie badanie różności jajowodów bo go jeszcze nie miałam .... W Polsce chyba jest ona wykonywane przed IUI ??? I moje kolejne pytanie czy to bolesny zabieg ?? Macie w tym temacie jakieś doświadczenie lub dobre rady??? Będę bardzo wdzięczna za wszystkie informacje :)

  • Sewerynka Ekspertka
    Postów: 227 331

    Wysłany: 15 lipca 2014, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu delikatne kreseczki są zawsze na początku, gdybyś robiła codziennie test z rana to zaobserwowałabyś,że są codziennie coraz ciemniejsze :-)) Ja też miałam takie bladzioszki potem już wyraźne.Zatem gratuluje Ci serdecznie , widzę, żę moje Fasolowe wiruski działają :))) Czekam na Was wszystkie Kochane !!!

    Ania_XxX, Zakręcona87 lubią tę wiadomość

    f2w3rjjgh6j72quh.png
  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 16 lipca 2014, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2015, 18:13

  • świeżnka Znajoma
    Postów: 28 6

    Wysłany: 16 lipca 2014, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnula87 wrote:
    Hej dziewczyny, kiedyś na początku tu na chwilkę zajrzałam a potem się gdzieś zgubiłam na innych wątkach :D Przyjmiecie mnie na nowo? :D
    Nie widzę przeciwwskazań :-) po ilości postów widzę że długo juz tu jesteś :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2014, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No troszkę siedzę ;)

  • Zakręcona87 Debiutantka
    Postów: 8 6

    Wysłany: 16 lipca 2014, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje tym którym sie udało :) !! Azja resztę trzymam kciuki :).

    Angelabd, Ania_XxX lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2014, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia wrote:
    Mnie dziś tak ciekawość wzięła że zrobiłam test ciążowy w 10dc i negatywny :/ Nawet cienia nie było II kreski więc u mnie pewnie nic z tego. Aniu jak masz jaśniutka kreseczkę to już jest dobrze :)
    Nie martw się, dzisiaj i mnie podkusiło, a miałam testów nie robić przed terminem @ i też negatyw :/ nie liczyłam na więcej, ale myślałam że jak był luz to jakiś łupem szczęścia się udało.. dzisiaj też wypada mi chyba 10-11 dpo, ale dokładnie nie wiem.

    Ewelcia lubi tę wiadomość

  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 17 lipca 2014, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2015, 18:13

    Ania_XxX lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2014, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja raczej czekam w tym cyklu na @, raczej nic innego się nie spodziewam, a w przyszłym cyklu biorę CLO pierwszy raz, USG robię, dupka dalej biorę i zobaczymy :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2014, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moze jednak w tym cyklu ci zaskoczy?? :)

    Ewelcia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2014, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej nie robię sobie nadziei, nie nastawiam się.. nie raz był większe szanse i leki, nadzieja i nic :P a teraz może ze 3 razy <3 w tym cyklu, bez dupka :P
    Piersi już powoli bolą, w poniedziałek powinna być @.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2014, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To teraz najwazniejsze w takim razie rozpocząć nowy cykl z uśmiechem na ustach ;)

  • paulashells Koleżanka
    Postów: 39 23

    Wysłany: 17 lipca 2014, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe koleżanki:)
    Ewelcia ja również po urlopie, szczerze to też z cichą nadzieją,ale bardzo się jej boję bo już od trzech dni ból podbrzusza, więc raczej za 11 dni pojawi się @.
    Wzięłam na wczasy żel conseive plus, ale go nie używaliśmy, chciałam zobaczyć jak to wyjdzie naturalnie i bez stresu codziennej rzeczywistości:) jak tym razem się nie uda to w kolejnym cyklu go użyjemy. Później IUI.
    Tak, właśnie tak, taki jest plan:) ale oby został pokrzyżowany jak najszybciej:)

    Ewelcia lubi tę wiadomość

    Starania od 28 lipca 2012 r., dnia w którym poślubiłam mojego M.
  • bianka Autorytet
    Postów: 422 210

    Wysłany: 17 lipca 2014, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulashells wrote:
    Witam nowe koleżanki:)
    Ewelcia ja również po urlopie, szczerze to też z cichą nadzieją,ale bardzo się jej boję bo już od trzech dni ból podbrzusza, więc raczej za 11 dni pojawi się @.
    Wzięłam na wczasy żel conseive plus, ale go nie używaliśmy, chciałam zobaczyć jak to wyjdzie naturalnie i bez stresu codziennej rzeczywistości:) jak tym razem się nie uda to w kolejnym cyklu go użyjemy. Później IUI.
    Tak, właśnie tak, taki jest plan:) ale oby został pokrzyżowany jak najszybciej:)

    Witam:)

    Mogłabyś coś więcej o tym żelu powiedzieć? Zastanawiam się nad jakimś wspomaganiem, bo nie widzę u siebie śluzu o cechach płodnych, a podobno jest jakiś żel, który podobnie działa, jak śluz.

    abd810f76029182a89dde1b133487407.png
    p19uskjoqbuwkgli.png
    2rsfcq7sazkf7d0g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnula87 wrote:
    To teraz najwazniejsze w takim razie rozpocząć nowy cykl z uśmiechem na ustach ;)
    Zobaczymy jak to będzie z tym uśmiechem, ale kiedyś musi się udać :D

    Czarnula87, Angelabd lubią tę wiadomość

  • paulashells Koleżanka
    Postów: 39 23

    Wysłany: 19 lipca 2014, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bianka wrote:
    Witam:)

    Mogłabyś coś więcej o tym żelu powiedzieć? Zastanawiam się nad jakimś wspomaganiem, bo nie widzę u siebie śluzu o cechach płodnych, a podobno jest jakiś żel, który podobnie działa, jak śluz.
    Haj Bianka,
    trochę poczytałam tutaj: https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/conceive-plus-zel-lubrykant,1597.html
    trochę w googlach, wiem, że jest przyjazny dla plemników i pomaga w ich ruchliwości. Podobno sprawia przyjemne wrażenie podczas stosunku poprzez odpowiednie nwilżenie.

    Starania od 28 lipca 2012 r., dnia w którym poślubiłam mojego M.
‹‹ 52 53 54 55 56 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ