Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92-95 zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik 92-95 zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Madziuszka Autorytet
    Postów: 976 686

    Wysłany: 27 marca 2014, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julaa piękna beta, gratulacje :D

    Jula222 lubi tę wiadomość

    rfxg9jcgzb58c8ks.png
    bfarxzdv5fz2jcsj.png
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 27 marca 2014, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziuszka wrote:
    Julaa piękna beta, gratulacje :D
    dziękuję Ci Madziuszka <3 ;D

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 27 marca 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula222 wrote:
    a rok? zawsze w te "złote dni" się kochaliście? czy jak wam sie chciało ?:) mieliście jakis problemy? tzn czy uzywaliscie jakis wspomagaczy?:)

    Własnie z nami wszystko ok, nawet badania robiliśmy. Ginekolog stwierdził, że mamy się nie spinać, nie stresować, że para która działa pod presją, że chce mieć dziecko stara się nieraz nawet dwa lata pomimo, że badania wskazują płodność w normie. No to od stycznia przestaliśmy się spinać, liczyć dni płodne, robiliśmy to tylko gdy mieliśmy ochotę i test ciążowy wskazuje na to, że się udało. Na bete dziś dojdę to zobaczę czy wynik sikańca się potwierdzi.

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 27 marca 2014, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawaj znać jak będziesz miała wyniki :) a ja tu kciuki trzymam &&& ;)

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2016, 16:44

    Jula222 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez chceee

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2016, 16:44

  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 27 marca 2014, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie ja nie serduszkuje :P ogarniam sprawy zwiazane ze slubem :)

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2014, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez nie. kochany moj dzis z synem wieczor spedza:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2014, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2016, 16:44

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2014, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehh przerabane w nocy samej wieczor spedzac ale no nic nie poradzimy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2014, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my spedzamy razem tylko wieczory i to nie codziennie.

  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 28 marca 2014, 02:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, nadrobiłam was. Byłam na becie i wynosi 2260. Świętowaliśmy przy pizzy i szampanie dla dzieci :) Młody już złożył zamówienie na siostrzyczkę.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 02:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*

  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 28 marca 2014, 02:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Lenka, a u ciebie jak w pierwszym cyklu samopoczucie?

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 28 marca 2014, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I gdzie te wszystkie młodociane staraczki co? Lenią się, czy pracują?

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 28 marca 2014, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    jula koscielny? jak tak to faktycznie dużo przygotowań :)
    lenka- a moj na nocce jest i sama siedze w domku :(

    hej kochana :) kościelny kościelny :)oj dużo dużo :) ale damy rade, na razie muszę zwrócić swoją suknie:)

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula222 a kiedy bierzecie ślub?

  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 28 marca 2014, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carmen92 wrote:
    Jula222 a kiedy bierzecie ślub?

    21 czerwca :)

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo to widzę że w tym samym miesiącu zostaniemy mężatkami :)
    jaką masz suknie, masz gdzieś zdjęcie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2014, 10:11

‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy zbliżającego się porodu – jak rozpoznać, że to już czas?

Ciało kobiety w ostatnich tygodniach ciąży wysyła subtelne, ale wyraźne sygnały, że poród jest coraz bliżej. Od pierwszych skurczów przepowiadających, przez zmiany w wydzielinie pochwowej, po uczucie ucisku w miednicy – wszystkie te objawy mogą wskazywać, że organizm przygotowuje się do narodzin dziecka.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ