X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Migotkaa Autorytet
    Postów: 4522 7694

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia to podobnie jak ja, tez pół roku staran i nic:( ale strasznie jestem nakrecona, tylko tyle ze u mnie to juz 4 lata po slubie wiec możesz sobie wyobrazic ten wzrok wszystkich znajomych i rodziny, w ostatnim roku przytylam jakies 5 kg więć co chwila slyszałam zgryzliwe uwagi... ale postanowiłam wyluzowac,powiedzcie dziewczyny czy przeciwskazaniem jest picie alkoholu? nie mowie o upiciu sie ale piwko czy drink przy weekendzie ? ja w dreugiej polowie cyklu wogole rezygnuje z alkoholu tak na wszelki wypadek chociaz nie wiem czy nie za bardzo schizuje ..

    gwig1q1.png

    8e44aa0d87.png
  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotkaa spójż kochana na mój wykres - ja piłam prawie codziennie - aż się mąż śmiał że alkoholikiem będę. Wieczorem winko, drineczek itp

    Tak na prawdę jak przestaniesz pić po pozytywnym teście to wszystko będzie ok - wcześniej nie szkodzi to dziecku. Jedyne co to niech Twój M nie pije jak <3 bo zmiejsza to ruchliwość plemnków :P

    Ja jestem 5 lat po ślubie i już kilka razy byłam w ciąży, potem bezpłodna- no noestety zawistnośc ludzka nie zna granic :/ Odpuść, śmiej się z tego chociaż wiem że tak trudno... dasz radę :)

  • Migotkaa Autorytet
    Postów: 4522 7694

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O mojego P akurat nie musze martwić bo on prawie wogole alkoholu nie pije:)

    gwig1q1.png

    8e44aa0d87.png
  • Aska87 Autorytet
    Postów: 1402 2079

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotkaa, no wzrok rodziny jest najgorszy... ja nigdy szczupła nie byłam więc jak chodziliśmy prosić na wesele to każdy tylko wlepiał gały w mój brzuch, a teraz już po ponad roku od wesela to tylko każdy pyta co z tym potomstwem... niedawno zaadoptowaliśmy sobie suczkę ze schroniska to już w ogóle zaczęły się gadki w stylu " psem dziecka nie zastąpicie" itp itd

    a co do alkoholu to ja całkiem zeschizowałam i nie piłam nic przez może 3 miesiące ale ostatnio stwierdziłam, że w małych ilościach to pomaga jednak się trochę rozluźnić i nie powinno zaszkodzić (mam nadzieje :) )

    Nataszka2200 lubi tę wiadomość

    udało się w <3 9 <3 msc s
    SYNEK :*Patryk :* ur. 22.08.15 3170g 57cm 10 pkt :)
    relg3e5e4hiu7llr.png
    [*] 8.10.2016 7tc <3
  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny spokojnie alkohol Wam nie zaszkodzi. Zresztą ja jeszcze po owulacji piłam i raz mi się odbiło porządnie więc stewirdziłąm ze basta bo to coś dziwnego - i co ? ciąża :) Spokojnie możecie pić aż do II kresek :) broń boże nie namawiam, chodzi o to żebyście się nie stresowały bez sensu że o jej nie napiję się bo planuję itp. Nie jednej po alkoholu puszcza psycha i bach.

    Ostatnio koleżanka mi opowiadała a swojej cioci że długo się starali, lekarze nie widzieli żadnej przyczyny bo zdrowi, wszystko ok a dzieci nie było. Kazali się odstresowac ale weź powiedz kobiecie żeby się odstresowała jak ona chce dziecko. Mąż ją upił winem przy kolacji a później w obroty i jest córka :) Teraz się śmieją że to dziecko z gwałtu :P

    Angelabd, Ania_XxX, paulashells lubią tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej i ja dolaczam sie do tego grona staraczek:) co do poprzednich postów mojej znajomej lekarze powiedzieli że nie bedzie miala dzieci, piła dużo paliła papierosy a pozniej okazalo sie ze byla w ciazy. W listopadzie malutka bedzie miala roczek. :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • aretes25 Znajoma
    Postów: 28 14

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starania się o upragnione dziecko przez lata może z pewnością naprawdę dołować. Ja jestem nie raz pyskata, w życiu wiele przeszłam i dlatego na pewne rzeczy sobie nie pozwolę.
    Zależy kto dogaduje, bo jak rodzina to faktycznie jest ciężko, ale bym powiedziała coś w rodzaju "Jak Wam żal to sobie jeszcze jedno zróbcie",tak dla odczepnego, a gdyby to była wścibska koleżanka na której mi totalnie nie zależy bo ma satysfakcję z mojego smutku to bym powiedziała "Ja tam pod prysznicem nie robię jak Ty, bo wszystko co najlepsze spływa z wodą", albo "Byle co zrobić to nie sztuka". Wiem, że w ten sposób niewinne dziecko się obraża, ale czasami ludzie muszą dostać po nosie. Gwarancja, że już się nie odezwie, a wręcz obrazi gwarantowana.

    A prawda jest taka, że im bardziej się dołujemy i przejmujemy, tym bardziej na siebie i partnera naciskami, tym samym bardziej jesteśmy zestresowane, kłócimy się i włączamy blokadę. Olać innych, namiętność i spontan niech dojdą do głosu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I przyszła @

    ... zaczynamy nowy cykl :)

    Lena87 lubi tę wiadomość

  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelabd i oby nowy szczęśliwy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, Ja aktualnie oczekuję na owulację ;)

    Endometrium 13mm dwufazowe, pęcherzyk 19,3 mm ..
    Na jutro zastrzyk, pregnyl 10000j. ;)

    A jeśli się nie uda, to bodajże laparoskopia będzie .. na samą myśl sram już po gaciach o.O

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Cześć Dziewczyny, Ja aktualnie oczekuję na owulację ;)

    Endometrium 13mm dwufazowe, pęcherzyk 19,3 mm ..
    Na jutro zastrzyk, pregnyl 10000j. ;)

    A jeśli się nie uda, to bodajże laparoskopia będzie .. na samą myśl sram już po gaciach o.O


    Mi też o tym wspomniał lekarz jutro jadę na monitorowanie. Na czym polega ta laparoskopia?

  • Cytruska Znajoma
    Postów: 23 20

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heloo czekam na @, cykle miałam przed braniem tabletek anty 21 dniowe a tu 23 dzień i nic, no cóż czekam dalej....

    w4sqskjo6iyngx8g.png

    no i jest ..... Boże, żeby ładnie rosła fasolka :D
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelabd wrote:
    Mi też o tym wspomniał lekarz jutro jadę na monitorowanie. Na czym polega ta laparoskopia?

    Laparoskopia jest w celu stwierdzenia np.czy nie ma endometriozy zrostów itp.
    Podczas laparoskopii można również sprawdzić drożność jajowodów i ewentualnie je udrożnić..


    Cytruska, nie myśl zbytnio o @ bo się zablokujesz ;)


    Ja dziś rano byłam na zastrzyku .. czekam aż zacznie pękać ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka trzymam kciuki za pękanie <3 ja dzisiaj jadę do lekarza, zobaczymy co mi powie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2014, 13:23

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy laparoskopia jest bolesna?

  • Aska87 Autorytet
    Postów: 1402 2079

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a my dzisiaj zakupiliśmy wakacje :) nareszcie trochę luzu będzie w przyszłym tygodniu i jak wszystko dojdzie pójdzie może wrócimy z małą Turczynką lub Turkiem w brzuszku :)

    Lena87, paulashells lubią tę wiadomość

    udało się w <3 9 <3 msc s
    SYNEK :*Patryk :* ur. 22.08.15 3170g 57cm 10 pkt :)
    relg3e5e4hiu7llr.png
    [*] 8.10.2016 7tc <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelabd wrote:
    Czy laparoskopia jest bolesna?

    Wydaje Mi się że tak, trzeba by było zapytać się obeznanej osoby ;)

    Aska87, to życzę miłych i udanych wczasów ;)



    Ja już jestem po Owulacji ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2014, 12:04

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety ten cykl spisany jest na straty....
    Pęcherzyk który nie pękł, to też się nie wchłonął, a na dodatek jeszcze jest większy i ma aż 6 cm i dostałam tabletki anty które mam brać przez 21 dni jak się nie wchłonie to czeka mnie zabieg... Kurka ja chyba jakaś pechowa jestem :(
    masakra :( :( :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana nie załamuj się <3
    Jeżeli się nie wchłonie to może szybciej zrobią Ci laparoskopie ? :)
    Laparoskopowo również można usunąć torbielkę ..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Kochana nie załamuj się <3
    Jeżeli się nie wchłonie to może szybciej zrobią Ci laparoskopie ? :)
    Laparoskopowo również można usunąć torbielkę ..


    wkurza mnie to że znowu będziemy musieli czekać :(

‹‹ 62 63 64 65 66 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ