X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92-95 zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik 92-95 zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula222 wrote:
    uu:( ale jest możliwość 100% wyleczenia sie ?:) a ogólem staracie sie czy przerwa ?:)

    Nie z tą chorobą żyje się do końca życia, niestety :( Na razie mamy przerwę w staraniach bo muszę tą moją nieszczęsną tarczyce zbić tabletkami ;)

  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 28 marca 2014, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przykro mi :( ale będę trzymać kciuki żeby wszystko było dobrze :) i żebyście mieli cudownego Bobaska przy sobie :)

    Carmen92 lubi tę wiadomość

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje kochana :) na pewno się przydadzą <3 Ja za Ciebie też będę trzymać kciuki, żeby wszystko było okey z maleństwem :)

    Jula222 lubi tę wiadomość

  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 28 marca 2014, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MAm nadzieję że wszystko będzie ok :) że tylko wyjdzie że jestem panikara :)

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula222 wrote:
    MAm nadzieję że wszystko będzie ok :) że tylko wyjdzie że jestem panikara :)

    Spoko masz do tego prawo ;) co to za matka co się nie boi o swoje dzieciątko ;p

  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 28 marca 2014, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak :) zaraz zasnę :/ a jeszcze godzina w pracy ;(

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    carmen, ja pracuje w lombardzie, wi\ec dość stresująca praca, po macierzynskim jesli bede musiala wrocic do pracy to na pewno nie tu, mam nadzieje, ze chociaz do 3 roku zycia zostane z maluszkiem w domuu:) nie jestem typem bizneswoman ( nie mówię, że wy tak mówiłyście, tylko jak juz tak rozmawiamy to si\e wygadam :D) jeśli mielibyśmy ku temu dobre podstawy finansowe to ja bym mogla zajmowac się domem, lubię mieć wysprzatane w domu jakis obiadek lubie dbac o dom :))

  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 28 marca 2014, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też mogę siedzieć w domu :) ale też mam ochote pracować ale jak pojawi się Dzidzik to chyba jemu podporządkuję swoję życie :) Pewnie jak kazda z nas :)

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jejku jak ci zazdroszczę :))))) pewnie twój facet też oszalał już na punkcie maleństwa:) ja jeszcze nawet w ciązy nie jestem a moja mama już szaleje :D

    Jula222 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    carmen, ja pracuje w lombardzie, wi\ec dość stresująca praca, po macierzynskim jesli bede musiala wrocic do pracy to na pewno nie tu, mam nadzieje, ze chociaz do 3 roku zycia zostane z maluszkiem w domuu:) nie jestem typem bizneswoman ( nie mówię, że wy tak mówiłyście, tylko jak juz tak rozmawiamy to si\e wygadam :D) jeśli mielibyśmy ku temu dobre podstawy finansowe to ja bym mogla zajmowac się domem, lubię mieć wysprzatane w domu jakis obiadek lubie dbac o dom :))

    No to jesteśmy do siebie bardzo podobne ;p Ja też nie jestem typem bizneswoman i gdybyśmy mieli kasy jak lodu to wolałabym siedzieć z dzieciakami w domu ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na szczęście mój facet zajął się na poważnie biznesem w branży MLM :) zobaczymy co z tego wyjdzie:)

  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 28 marca 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja studiuje jestem na 2 roku i nawet jak sie maluszek bedzie rodzil nie zamierzam ich przerywac :) miesiac wolnego max. Postaram sie o indywidualny tok, to moze przed porodem uda mi sie troche wiecej nadrobic cwiczen zeby pierwsze chwile byc z malym.

    nxbhnwz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niecierpliwa21 wrote:
    a ja studiuje jestem na 2 roku i nawet jak sie maluszek bedzie rodzil nie zamierzam ich przerywac :) miesiac wolnego max. Postaram sie o indywidualny tok, to moze przed porodem uda mi sie troche wiecej nadrobic cwiczen zeby pierwsze chwile byc z malym.

    Też o tym myślałam, bo tak jak ty jestem na II roku ;) Na pewno dziekanki sobie nie wezmę no chyba że będę miała komplikacje w ciąży i będę musiała leżeć w szpitalu, to wtedy nie będę miała wyjścia :( Jak zdrówko ? Jak się czujecie z maleństwem?

  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 28 marca 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zglaszamsie 93r;P

    Carmen92 lubi tę wiadomość

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • Marlena Autorytet
    Postów: 831 646

    Wysłany: 28 marca 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku ile to młodych osóbek starających się o maluszka :)
    A myślałam że trudno znaleźć kogoś w moim wieku kto także stara się o bobasa :)
    W moim najbliższym otoczeniu ten wiek to czas na intensywne studia i kursy bo kariera najważniejsza.. No cóż, taki kierunek studiów, tu nie ma czasu na sentymenty.
    W każdym razie fajnie wiedzieć że nie tylko ja w tak młodym wieku myślę o bobasie :)

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

    [*] Arek - 19.01.2014

    3i499vvjojbctpry.png

    9ewnugpjmowidtwe.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy nowe staraczki :)

  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 28 marca 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena wydajemisiezecorazwiecej mlodychjuz w tym wieku mysli bo poten sie staraja i efektow brak

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 28 marca 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    jejku jak ci zazdroszczę :))))) pewnie twój facet też oszalał już na punkcie maleństwa:) ja jeszcze nawet w ciązy nie jestem a moja mama już szaleje :D


    oj oszalał :) juz mi nie pozwala na nic ;D

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • Marlena Autorytet
    Postów: 831 646

    Wysłany: 28 marca 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety na przykładzie niektórych z nas widać że młody wiek nie jest gwarancją szybkiej i dobrze rozwijającej się ciąży. Ja w życiu bym nie pomyślała że w tak młodym wieku będę mieć problemy z utrzymaniem ciąży..

    [*] Arek - 19.01.2014

    3i499vvjojbctpry.png

    9ewnugpjmowidtwe.png
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 28 marca 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem o czy mówisz Marlena..
    a znasz powód poronienia? bo 5 tc to wczesnie wiedziałaś wczesniej ze jestes? bo ja np w 5 tyg sie dopiwero dowiedziałam ze byłąm

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ