X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udało się! Przyrosła pięknie:) Teraz tylko żeby wytrzymać do tego okropnego 6 tyg :)

    Wonderwall, Lena87, Angelabd, Ania_XxX lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia gratuluję, oby tak dalej. Spokojnej i zdrowej ciąży życze :)
    U mnie zawitała @, zaczynam nowy cykl, ale nadziei na niego nie mam bo płodne będą podczas wizyty u rodziny, a tam ciężko będzie <3 więc pewnie ten cykl idzie na straty. Trudno, wytrzymałam tyle to wytrzymam jeszcze, niedługo minie rok <3 bez zabezpieczeń :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia, Gratuluję jeszcze raz ;)

    Pirelka nie załamuj się .. u Mnie minął już rok od poronienia i też nic się nie dzieje ..
    Od tego czasu dopiero pierwsza owulka była :(

    Ewelcia lubi tę wiadomość

  • Ewelina2905 Debiutantka
    Postów: 13 2

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina wielkie gratulacje ;)
    U mnie takze zawitala @ wlasciwie juz po wiec zaczynamy nastepny cykl staran i nadzieji.

    Ewelcia lubi tę wiadomość

  • paulashells Koleżanka
    Postów: 39 23

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    Lena przykro mi :( coś dzisiaj dzień nie fajnych wiadomości..

    paulashells, jak ten żel? Jak teraz się nie uda z durexem to chyba też w niego zainwestuję. Gdzie kupiłaś?

    U mnie dzisiaj 15 dc, podbrzusze prawie przestało boleć w ciągu dnia, choć rano jeszcze uciskało i kuło. Może już po owu?!
    Od jutra biorę dupka.
    kupiłam przez allegro, jeszcze dwa dni i @, czuję, że będzie na pewno, mimo to jednak głęboko wierzę w cud.

    Starania od 28 lipca 2012 r., dnia w którym poślubiłam mojego M.
  • aretes25 Znajoma
    Postów: 28 14

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    wbijam do Was :)
    Rocznik '87 jest najlepszy

    Wonderwall, Lena87, Ewelcia, Aska87, Ania_XxX lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia wrote:
    Udało się! Przyrosła pięknie:) Teraz tylko żeby wytrzymać do tego okropnego 6 tyg :)

    Gratuluję :) <3<3<3

    Ewelcia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Dziewczynki :)

    dawno mnie nie było... ale musiałam odpocząć od forum za bardzo się nakręciłam :/ i po ostatniej próbie (kiedy znowu nie pękł pęcherzyk) trochę się załamałam... teraz czekam na @ jak ją tylko dostanę to lecę do lekarza żeby sprawdził czy nie zrobiła mi się torbiel (choć mam złe przeczucia, boli mnie lewy jajnik - tam gdzie był pęcherzyk). Jeśli wszystko będzie ok to pewnie znów zacznę cykl starań z CLO (to już będzie 3 cykl)


    Pozdrawiam Nowe Kobitki i życzę powodzenia w staraniach :)

    Lena87 lubi tę wiadomość

  • Cytruska Znajoma
    Postów: 23 20

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Jestem nowa na forum, również z rocznika 87 :D to mój 2 cykl starań dopiero, ale zobaczymy co będzie, czekam na @ ale pojęcia nie mam kiedy ma być... bo cykle mam nieregularne, rozhuśtane hormony, niby już ustawione, ale ja wiem?? piersi mnie bolą więc pewnie nie długo przyjdzie @, jestem z wami dziewczyny :*

    Ewelcia lubi tę wiadomość

    w4sqskjo6iyngx8g.png

    no i jest ..... Boże, żeby ładnie rosła fasolka :D
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witami :)

    Cytruska lubi tę wiadomość

  • Ewelina2905 Debiutantka
    Postów: 13 2

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelabd: oj znam to ile razy juz plakalam w poduche ;/

    Dzis mam ciezki dzien i chwile duzego zwatpienia, dowiedzialam sie dzis ze moja siostra w pierwszym cyklu staran zaszla w ciaze (tez druga), ciesze sie z nia i to bardzo, ale jednoczesnie jakos bardzo mi przykro.
    Wiem ze nie powinno tak byc ale moja radosc miesza sie ze smutkiem i zastanawiem sie czy czasem nie dac sobie spokoju z tym wszystkim.

    Musze chyba dac sobie kilka dni .....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, nie załamujcie się ..
    Mnie też często nachodzą chwile zwątpienia :/ ale nikt za Nas nie będzie walczyć o to co najważniejsze ;)

    Ja dziś po monicie już jestem , endometrium 7,5 mm dwufazowe, prawy jajnik pęcherzyk 14,1 mm ..

  • Aska87 Autorytet
    Postów: 1402 2079

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    można dołączyć? jestem nowa na forum też rocznik 87, o dzidziusia staramy się od pół roku na razie bez efektu :(

    udało się w <3 9 <3 msc s
    SYNEK :*Patryk :* ur. 22.08.15 3170g 57cm 10 pkt :)
    relg3e5e4hiu7llr.png
    [*] 8.10.2016 7tc <3
  • aretes25 Znajoma
    Postów: 28 14

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze się zastanawiałam jak to jest, że dziewczyny które ciąży nie chcą to ją mają, a te co chcą i to bardzo to nie. Moja teoria jest taka, że te pierwsze podchodzą chyba na luzie, nie myślą nawet o dziecku, a potem płacz bo ciąża. My tak bardzo chcemy, że często, gęsto chyba same sobie szkodzimy.

    Ale kochane pomyślcie, jak już zajdziecie - jakie to będzie wyjątkowe i cudowne maleństwo :) Bo cud musi być wyjątkowy, czyż nie tak?

  • Aska87 Autorytet
    Postów: 1402 2079

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aretes25, no dokładnie... najlepiej się wyluzować tylko jak? ja nie potrafię chociaż wiem, że stres niczemu nie sprzyja, ale zazdrość mnie zżera, gdy widzę młodszą dużo sąsiadkę z brzuszkiem i twarzą zbitego psa jak to sobie życie zawaliła... ehh ile ja bym dała za taki brzuszek...

    paulashells lubi tę wiadomość

    udało się w <3 9 <3 msc s
    SYNEK :*Patryk :* ur. 22.08.15 3170g 57cm 10 pkt :)
    relg3e5e4hiu7llr.png
    [*] 8.10.2016 7tc <3
  • aretes25 Znajoma
    Postów: 28 14

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska87 bo będziesz mieć potem dzidziusia chorobliwie zazdrosnego :P

    Kochana,co to jest pół roku?? Pomyśl o tych co się latami starają. Głowa do góry. Ja mam partnera 8 lat starszego, też chcemy dzidziusia, żeby potem dziecko w szkole nie słyszało, że tatuś miał przyjść, a nie dziadek.

    Jest taki film "Rozmowy nocą", tam dziewczyna chce aby lekarz jej coś przepisał na wzmocnienie owulki. Wziął kartkę i napisał "Wino, kolacja, muzyka" (chyba tak ;) to było)

    Ewelcia lubi tę wiadomość

  • Aska87 Autorytet
    Postów: 1402 2079

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe może wda się w tatusia jednak to ta cecha mu nie grozi :)

    no wiem, że pół roku to nie długo, jednak w porównaniu ze wszystkimi znajomymi którym w pierwszym może drugim cyklu się udało to jednak długo :/ a mam już dość paplaniny całej rodziny " a czemu to wy jeszcze o potomka się nie postaraliście" wrrr :) no dobra koniec biadolenia :)

    udało się w <3 9 <3 msc s
    SYNEK :*Patryk :* ur. 22.08.15 3170g 57cm 10 pkt :)
    relg3e5e4hiu7llr.png
    [*] 8.10.2016 7tc <3
  • aretes25 Znajoma
    Postów: 28 14

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dopiero drugi miesiąc po ślubie :) i zaczynamy działania więc też mi się łatwo mówi, ale...

    Paplaniną się nie przejmuj - przynajmniej jesteś numer jeden w rodzinie, bo ciągle na językach, niczym gwiazda. Najwyżej powiedz, że Wam się wydłuża, bo plemniki męża nie zdają testów egzaminacyjnych jakie twoja macica robi bo ta jest ambitna, czeka na odpowiedniego kandydata.

    Wiem, trochę żartuję, ale cóż nam zostało. Grunt to się nie załamywać.

    Wiesz co, zobacz na to od innej strony. Nie jesteś jak wszystkie, a to oznacza, że jesteś jedyna w swoim rodzaju. I takie też będzie Twoje dzidzi :)

    Szukaj pozytywów :D Pamiętaj, u mnie na studiach się mówiło "Miej wyjeb..., a będzie Ci dane". Proste, ale jakie prawdziwe :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2014, 18:52

    Aska87, Ewelcia lubią tę wiadomość

  • Aska87 Autorytet
    Postów: 1402 2079

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aretes25 wrote:
    plemniki męża nie zdają testów egzaminacyjnych jakie twoja macica robi bo ta jest ambitna, czeka na odpowiedniego kandydata.

    to dobre :) muszę zapamiętać :)

    udało się w <3 9 <3 msc s
    SYNEK :*Patryk :* ur. 22.08.15 3170g 57cm 10 pkt :)
    relg3e5e4hiu7llr.png
    [*] 8.10.2016 7tc <3
  • aretes25 Znajoma
    Postów: 28 14

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O widzisz, już nie ma przynajmniej smutnej minki :D

‹‹ 61 62 63 64 65 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ