X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92-95 zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik 92-95 zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Marlena Autorytet
    Postów: 831 646

    Wysłany: 28 marca 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiedziałam o ciąży 4 dni i nagle dostałam silne krwawienie..
    Eh... Najpiękniejsze 4 dni w życiu.
    Powodu w sumie nie znam. Lekarz który zajmował się mną w szpitalu, powiedział mi tylko że on nie wie a przyczyn mogło być wiele. W ogóle straszny był ten lekarz...
    Ja podejrzewam że zawinić mogła tarczyca. Czytałam że powinna być w granicy 1 w trakcie ciąży a ja mam ponad 4.

    [*] Arek - 19.01.2014

    3i499vvjojbctpry.png

    9ewnugpjmowidtwe.png
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 28 marca 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uu..
    ja też na 100% przyczyny nie znam aż do dzis. ale mam nadzieje ze Teraz Fasolinka zostanie z Nami juz na zawsze :)

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 28 marca 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula222 wrote:
    uu..
    ja też na 100% przyczyny nie znam aż do dzis. ale mam nadzieje ze Teraz Fasolinka zostanie z Nami juz do końca :)

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 28 marca 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam małolaty :) (by nie było nie czepiam się wieku bo bym była hipokrytką, to przywitanie miało mieć formę serdeczną)

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 28 marca 2014, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka hejka Młoda Mamo Małolato :P hehe :)

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 28 marca 2014, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena, ja kiedyś usłyszałam krytykę co do mojego ślubu że 18 lat to za wcześnie, że tylko idiotki tak robią, że to czas na podróże i zabawy. Jak odpowiedziałam że ja już się wybawiłam to krytyka jeszcze większa że jak to 14 lat i kluby. że jak to możliwe by w wieku 18 lat mieć prace... totalna masakra, a jak ta osoba usłyszała że się o dziecko staramy to totalnie nas objechała jeszcze bardziej. Ja na dzień dzisiejszy mam męża, jego słodkiego synka, jestem w ciąży, a ta dziewczyna jakieś 2 miesiące temu urodziła i oddała dziecko matce jako rodzinie zastępczej. Więc ja polecam nie słuchać opini innych bo może się potem okazać że z ich strony to czysta hipokryzja, bo ty chociaż planujesz swoje kroki, a oni mogą po prostu wpaść.

    przepraszam jeśli nieskładnie napisałam, ale jestem padnięta i to wina zmęczenia.

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 28 marca 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula - do mnie wszyscy mówią młoda bo zawsze byłam najmłodsza i w paczce znajomych i pośród przyjaciół i z kuzynostwa nawet najmłodsza. Ale Małolata mi się pozytywnie kojarzy bo przyjaciel mojego męża z pracy tak na mnie mówił od dnia poznania i do dziś mu tak zostało.

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 28 marca 2014, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i dobrze :) baardzo pozytywnie :) Ty małolata a Do mnie wszyscy Maleńka :P

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 28 marca 2014, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja co prawda lubię zajmować się domem, ale życie mi kilka razy dało w kość przez co nigdy nie ufam do końca, dlatego nie wyobrażam sobie być na utrzymaniu faceta, bo nie chce kiedyś zostać z niczym. Napatrzyłam się na kilkanaście takich przykładów że po 5-19 latach małżeństwa nastał rozwód, facet się wypiął i na dzieci i na żone i ona nagle bez środków do życia, szukająca pracy na gwałt bo trzeba coś jeść i jakoś opłaty zrobić, rozwody się ciągnęły, alimenty też a ci niegdyś kochani mężowie nagle wszystko utrudniali zamiast pomagać. Dlatego ja nie wyobrażam sobie nie pracować, nawet za marne pieniądze, ale zawsze to moje pieniądze, mam na coś ochote to sobie kupie i nie mówię do męża "daj mi 10 zł na tampony". Dla mnie takia sytuacja gdyby on tylko zarabiał byłaby upokarzająca, ale tak jak mówiłam ja nie oceniam, u mnie po prostu z doświadczenia tak wyszło i mocno mi to siedzi w psychice, poza tym ja lubie moją pracę :)

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 28 marca 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewuszki ja lecę spać, padam na twarz.. a spać mogę cały dzień i noc :), a jutro jeszcze studia. Trzymajcie sie Kochane :) jutro wieczorkiem w wolnej chwili wpadę zobaczyć co tam u Was :)
    Miłego weekendu Wam życzę :)
    A dla Starających się juz teraz owocnych starań i miłej zabawy :P i Nie spinajcie sie :P Luuuuuuzz i nóżki w górę! ;D

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 28 marca 2014, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na mnie jeszcze kiedyś mówiono "mała stopa" ale to ktoś po pijanemu tak powiedział, a reszcie się udzieliło, bo mam 35-36 rozmiar buta :)

    Byliśmy dziś na zakupach i jestem wykończona. Wypiłam z 5 soków wyciskanych z Grycana i potem ciągle marudzili że tylko do toalety chodze... jakieś parcie na pęcherz miałam. Wykończył mnie hałas i te tłumy człowieków pędzących po tej galerii... masakra.

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 28 marca 2014, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mloda.Mama wrote:
    Ja co prawda lubię zajmować się domem, ale życie mi kilka razy dało w kość przez co nigdy nie ufam do końca, dlatego nie wyobrażam sobie być na utrzymaniu faceta, bo nie chce kiedyś zostać z niczym. Napatrzyłam się na kilkanaście takich przykładów że po 5-19 latach małżeństwa nastał rozwód, facet się wypiął i na dzieci i na żone i ona nagle bez środków do życia, szukająca pracy na gwałt bo trzeba coś jeść i jakoś opłaty zrobić, rozwody się ciągnęły, alimenty też a ci niegdyś kochani mężowie nagle wszystko utrudniali zamiast pomagać. Dlatego ja nie wyobrażam sobie nie pracować, nawet za marne pieniądze, ale zawsze to moje pieniądze, mam na coś ochote to sobie kupie i nie mówię do męża "daj mi 10 zł na tampony". Dla mnie takia sytuacja gdyby on tylko zarabiał byłaby upokarzająca, ale tak jak mówiłam ja nie oceniam, u mnie po prostu z doświadczenia tak wyszło i mocno mi to siedzi w psychice, poza tym ja lubie moją pracę :)

    Ja również lubię pracować ale nie przeszkadzało by mi siedzenie w domku :P a poza tym Babcia Narzeczonego chce zebysmy podpisali intercyze ze wrazie w nie zostawi mnie bez grosza :P więc pieniązki beda zapewnione :D ale mimo to po jakims czasie z Dzieckiem będę pracować hmm u Siebie? :P mam w spadku swój gabinet kosmetyczny :) który ładna kasę trzepie:)

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 28 marca 2014, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula-dobranocka :)

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 28 marca 2014, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajo Bajo ;D oj ostatnio jak dziecko chodze spać :P mogę isc o 19 i mnie nie ma :D Dziecko totalne, ale to przez Kochanego groszka :)

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 28 marca 2014, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No moja firemka aż tak kaski nie trzepie ale to zawsze coś :)

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena wrote:
    Wiedziałam o ciąży 4 dni i nagle dostałam silne krwawienie..
    Eh... Najpiękniejsze 4 dni w życiu.
    Powodu w sumie nie znam. Lekarz który zajmował się mną w szpitalu, powiedział mi tylko że on nie wie a przyczyn mogło być wiele. W ogóle straszny był ten lekarz...
    Ja podejrzewam że zawinić mogła tarczyca. Czytałam że powinna być w granicy 1 w trakcie ciąży a ja mam ponad 4.

    Hey kochana a byłaś z tym winikiem u Endokrynologa? Bo to mi wygląda na niedoczynność, ja teraz właśnie badałam tsh i wyszło mi 4,25 dodatkowo mam hashimoto które to powoduje i od razu dostałam od lekarza ethyrox25 na zbicie tarczycy do 1, co gorsza nieleczona tarczyca powoduje poronienia i wady u dziecka

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2014, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny staram się nie oglądać telewizji ale wczoraj tesciowa mi pisze smsa że w polsacie jakiś cywil wojskowy stwierdził, że myślą o przywróceniu służby wojskowej rocznik 95-90, nie wyobrażam sobie, by mój P miał mnie opuścić na kilka ładnych miesięcy... :((((((((

  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 29 marca 2014, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Także staram się nie oglądać telewizji. Szczerze to nie mam pojęcia jak z tą służbą wojskową. Mój mąż w wojsku nie był choć to rocznik 83. Uczył się zamiast biegać w moro :)

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mojemu 82 tez udało się od wojska wymigać, wtedy jeszcze jakieś znajomości wchodziły w grę..
    sylwiaśta wszystko będzie ok, zawsze gadają i gadają a potem nic z tym nie robią. wszystko pewnie przez tą Ukrainę

  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 29 marca 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj 75 i tez sie wymigal, chudziutki taki dostal kategorie D !

    nxbhnwz.png
‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ