X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 3 września 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia87 trzymam kciuki :*

    MADZIA 87 lubi tę wiadomość

  • Ballerina Przyjaciółka
    Postów: 72 27

    Wysłany: 3 września 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinkie, jeszcze nie robiliśmy żadnych badań szukając przyczyny. Na razie uznaliśmy, że może nie próbowaliśmy we właściwym czasie etc, bo na pewno parę razy nam przepadła owulacja z różnych powodów, czy to wyjazdy, czy zmęczenie, czy się pokłóciliśmy... Mąż zawsze powtarza, że jak już będziemy mieli dzieci, to wtedy zobaczymy, że to był właśnie własciwy czas, aby się pojawiły na świecie. Jest pełen ufności i to też mnie podnosi na duchu. Ale i tak postanowiłam, że jak będziemy w październiku w Polsce i do tego czasu się nie uda (a więc ostatnia szansa przed nami ;)), to pójdziemy głębiej szukać przyczyny.

    Madzia87, czekamy na dobre wieści :) :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2014, 18:20

    https://davf.daisypath.com/zsHVp3.png
  • gosi_a Autorytet
    Postów: 704 1172

    Wysłany: 3 września 2014, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!
    Dołączam się do wątku wspaniałego rocznika :)
    Staramy się z mężem o pierwsze dziecko, to nasz drugi cykl. Aktualnie czekam na ovu bo chyba nadejdzie lada dzień. Mam nadzieję, że w Waszym gronie tym razem pójdzie znacznie lepiej :)
    Powodzenia wszystkim!

    Ewelcia, Ania_XxX lubią tę wiadomość

    wnidt5odau6o2x80.png
  • Ewelina2905 Debiutantka
    Postów: 13 2

    Wysłany: 3 września 2014, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomuzcie dziewczyny nie wiem co myslec wrocilam wlanie pracy i zaowazylam na bieliznie ciemno brazowe plamienie ovu mialam 26 dokladnie 7 dni temu do @ jeszcze tydzien wystraszylam sie co to moze byc.
    Biore bromergon i od 15 dc luteine( w zasadzie w tym mies od 16 dc bo chcialam byc pewna ze juz po

  • Ewelina2905 Debiutantka
    Postów: 13 2

    Wysłany: 3 września 2014, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po owulacji bede. Sory ze na raty pisze ale cos mi sie w tel pochrzanilo

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 4 września 2014, 05:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki mi @ spóźnia się w sumie jeden dzień niby ostatnio miałam cykle 25-26 dni dziś 29 dzień cyklu i test negatywny nie wiem co myśleć @ nigdy mi się nie spoziala. Madzia to mamy podobna sytuacje. Trzymam kciuki za Twój pozytywny test.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 4 września 2014, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze poczekaj jeszcze kilka dni i ponow probe, ja to wczoraj dostalam @

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • MADZIA 87 Ekspertka
    Postów: 125 137

    Wysłany: 4 września 2014, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny narazie nic, choc wydawalo mi sie ze po rannej toalecie widzialam zabarwiony na lekki braz sluz, ale po kapieli zrobilam siusiu i potem nic... madzianka ja tez trzymam za Ciebie kciuki, ludziska kochane nie chce o tym myslec ani robic sobie nadziei bo potem sie rozczarowuje... a jeszcze dzis ide do pracy wykonuje dosc duzo masazy ciala i w ogole troche stresu w pracy z szefostwem i probuje sie wyciszyc i byc dobrej mysli. Test chcialam zrobic dopiero moze jutro lub pojutrze zeby miec wiecej dni od oczekiwanej @

    nasze początki starań ( od listopada 2013)
    3jgxdqk3m228f53m.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 4 września 2014, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak najlepiej jak najpozniej robic testy

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 4 września 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina2905 wrote:
    Pomuzcie dziewczyny nie wiem co myslec wrocilam wlanie pracy i zaowazylam na bieliznie ciemno brazowe plamienie ovu mialam 26 dokladnie 7 dni temu do @ jeszcze tydzien wystraszylam sie co to moze byc.
    Biore bromergon i od 15 dc luteine( w zasadzie w tym mies od 16 dc bo chcialam byc pewna ze juz po
    Ewelina nie widzę Twojego wykresu :/ Mierzysz temp? Jeśli to plamienie nie jest obfite i jest połączone ze spadkiem temperatury to może być zagnieżdżenie. Jeśli jednak nie to może @ przybywa wcześniej? Jeśli jest to Twój pierwszy cykl z luteiną to może tak być... poczekaj zobaczysz czy to jednorazowe plamienie czy nie.
    madzianka wrote:
    Hej dziewczynki mi @ spóźnia się w sumie jeden dzień niby ostatnio miałam cykle 25-26 dni dziś 29 dzień cyklu i test negatywny nie wiem co myśleć @ nigdy mi się nie spoziala.
    Madzianka skoro to Twoja pierwsza spóźniająca się @ to oby to było na fasolkę :) Trzymam mocno kciuki? A czujesz się jakoś inaczej? Bardziej senna, zmęczona?

    Madzia87 plamienia na początku ciąży w terminie miesiączki często się zdarzają... spokojnie miejmy nadzieję że się plamienie nie rozkręci :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2014, 09:12

    MADZIA 87 lubi tę wiadomość

  • MADZIA 87 Ekspertka
    Postów: 125 137

    Wysłany: 4 września 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa i meczy mnie sikanie dzis dwa razy juz latalam czyzby az tak jedna kawa meczyla hahaha :)

    ewelcia dzieki za wsparcie fajnie czuc ze ktos tam z daleka trzyma za nas kciuki za nasze szczescie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2014, 09:33

    nasze początki starań ( od listopada 2013)
    3jgxdqk3m228f53m.png
  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 4 września 2014, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama przez to przechodziłam :) To wyczekiwane jest starszne... a później jest jeszcze gorzej: martwisz się czy beta przyrośnie, czy będzie ładny pęcherzyk, czy bije już serduszko, czy dobrze się rozwija, dlaczego znikają objawy.... cały czas na stresie :P Ale życzę Wam tego z całego serca :)

    Ania_XxX lubi tę wiadomość

  • MADZIA 87 Ekspertka
    Postów: 125 137

    Wysłany: 4 września 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie, bo im bardziej sie pragnie tego malenstwa tym bardziej trzeba uzbroic sie w cierpliwosc... ja mam od dwoch dni dziwne sny, dzis np opiekowalam sie dwojka dzieci mojej kolezanki masakra .... jakies zabawy tam byly spacery, chyba juz oszolom ogarnia :P

    nasze początki starań ( od listopada 2013)
    3jgxdqk3m228f53m.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 4 września 2014, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tez znow niecierpliwosc bierze :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • MADZIA 87 Ekspertka
    Postów: 125 137

    Wysłany: 4 września 2014, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni jak dlugo sie staracie? bierzesz jakies leki?

    nasze początki starań ( od listopada 2013)
    3jgxdqk3m228f53m.png
  • Ewelina2905 Debiutantka
    Postów: 13 2

    Wysłany: 4 września 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia:
    bylam u lekarza plamienie okazalo sie @ w 22 dc, na prawym jajniku mam 4 pecherzyki ktore sie kumuluja jak powiedziala pani doktor dziwne ze nie robia mi sie torbiele :(
    nie jest to pierwszy cykl z luteina, a temperatury nie mierze bo nie dam rady mierzyc zawsze o tej samej godz.
    Czeka mnie w tym roku laparoskopia zwiadowcza, ide skonsultowac sie jeswzcze z innym lekarzem a potem bede decydowac co dalej.
    bo po dzisiejszej wizycie mam mega dola :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brała któraś z was orgametril?? Luteina i duphaston na mnie nie działały jeśli idzie o podwyższanie temperatury. Ale teraz przy orgametrilu to mam szaleństwo z temperaturami.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2014, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam za Was kciuki dziewczyny ;) My w tym mies. mało działamy więc musiałby się zdarzyć cud :P

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 4 września 2014, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Senna jestem piersi zrobiły się dużo i bola po bokach od zewnętrznej strony przy pachach i różne rzeczy mi śmierdzą ale staram się nie robić sobie nadziei bo rozczarowanie będzie jeszcze bardziej bolało zobaczymy co będzie do wieczora i jutro rano na razie nie kupuje żadnego testu żeby się nie stresować a poza tym wczoraj i dziś bolała mnie jakby szyjka macicy takie kłucie.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • MADZIA 87 Ekspertka
    Postów: 125 137

    Wysłany: 5 września 2014, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dostałam wczoraj @ :((( chyba jednak zawczesnie na dobre efekty leczenia mojego m. jezuuusie jak mnie dzis brzuch boli :((((

    nasze początki starań ( od listopada 2013)
    3jgxdqk3m228f53m.png
‹‹ 64 65 66 67 68 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ