X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2014, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ;)

    Moja dobra passa się skończyła, pęcherzyk nie pękł ( Gin stwierdziła że powinien pęknąć 4 godz. po podaniu zastrzyku ) a wyczytałam na forum że może nawet do 48 h. Wymiary pęcherzyka 22mm endo 15mm ...
    Od poniedziałku luteina i czekam na nowy cykl ..

    Pirelka u Mnie dopiero za 2 razem zaskoczyło z CLO i jajnik zaczął pracować, tak wcześniej nie miałam w ogóle ..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena szkoda, że u Ciebie się nie powiodło. Ja sama nie wiem czy mnie pękają, jeszcze tego nie sprawdzaliśmy.
    Kolejny cykl może Wam się uda :*

    Liczę się z tym, że przy pierwszym cyklu z CLO może nie zaskoczyć od razu.

  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 25 lipca 2014, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie luteina strasznie wydłużyła cykle, myślę że dupek działa podobnie. Chciałam być mądrzejsza od gin i brałam lutkę od owulacji efekt - z 28d cyklu zrobiło się 31-36. Tym razem poczekam na II kreski tak jak mówiła gin i wtedy zacznę się faszerować :)

    W poprzednim cyklu okazało się że progesteron miałam na końcówce cyklu 49, cycki obolałe, mdłości... kresek nie było - wszystko przez lutkę :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2014, 13:13

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2014, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Mnie cykle same się wydłużały ..
    Luteina i duphaston powodują że przychodzi @ w miarę o czasie ;) przynajmniej wiem że nie będę czekała 50 dni . :)


    Pirelka mam cichą nadzieję że pęcherzyk jeszcze pęknie, na innym wątku pisały że nie pękają tak szybko ;) tak więc iskierka się tli ..

    No ale co by nie było ważne że coś ruszyło się .. bo od X czasu nie było owulacji :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2014, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Cześć ;)

    Moja dobra passa się skończyła, pęcherzyk nie pękł ( Gin stwierdziła że powinien pęknąć 4 godz. po podaniu zastrzyku ) a wyczytałam na forum że może nawet do 48 h. Wymiary pęcherzyka 22mm endo 15mm ...
    Od poniedziałku luteina i czekam na nowy cykl ..

    Pirelka u Mnie dopiero za 2 razem zaskoczyło z CLO i jajnik zaczął pracować, tak wcześniej nie miałam w ogóle ..



    jakie 4 godz. nawet do 48 godz. może pęknąć co to za gin? Kiedy miałaś zastrzyk?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2014, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena trzymam kciuki żeby jednak pękł :)

    Ewelcia, właśnie dlatego nie chcę brać progesteronu dłużej niż zalecił gin bez potwierdzenia ciąży, nie chcę wydłużać sobie niepotrzebnie cykli. Teraz w 26 dc zrobię betę i będę wiedzieć od razu czy brać czy nie :) chyba wtedy już wyjdzie? bo test to kiepskie szanse..

    Ewelcia lubi tę wiadomość

  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 26 lipca 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam taki plan :) Nic nie biorę, po owulce nie mierzę temp i czekam - później beta i jak coś się podniesie to od razu lutka 2x100 :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2014, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia, a duphaston bierzesz? :) czy lutkę?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2014, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelabd wrote:
    jakie 4 godz. nawet do 48 godz. może pęknąć co to za gin? Kiedy miałaś zastrzyk?

    W czwartek o 9;00 .. ale wczoraj chyba jednak pękł wieczorem ..
    Bo ból niesamowity był o.O

    Ewelcia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2014, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena bólu nie zazdroszczę,ale jak pękł to super :D Teraz trzymam kciuki!

    Lena87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2014, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pirelka, nie nastawiam się na nic ;)

    Cieszę się że coś w końcu tam się ruszyło :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2014, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak cenowo CLO i Pregnyl?? Bo ovitrelle chyba mega drogi nie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2014, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane a może po krotce się przedstawimy. Powiemy o doswiadczeniach i pomocach medycznych aby móc ewentualnie mieć do siebie pytania i w odwrotna steone moc poradzić?

    Ja nazywam się Ania. Staramy się rok. Zaszłam w ciążę w 1 cyklu starań,poronilam. Później miałam z 2 owulacje na pół roku,w lutym zaszłam ponownie,w 7 operacja-ciąża pozamaciczna i wycięcie jednego jajowodu.
    Biorę do stymulacji clo a na codzień eutyrox 25 i inofolic. W tym cyklu miałam pierwsza od kwietnia możliwość owulacji z prawej strony-ze strony jajowodu. Oczekuje co dalej.

  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 27 lipca 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    Ewelcia, a duphaston bierzesz? :) czy lutkę?
    Biorę luteinę dopochwowo. Moja przygoda z nią zaczęła się gdy zaszłam w ciąże i w 5/6tyg miałam progesteron 11,88. Gin kazała przyjmować luteinę dpowcipną bo szybciej zadziała i jest naturalna, zbliżona do naszej. Duphaston powoduje że nasze jajniki mają ją produkować (tak zrozumiałam więc się tego trzymam). Faktycznie progesteron wzrósł wtedy szybko ale niestety i tak poroniłam. Potem już luteinę przyjmowałam po owulacji ale tak jak napisałam wcześniej strasznie wydłuża mi cykle - plus jest tylko taki że @ jest zdecydowanie mniej bolesna :) W każdym razie w tym cyklu stawiam na naturę - magnez, witaminki prenatalne (bo jest tam jod który muszę przyjmować), euthyrox 50 i 75 i acard (po 2 poronieniach podobno to standard). Lutka od II kresek na teście :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2014, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia, ja właśnie po badaniu dostałam progesteron do przyjmowania, ale syntetyczny czyli dupka, ostatnio jak badałam to progesteron wyszedł już wyższy niż pierwszym razem 7,31 ale lekarz mówił, że na ciążę za mało, poza ciążą ok więc dalej biorę dupka w dniach 16-25 dc i w 26 bedę robić betę i zobaczę czy przyjmować dalej, bo jak będzie ciut wyższa to już znak, że coś tam się dzieje :)
    Nie wiesz w którym dniu cyklu beta wychodzi najwcześniej ?

  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 27 lipca 2014, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co ja poprzednia dwa razy testowałam w 10dpo i był już cień cienia a beta ponad ok 100

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2014, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak, testować nie będę bo nikłe szanse by wyszło, ale jak zrobię betę i coś będzie się tam dziać to pewnie wyjdzie przynajmniej ponad 5 :) wtedy znak, że coś już się dzieje..

    Ewelcia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnula87 wrote:
    Dziewczyny a jak cenowo CLO i Pregnyl?? Bo ovitrelle chyba mega drogi nie?


    Za CLO płacę około 24 zł a za pregnyl refundowany zapłaciłam 5,50 ( za dwa 11 zł) a bez refundacji około 20 zł jeden ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2014, 20:52

  • Amberla Autorytet
    Postów: 1195 3386

    Wysłany: 27 lipca 2014, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, dołączam też do waszego wątku choć nie miałam go szans wcześniej przeczytać, bo udzielałam się w CLO ;) Też staram się o dzidziusia ;) Drugiego. Walczę razem z CLo ;) Trzymam za was i za siebie kciuki :)

    Lena87, paulashells lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2014, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amberla wrote:
    Hej dziewczyny, dołączam też do waszego wątku choć nie miałam go szans wcześniej przeczytać, bo udzielałam się w CLO ;) Też staram się o dzidziusia ;) Drugiego. Walczę razem z CLo ;) Trzymam za was i za siebie kciuki :)

    Cześć, to życzę Ci abyś z tej walki wyszła wygrana ;) <3

    Ewelcia, Angelabd lubią tę wiadomość

‹‹ 55 56 57 58 59 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ