X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92-95 zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik 92-95 zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 28 marca 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tą co obecnie mam to niestety w niej nie wyjde :( bo jest dopasowana do sylwetki :) a w czerwcu bede juz w 18 tygodniu więc trzeba inna wybrac i tak pewnie nie obejdzie sie bez poprawek :)

    oo Ty 7.06 ?:)

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 28 marca 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a zdjęcie posiadam tylko ze strony internetowej :) moje zdjecia w kiecce ma moja mama :P taki "model" wybrany;D http://salonslubnypoznan.pl/ms-4/

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2016, 16:44

  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 28 marca 2014, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też się zastanawialiśmy nad cywilnym, ale nie wiem czy nie zrobimy tego dopiero po urodzeniu maluszka.

    Byłam dziś u lekarza, ale nie robił mi USG bo twierdzi że za wcześnie.
    Jedyne co to zlecił mi badania krwi na milion różnych dziwnych rzeczy i mam przyjść za tydzień na serduszko :)
    I w końcu dostałam lek na wiecznie dokuczający mi pęcherz !

    Carmen92, sylwiaśta159 lubią tę wiadomość

    nxbhnwz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    bardzo ładna :))) taka delikatna, subtelna nie standardowo cięęęęężkaaaa :))
    gratuluję dziewczynki:))) ja z moim tez w tym roku bierzemy slub ale cywilny, bo przeraza nas ceremonia weselna, oboje jestesmyludzmi nie lubiacymi byc w centrum zainteresowania a podczas uroczystosci pewnier by tak było...
    poza tym rodzinę mam troche hmm.... jakkolwiek to nie zabrzmi- wstydzę się jej ( od strony mojego taty)... oi musza sie nazrec jak swinie, w 1 kolejnosci do 1-2 h imprezy nawalic jak swinie i lezec pod stoem... a tak wezmiemy maly cywilny rodzice rodzenstwo swiadkowie + obiad w restauracji i jz:)))
    i jestesmy baaaaaaardzo zadowoleni ze ominie nas to czego nie lubimy :))


    a wam dziewczyny z calego serduszka gratuluję aaaaa zreszta sobie tez:D bo mamy odpowiednich ku temu facetów :D

    Kochana ja też biorę cywilny, zamiast wesela będzie taka mała uroczystość na 33 osoby :)

    Jula222 śliczna ta Twoja sukienka, taka elegancka :)
    ja będę miała taką : http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,Annais-Bridal,Gina,Ola-La,item,23094.html

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2016, 16:44

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    musze spadac, ide zrobie obiadek bo moj ukochany zmeczony spi po pracy to usmaze u jakiegos stejka :D i ide tapety zrywac a potem do pracyy :(( mam nadzieje, ze szybko zajdę w ciąże i rzuce tą zasraną robotą... chocbym miala isc na l4 w 2 miesiacu ciazy!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    też bardzo ładna :))) ja raczej kupięzwykłą sukienkę białą kremową lub jasny beż :))

    Ja właśnie będę ją miała w kolorze ecru/bita śmietana :) bo w białej będę wyglądać okropnie.

    Ja jak nie pracowałam to robiłam mojemu M. też obiadki, a od października biedny na mieście się musi stołować bo ja pracę od 10-18 mam :) jedyne co mu robię to kolacyjki :) Co prawda teraz sobie nie wyobrażam żebym miała nie pracować, ale to może dlatego że prowadzę biznes z rodzicami i nie ma czym się stresować :) A ty gdzie pracujesz, bo powiem ci że w maju w tamtym roku pracowałam w sklepie spożywczym (sieć sklepów eco) i myślałam że kota dostanę tak mnie irytowała ta praca ;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mloda.Mama wrote:
    O Lenka, a u ciebie jak w pierwszym cyklu samopoczucie?
    juz sie doczekac owulacji nie moge no i baatdzo chce zeby sie udalo.choc watpie.

  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 28 marca 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    bardzo ładna :))) taka delikatna, subtelna nie standardowo cięęęęężkaaaa :))
    gratuluję dziewczynki:))) ja z moim tez w tym roku bierzemy slub ale cywilny, bo przeraza nas ceremonia weselna, oboje jestesmyludzmi nie lubiacymi byc w centrum zainteresowania a podczas uroczystosci pewnier by tak było...
    poza tym rodzinę mam troche hmm.... jakkolwiek to nie zabrzmi- wstydzę się jej ( od strony mojego taty)... oi musza sie nazrec jak swinie, w 1 kolejnosci do 1-2 h imprezy nawalic jak swinie i lezec pod stoem... a tak wezmiemy maly cywilny rodzice rodzenstwo swiadkowie + obiad w restauracji i jz:)))
    i jestesmy baaaaaaardzo zadowoleni ze ominie nas to czego nie lubimy :))


    a wam dziewczyny z calego serduszka gratuluję aaaaa zreszta sobie tez:D bo mamy odpowiednich ku temu facetów :D


    wiesz co u mnie rzadko kiedy były cywilne :) a że jestesmy zdecydowani i jest kasa póki co:P to korzystamy:) a jak bedzie Dzidziulek to wszytsko dla niego będzie:) suknia śliczna oj tak :) niestety trzeba oddac i szukać innej :) ładną na brzusiolek :) najbardziej obawiam sie stresu jak to wpłynie na Maluszka :(

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 28 marca 2014, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carmen92 wrote:
    Kochana ja też biorę cywilny, zamiast wesela będzie taka mała uroczystość na 33 osoby :)

    Jula222 śliczna ta Twoja sukienka, taka elegancka :)
    ja będę miała taką : http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,Annais-Bridal,Gina,Ola-La,item,23094.html


    Elegancka :) ale narzeczonemu sie bardzo podobała chyba najbardziej z 15 :P więc ją kupiliśmy :) teraz kolejne godziny zejdą na szukaniu nowej upragnionej :P :) tez bym chciala miec mało gosci tak kameralnie :( a my 123osoby z nami 125..:( huczne duze wesele, a ja i tak czuje że nie wytrzymam długo :)

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 28 marca 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carmen92 Sukienka śliczna :)! delikatna, spokojna ;D

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula222 dziękuje :)
    Powiem Ci że ja bym nie dała rady mieć takiego hucznego wesela, jestem osobą która lubi spędzać czas wśród najbliższych, jeżeli jest jakieś większe grono ludzi od razu się peszę i stresuje :)
    Na ślub zdecydowaliśmy się w grudniu także mieliśmy dużo czasu żeby zastanowić się nad wszystkim a teraz załatwiamy formalności więc nie ma za dużego latania i załatwiania, czego bardzo nie lubię, a po za tym nie za bardzo mam czas na to bo od pn-pt praca a w soboty i niedziele studia zaoczne na uniwersytecie :)

    Także powiem Ci szczerze że Cię podziwiam <3
    A jak tam Twoje maleństwo się czuje? W rodzinie już ktoś wie?

  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 28 marca 2014, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carmen92 wrote:
    Jula222 dziękuje :)
    Powiem Ci że ja bym nie dała rady mieć takiego hucznego wesela, jestem osobą która lubi spędzać czas wśród najbliższych, jeżeli jest jakieś większe grono ludzi od razu się peszę i stresuje :)
    Na ślub zdecydowaliśmy się w grudniu także mieliśmy dużo czasu żeby zastanowić się nad wszystkim a teraz załatwiamy formalności więc nie ma za dużego latania i załatwiania, czego bardzo nie lubię, a po za tym nie za bardzo mam czas na to bo od pn-pt praca a w soboty i niedziele studia zaoczne na uniwersytecie :)

    Także powiem Ci szczerze że Cię podziwiam <3
    A jak tam Twoje maleństwo się czuje? W rodzinie już ktoś wie?

    sama siebie podziwiam .. :) Maluszek chyba dobrze :) w środe byłam na usg gin mowił ze wszystko ok, w pęcherzyku był 2mm zarodek :) teraz w wtorek zrobie wszystkie badania jakie mi zleciła i 9 kwietnia ide i mam nadzieje ze usłysze serduko <3 tak siie boje tej wizyty :( ja równiez od pon-pt praca a w week studia:)
    jedno comnie martwi to piersi przestają mnie boleć :(

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 28 marca 2014, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aa co do rodziny to nie jeszcze nikt nie wie prócz Narzeczonego :) rodzinie dopiero chcemy powiedziec jak bede na 100% pewna ze serduszko bije i ze bedzie wszystko ok. W zeszłym roku cala rodzina od razu sie dowiedziala ze jestem w ciazy a w 11 tygodniu poroniłam.:( i po pól roku rodzina sie pytala jak brzuszek czy ładnie rosnie bojuz nie wiedzieli ze poroniłam :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2014, 13:52

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula222 wrote:
    aa co do rodziny to nie jeszcze nikt nie wie prócz Narzeczonego :) rodzinie dopiero chcemy powiedziec jak bede na 100% pewna ze serduszko bije i ze bedzie wszystko ok. W zeszłym roku cala rodzina od razu sie dowiedziala ze jestem w ciazy a w 11 tygodniu poroniłam.:( i po pól roku rodzina sie pytala jak brzuszek czy ładnie rosnie bojuz nie wiedzieli ze poroniłam :(

    A wiadomo czemu poroniłaś wtedy? Wiem jak się czujesz :( Ja też jak dowiem że jestem w ciąży to chyba powiem dopiero w 2 trymestrze, co prawda rodzicom powiem od razu, bo mama i tata są w temacie mojej choroby :)

  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 28 marca 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carmen92 wrote:
    A wiadomo czemu poroniłaś wtedy? Wiem jak się czujesz :( Ja też jak dowiem że jestem w ciąży to chyba powiem dopiero w 2 trymestrze, co prawda rodzicom powiem od razu, bo mama i tata są w temacie mojej choroby :)

    jakies wady genetyczne czy cos? chociaz ja obwiniam siebie bo nie wiedziałam dopiero sie dowiedzialam w 6 tyg, a ja farbowalam wlosy a jak dopadly mnie wymioty to myslalam ze jelitowka i bralam tabletki przeciwwymiotne :(
    teraz mnie martwi ze jestem w 5tyg teoretycznie juz 6 a ja nie mam mdlosci wymiotow ani nic :( i piersi przestaja bolec ;(

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 28 marca 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ty znasz przyczynę swoich Aniołków?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2014, 14:36

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula222 wrote:
    a ty znasz przyczynę swoich Aniołeczków?

    Kochana nie martw się na zapas, każda ciąża jest inna ;) Zobaczysz tym razem będzie wszystko okey ;) U mnie winą jest choroba Hasimoto, niedoczynność tarczycy i przeciwciała ANA, także sporo tego jest

    Jula222 lubi tę wiadomość

  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 28 marca 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carmen92 wrote:
    Kochana nie martw się na zapas, każda ciąża jest inna ;) Zobaczysz tym razem będzie wszystko okey ;) U mnie winą jest choroba Hasimoto, niedoczynność tarczycy i przeciwciała ANA, także sporo tego jest

    uu:( ale jest możliwość 100% wyleczenia sie ?:) a ogólem staracie sie czy przerwa ?:)

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ