Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelabd wrote:
    dlaczego tak drogo? u mnie o połowę taniej...
    Szpital za mało zarabia :P
    Zawsze masz takie długie cykle?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 20 kilka złotych, ale mi dał skierowanie ginekolog, nie chciałam sama płacić skoro może mi dać skierowanie na badanie, które wchodzi w pakiet :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy wrote:
    Szpital za mało zarabia :P
    Zawsze masz takie długie cykle?



    niestety tak :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gin ci na to nic nie przepisal?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    U mnie 20 kilka złotych, ale mi dał skierowanie ginekolog, nie chciałam sama płacić skoro może mi dać skierowanie na badanie, które wchodzi w pakiet :D
    Jakbym miala potwierdzone testem to tez od gina bym wolala skierowanie.. przy pierwszej ciazy nie wolalam ale po poronieniu bede wymagajacym natretnym pacjentem :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam PCOS mam stymulowaną owulację

    miałam przepisaną luteinę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy wrote:
    Jakbym miala potwierdzone testem to tez od gina bym wolala skierowanie.. przy pierwszej ciazy nie wolalam ale po poronieniu bede wymagajacym natretnym pacjentem :D

    Moje testy wyszły negatywne, ale i tak dał mi na bętę nawet prosić nie musiałam.
    Niestety negatywna 0,100 tak myślałam..a jednak nadzieja się tliła.
    Czekam na @, mam nadzieję że szybko przyjdzie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OOO moj rocznik. Moge dolaczyc:)?
    AMY piekny wykres!!!!

    Ewelcia, nick nieaktualny, Ania_XxX lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kochane, niestety wiele musimy znieść o.O

    Po przeglądzie ..

    19 mm pęcherzk , 15 mm endometrium :D

    Jutro zastrzyk Pregnyl 10 000 j.

    Ewelcia, nick nieaktualny, Ania_XxX lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 05:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szania wrote:
    OOO moj rocznik. Moge dolaczyc:)?
    AMY piekny wykres!!!!
    Dziekuje Kochana. Poprzedni tez byl ladny i nic z niego nie wyszlo. Takze z tym tez nie wiaze nadziei :) czas pokaze..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szania wrote:
    OOO moj rocznik. Moge dolaczyc:)?


    Dołączaj ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    Moje testy wyszły negatywne, ale i tak dał mi na bętę nawet prosić nie musiałam.
    Niestety negatywna 0,100 tak myślałam..a jednak nadzieja się tliła.
    Czekam na @, mam nadzieję że szybko przyjdzie.


    w nastepnym Ci sie uda ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelabd wrote:
    w nastepnym Ci sie uda ;)
    Nie licze na to, na razie nie mam jeszcze @ więc znowu wszystko mi się rozreguluje i nie wiadomo jak z owulacją.. teraz żałuję, że nie wzięłam w tym cyklu dupka, mogłabym zadziałać z CLO i wszystko byłoby ok i w terminie :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pirelko, warto zaryzykować i nafaszerować się chemią ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie nie lubię chemii ;P
    No ale najpierw niech ta @ przyjdzie, a wtedy będę się zastanawiać .. niektórzy piszą, że czy bez dupka czy z nim wszystko w regularnym czasie, a u mnie od razu takie przesunięcie ;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    byłam u gina nie ma przeciwskazan do ponownej proby z clo tylko tym razem zastrzyk bedzie nie z pregnylem tylo ovitrelle :D najgorsze jest to ze moja pani ginekolog jedzie na urlop i musze jechac do pana gina :/ na monitorowanie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2014, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela Panowe są ok ;) ja całe życie się broniłam, a teraz chodzę do faceta, a Panie nie miło mnie zaskoczyły :/

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2014, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    Angela Panowe są ok ;) ja całe życie się broniłam, a teraz chodzę do faceta, a Panie nie miło mnie zaskoczyły :/


    chcialam olac sprawe z tym monitorowaniem no ale nie moge bo nie bede wiedziec kiedy wziac zastrzyk i jak juz tyle sie faszeruje tymi lekami to niech bedzie z tego pozytywny wynik :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela i tego Ci życzę ;)

    A ja wciąż czekam na @ i co chwilę czuję jakby to miało być "już".. niech już będzie ta @ to zacznę nowy cykl z CLO i dupkiem, usg..może zaskoczy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    je.. chyba się zaczyna @ :D

    to zaczynam w tym cyklu pierwszy raz z CLO, normalnie dupek, badania i usg :D

‹‹ 54 55 56 57 58 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ