X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Kisieńka Ekspertka
    Postów: 230 102

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie! Chciałam dołączyć do Waszego grona, bo właśnie za trzy tygodnie rozpoczniemy starania i chciałabym być razem z Wami. Tak myślę, że zanim zaczniemy trzeba by się przygotować jakoś.

    Lena87, paulashells lubią tę wiadomość

    5ckczlo8xuk7m6f0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kisieńka wrote:
    Witajcie! Chciałam dołączyć do Waszego grona, bo właśnie za trzy tygodnie rozpoczniemy starania i chciałabym być razem z Wami. Tak myślę, że zanim zaczniemy trzeba by się przygotować jakoś.


    Witamy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kisieńka ;)

    Angelabd, aby te Nasze Czekanie kiedyś było wynagrodzone ;)

    Angelabd lubi tę wiadomość

  • Kisieńka Ekspertka
    Postów: 230 102

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo fajnie, że będę z wami w tym czasie. jak widzę, dla niektórych z nas trudniejszym. Trzeba cierpliwości i siły.

    5ckczlo8xuk7m6f0.png
  • niusik Debiutantka
    Postów: 8 4

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, dołączam do Was:)
    jak tak czytałam o reakcjach waszych rodzin i znajomych to jakbym czytała o sobie, z tym, że my jesteśmy dopiero miesiąc po ślubie (choć znamy się dużo dłużej), a pierwszą uwagę o "jak najszybszym zabieraniu się za dzieci, bo przecież czas ucieka" to już na poprawinach usłyszałam :P MASAKRA, w czym mają pomóc te komentarze?!

    ecac7c2cf6adfe0c734e738efba61d19.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie, bardziej to denerwuje takie komentarze. Na szczescie mi dali wkoncu spokoj.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie ukrywam że mam problem... więc najbliższa rodzina dała nam spokój gorzej z tymi co nie są w temacie :/

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z takimi to gorzej jest.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Kisieńka Ekspertka
    Postów: 230 102

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusik, my też znamy się dużo dłużej, bo już 7 lat i ślub dopiero za trzy tygodnie i zaraz potem zabieramy się do dzieła! :D

    niusik, Nataszka2200 lubią tę wiadomość

    5ckczlo8xuk7m6f0.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja szwagierka też powiedziala ze po koscielnym odrazu bedzie sie starac o dziecko:)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • niusik Debiutantka
    Postów: 8 4

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kisieńka, to ja widzę, że mamy podobną sytuację :D nam się co prawda nie udało w pierwszym podejściu, ale zwalam to częściowo na stres przed ślubem - denerwowałam się okropnie i, jak się później okazało, zupełnie niepotrzebnie, bo wszystko wyszło idealnie :) życzę Tobie udanego pierwszego razu - jakkolwiek dziwnie to nie zabrzmiało :P

    ecac7c2cf6adfe0c734e738efba61d19.png
  • ampoule Ekspertka
    Postów: 191 85

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopisuje się do rocznika '87 ;)

    Ania_XxX lubi tę wiadomość

    [*] 01.02.2014 - 6/7 tc.
    [*] 11.01.2015 - 5 tc. ciąża biochemiczna
    [*] 13.02.2015 - 5 tc. ciąża biochemiczna
    12.02.2016 urodził się Nasz Ukochany Synek Filip <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam caly rocznik '87 ;) my czekamy (a raczej nie czekamy) na @. Wczoraj by termin i nic- suchutko :))) objawy: 2 dni bole na @, ciagniecie jajnikow, mdlosci i brak apetytu, zawroty glowy, czeste siusianie. Ogolnie inaczej sie czuje. A cykler mam 27-dniowe, zawsze @ na czas. Trzymam kciuki za wszystkie staraczki i pozdrawiam

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy nowe dziewczynki :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CO do komentarzy to u nas było przy pierwszym dziecku tak, ze był szok no bo nie planowane,, więc ok. ALe teraz od strony tesciowej słyszę co raz o drugim dziecku, a wie że to nie tak łatwo, bo się leczę, mam PCOS itp. No ale... Na razie czeka na drugiego wnuczka/wnuczkę u drugiego syna.

  • Ballerina Przyjaciółka
    Postów: 72 27

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór moje drogie rówieśniczki :) miło znaleźć miejsce, w którym znajdują sie osoby o podobnych doświadczeniach. O nasze kochane serduszko staramy się od ok. roku, wtedy to przestałam mierzyć temperaturę i unikać kontaktów w drugiej fazie. Myślałam, że dzieciątko pojawi się niedługo. Byliśmy otwarci, choć nie celowaliśmy specjalnie w owulację. Miesiące mijały, a nadzieje się rozwiewały... Teraz postanowiłam wrócić do dokładniejszej obserwacji, aby nasze starania przyniosły w końcu swój upragniony owoc :)

    https://davf.daisypath.com/zsHVp3.png
  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 124

    Wysłany: 1 września 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2015, 23:32

  • Ewelina2905 Debiutantka
    Postów: 13 2

    Wysłany: 1 września 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam ja juz po owulacji musze przyznac ze po bromergonie ma je strasznie bolesne siedziec na tylku nie umie bo tak boli ...:(
    10 ma przyjsc @ wiec zobaczymy jak to bedzie, staralismy sie przytulac codziennie wiec pyci nadzieja znowu jest :)

  • Kisieńka Ekspertka
    Postów: 230 102

    Wysłany: 1 września 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusik, ja też mam nadzieję, że u nas wszytko będzie jak należy. Jeszcze 19 dni. Mam taki kalendarz, na którym sobie kreślę dni. Teraz to naprawdę zaczynam się denerwować.

    5ckczlo8xuk7m6f0.png
  • MADZIA 87 Ekspertka
    Postów: 125 137

    Wysłany: 3 września 2014, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    halo dziewczyny, jestem na etapie czekania na @ w zasadzie dopiero 2 dzien sie spoznia... ale mam nadzieje ze nie przyjdzie, ostani raz pozytywny test widzialam w styczniu, wtedy sie nie udalo... mam nadzieję że to teraz :)

    nasze początki starań ( od listopada 2013)
    3jgxdqk3m228f53m.png
‹‹ 63 64 65 66 67 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ