Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewunia ja nie robię już testów :P czekam na @, dopiero jak się spóźni to wtedy bym testowała, ale teraz w poniedziałek zrobię bo mam na zabiegach prądy i jakby co nie mogłabym ich brać..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja mam tez plan poczekać jak @ nie przyjdzie... ale co z tego wyjdzie:) jak biorę luteinę to u mnie jak w zegarku 28 i @. Nie jest wtedy ważne czy 9 dzień luteiny, 10 czy 12

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak miałam ;) ale teraz nie biorę nic i nadal regularnie choć bałam się rozregulowania po odstawieniu hormonów :P

  • miluszka Autorytet
    Postów: 669 863

    Wysłany: 15 marca 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewunia, jak Twoje testowanie? :)

    Ignaś 03.06.2016 r . ❤

    3jgxhqvkjjzt497d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm wczoraj zrobiłam test amil i nie wyszła nawet kreska kontrolna... Nic zupełnie. A mieszkam w małej miejscowość i w weekend nie mam gdzie kupic innego... Staram się nie nakręcać ;) narazie okresu nie ma i to dobry znak:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewunia87 wrote:
    Hmmm wczoraj zrobiłam test amil i nie wyszła nawet kreska kontrolna... Nic zupełnie. A mieszkam w małej miejscowość i w weekend nie mam gdzie kupic innego... Staram się nie nakręcać ;) narazie okresu nie ma i to dobry znak:)
    Trzymam kciuki aby się nie pojawił :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj I kreska :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    U mnie dzisiaj I kreska :/

    a który dc?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewunia87 wrote:
    a który dc?
    30 dc, planowo pojutrze @ powinna przyjść.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie ma widu mojego okresu... za to mokro :) Oby to był dobry znak ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też wilgoć, ale czuję że już niedługo nadejdzie w terminie. Dzisiaj bolało mnie podbrzusze i kłuło jakby nadchodził okres.Tylko go wypatrywać.
    ewunia trzymam kciuki!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spóźnia mi się okres pierwszy raz od października. Wtedy udało mi się zajść w 2 ciąże, ale maleństwo przestało się rozwijać niedługo po tym jak lekarz potwierdzić ciążę. Więc oby oby :D Zanim urodziłam pierwsze dziecko odstępy między @ miałam 60-90 dni i były strasznie obfite :/ Teraz z pomocą luteiny jest super :)

  • minnie_ Autorytet
    Postów: 252 141

    Wysłany: 15 marca 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też 87' więc się przyłączam :)
    Z obliczaniem dni płodnych (ale bez mierzenia temp, bardziej kalendarzem) staramy się 3 cykl. W zasadzie 3 cykl właśnie się kończy bo dziś 29dc i powinnam dostać okres. Brzuch boli mnie typowo od wczoraj, test zrobiłam dzisiaj - w południe, nie rano - no ale negatywny :( nawet nie wiem o ile powinnam liczyć opóźnienie, bo dopiero ostatni cykl był 29dniowy, w poprzednie okres był regularnie 28 dnia. No ale nawet gdyby to były 2 dni, test tak czy inaczej na nic nie wskazuje więc teraz wyczekiwanie na okres żeby już był i można było zacząć nowy cykl, wrr..


    13.05.2015 - Aniołek 8/6 tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewunia87 wrote:
    Spóźnia mi się okres pierwszy raz od października. Wtedy udało mi się zajść w 2 ciąże, ale maleństwo przestało się rozwijać niedługo po tym jak lekarz potwierdzić ciążę. Więc oby oby :D Zanim urodziłam pierwsze dziecko odstępy między @ miałam 60-90 dni i były strasznie obfite :/ Teraz z pomocą luteiny jest super :)
    Życzę Ci aby tym razem się udało :) Trzymam kciuki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2015, 08:14

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    minnie_ wrote:
    Ja też 87' więc się przyłączam :)
    Z obliczaniem dni płodnych (ale bez mierzenia temp, bardziej kalendarzem) staramy się 3 cykl. W zasadzie 3 cykl właśnie się kończy bo dziś 29dc i powinnam dostać okres. Brzuch boli mnie typowo od wczoraj, test zrobiłam dzisiaj - w południe, nie rano - no ale negatywny :( nawet nie wiem o ile powinnam liczyć opóźnienie, bo dopiero ostatni cykl był 29dniowy, w poprzednie okres był regularnie 28 dnia. No ale nawet gdyby to były 2 dni, test tak czy inaczej na nic nie wskazuje więc teraz wyczekiwanie na okres żeby już był i można było zacząć nowy cykl, wrr..
    Hej. Kalendarz to dość mało skuteczna metoda, bo owulka może się przesunąć. Spróbuj mierzyć tempkę i zrób testy owulacyjne, może to wystarczy aby się udało i tego Ci życzę :)

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 16 marca 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewunia powtarzałaś test ?

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś kupiłam w "mieście" jutro rano zrobię :D

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 16 marca 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim wrote:
    Trzymam kciuki :)

    :) dziękuję :) brzuch mnie trochę boli, ale to pamiętam, że na początku z Michałem też bolał :) Zawsze przed @ była Sahara, a teraz aż za mokro ;) i to już kilka dni. I niestety wiem, że to może być po wiesiołku...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie przed @ zawsze wilgotno i jakby "już"..

‹‹ 94 95 96 97 98 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ