X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2014, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie ;)

    mi gin kazala kupic tym razem ovitrelle poniewaz pregnyl nie zadzialal :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelabd wrote:
    witajcie ;)

    mi gin kazala kupic tym razem ovitrelle poniewaz pregnyl nie zadzialal :/


    Głowa do góry ;) kiedyś się i Nam uda <3

    Angelabd lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Głowa do góry ;) kiedyś się i Nam uda <3


    zobaczymy co to wyjdzie w tym cyklu :) w piatek jade na monitorowanie sprawdzic czy urosly jakies pecherzyki po CLO (CLO biore do srody)

    chcialabym aby to byl ostatni cykl staran... aby wszystko sie udalo :)

    Lena87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki jak tam u Was? :)

    Anglea jak samopoczucie? Jutro masz monitoring? Trzymam kciuki :*
    Ja mam we wtorek i muszę dopytać jeszcze o prolaktynę bo spadła znowu poniżej normy przy 1/4 tabletki, więc co mam brać jeszcze mniejszą cząstkę ? :P
    Chciałam wbić się na jutro, ale nie ma terminu wolnego.. a tabl.powinnam brać w niedziele, usg mam dopiero we wtorek.

    Pozostałe badania :LH, FSH i Estardiol są dobre :) lekarz mówi, że wszystkie badania ok, nasienie Męża też ok więc powinno być dobrze.. zobaczymy jak pójdzie z tym CLO :D Dzisiaj ostatnia tabletka i wieczorami pobolewa mnie brzuch jak na @, a @ już się skończyła.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2014, 10:03

    Ewelcia, Lena87, Angelabd lubią tę wiadomość

  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 31 lipca 2014, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pirelciu to co w tym cyklu szalejesz? MAm nadzieję że się uda :)

    Lena87 jak u Ciebie?

    pirelka, Lena87, Angelabd lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy szaleję, ale w końcu zdecydowałam się na to CLO, przed którym się tak broniłam, może pęcherzyki są puste u mnie, a jak będzie ich więcej to zawsze szanse są większe :) Jestem dobrej myśli, że szybko z CLO się uda :)
    A wyników i badań w tym cyklu mam masę, więc to mój najcięższy cykl :P
    Jeszcze po dupku w 26 dc chcę zrobić betę bo później wyjeżdżam i chciałabym wiedzieć czy brać dupka czy nie, czy mogę zażyć leki na chorobę lokomocyjną czy kupić bilety na pociąg. Ha ha :D

    Ewelcia, co u Ciebie?

    Lena87, Angelabd, Ania_XxX lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny ;)

    Tak więc w końcu owulacja była <3

    Endometrium 17mm
    Pęcherzyk który pozostał 16mm - płyn w zatoce był :D

    Angelabd, pirelka, Ewelcia, Ania_XxX lubią tę wiadomość

  • MADZIA 87 Ekspertka
    Postów: 125 137

    Wysłany: 31 lipca 2014, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    halo dziewczyny ja to chyba odpucilam ovufriend ale zatesknilam troche za info o was, ja dzis zrobilam za szybko test niepotrzebnie a bo zalegal mi w szafce... :) jakby co 9 lipca mialam @ na oko bzykanko w trakcie urlopu od 20 do 25lipca i teraz se czekam. Jedyne co zwrocilo moja uwage to to ze 28 albo 29 jakos tak ze snu obudzilo mnie skrecanie podbrzusza do tego stopnia ze nie moglam zasnac, czekam czekam moze to i jakis objaw...buziole dla was

    Lena87 lubi tę wiadomość

    nasze początki starań ( od listopada 2013)
    3jgxdqk3m228f53m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    Dziewczynki jak tam u Was? :)

    Anglea jak samopoczucie? Jutro masz monitoring? Trzymam kciuki :*
    Ja mam we wtorek i muszę dopytać jeszcze o prolaktynę bo spadła znowu poniżej normy przy 1/4 tabletki, więc co mam brać jeszcze mniejszą cząstkę ? :P
    Chciałam wbić się na jutro, ale nie ma terminu wolnego.. a tabl.powinnam brać w niedziele, usg mam dopiero we wtorek.

    Pozostałe badania :LH, FSH i Estardiol są dobre :) lekarz mówi, że wszystkie badania ok, nasienie Męża też ok więc powinno być dobrze.. zobaczymy jak pójdzie z tym CLO :D Dzisiaj ostatnia tabletka i wieczorami pobolewa mnie brzuch jak na @, a @ już się skończyła.


    witaj :)
    ja wczoraj wzielam ostatnia tabletke CLO (nie mam skutkow ubocznych po nich, czuje sie bardzo dobrze)
    jutro faktycznie jade na monitorowanie do faceta :/
    jeszcze najgorsze jest to ze w przyszly weekend wypadl mi wyjazd do zakopca musze sie zapytac czy moge sama zrobic zastrzyk cale szczescie ovitrelle to przygotowany roztwor ;) tylko kurcze musze wiedziec kiedy moge go sobie zrobic... jedyne wyjscie to jechac w piatek przed wyjazdem na monitorowanie i wtedy powinien mi okreslic termin (opozni to nam wyjazd cholerka, bo gin przyjmuje od 19 - 21:00) mam nadzieje ze moje pecherzyki ladnie rosna i zastrzyk dostane przed wyjazdem (to wyjcie najbardziej mi odpowiada)

    sorki ze Was zanudzam swoimi przemysleniami ;)

    paulashells lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Cześć Dziewczyny ;)

    Tak więc w końcu owulacja była <3

    Endometrium 17mm
    Pęcherzyk który pozostał 16mm - płyn w zatoce był :D



    super informacja :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    Nie wiem czy szaleję, ale w końcu zdecydowałam się na to CLO, przed którym się tak broniłam, może pęcherzyki są puste u mnie, a jak będzie ich więcej to zawsze szanse są większe :) Jestem dobrej myśli, że szybko z CLO się uda :)
    A wyników i badań w tym cyklu mam masę, więc to mój najcięższy cykl :P
    Jeszcze po dupku w 26 dc chcę zrobić betę bo później wyjeżdżam i chciałabym wiedzieć czy brać dupka czy nie, czy mogę zażyć leki na chorobę lokomocyjną czy kupić bilety na pociąg. Ha ha :D

    Ewelcia, co u Ciebie?


    i jak sie czujesz po CLO?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelabd wrote:
    w przyszly weekend wypadl mi wyjazd do zakopca musze sie zapytac czy moge sama zrobic zastrzyk cale szczescie ovitrelle to przygotowany roztwor ;) tylko kurcze musze wiedziec kiedy moge go sobie zrobic... jedyne wyjscie to jechac w piatek przed wyjazdem na monitorowanie i wtedy powinien mi okreslic termin (opozni to nam wyjazd cholerka, bo gin przyjmuje od 19 - 21:00) mam nadzieje ze moje pecherzyki ladnie rosna i zastrzyk dostane przed wyjazdem (to wyjcie najbardziej mi odpowiada)

    sorki ze Was zanudzam swoimi przemysleniami ;)

    Nie zanudzasz przestań pierdoły opowiadać ;)
    Jak pójdziesz na Monit w piątek to poproś o przekaz w którym zawarta notka będzie, aby zrobili Ci zastrzyk .. Możesz podjechać wtedy do szpitala w Zakopanem i tam Ci zrobią bez problemu ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2014, 21:13

    Angelabd lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Cześć Dziewczyny ;)

    Tak więc w końcu owulacja była <3

    Endometrium 17mm
    Pęcherzyk który pozostał 16mm - płyn w zatoce był :D
    Super :) czekamy na dalsze rozwinięcie sprawy :*

    Lena87, Angelabd lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelabd wrote:
    i jak sie czujesz po CLO?
    U mnie CLO normalnie, nie mam skutków ubocznych na razie :) pobolewa mnie tylko podbrzusze jak na @ i jajniki odrobinę. Dzisiaj wzięłam ostatnią tabletkę.

    Lena87 lubi tę wiadomość

  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 31 lipca 2014, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :* Dzisiaj strasznie zabiegana jestem :/
    Lena trzymam mocno kciuki i cieszę się z Twoich informacji :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2014, 23:06

    Lena87, Angelabd lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Nie zanudzasz przestań pierdoły opowiadać ;)
    Jak pójdziesz na Monit w piątek to poproś o przekaz w którym zawarta notka będzie, aby zrobili Ci zastrzyk .. Możesz podjechać wtedy do szpitala w Zakopanem i tam Ci zrobią bez problemu ;)


    dziękuję za bardzo pomocną informację, nawet o tym nie pomyślałam ;)

    Lena87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelabd wrote:
    dziękuję za bardzo pomocną informację, nawet o tym nie pomyślałam ;)


    Nie ma za co ;) zawsze jest to lepsze wyjście z sytuacji niż zrobić sobie samej :D

    Angelabd lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłam od gina (faceta) powiem Wam że jestem pozytywnie zaskoczona :) bardzo delikatny miły i fachowy (gość na usg od razu stwierdził że mam PCO - bez badań). Co najważniejsze poczułam że mu zależy abym zaszła w ciążę. Powiedział mi że przy PCO bez stymulacji praktycznie nie ma szans na zaciążenie. Na koniec powiedział mi żebym dużo rozmawiała z pęcherzykami żeby ładnie rosły i żeby nie bały się Tuska :D Następna wizyta w środę (planowany zastrzyk OVITRELLE) lub wtorek jak będę czuła że coś się dzieje. Dzisiaj w 11dc. pęcherzyk w lewym jajniku 12 mm i w prawym to samo, endometrium 8 mm.

    Lena87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela super wieści ;) fajnie, że ginekolog przypadł Ci do gustu, ja też miło się zaskoczyłam będąc u mojego obecnego pierwszy raz, a tak się wzbraniałam przed facetami ;)
    Trzymam kciuki za Twoje pęcherze, będzie dobrze :*

    Lena87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    Angela super wieści ;) fajnie, że ginekolog przypadł Ci do gustu, ja też miło się zaskoczyłam będąc u mojego obecnego pierwszy raz, a tak się wzbraniałam przed facetami ;)
    Trzymam kciuki za Twoje pęcherze, będzie dobrze :*


    Dziękuję <3

    ten gin przyjmuje kobiety z niepłodnością i na monitorowanie.

‹‹ 56 57 58 59 60 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ