X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92-95 zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik 92-95 zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • katarzynnn Autorytet
    Postów: 588 174

    Wysłany: 12 maja 2014, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez tak mam ale sama juz niewiem co mi jest bardzo chce miec dziecko czy to ciaza. .Sama niewiem ale wiem ze to sa dziwne objawy...a mnie brzuch bolal caly w sobote

    w57v3e3kp7087rpf.png Rocznik 92 starajacy sie o mlucha. .
  • katarzynnn Autorytet
    Postów: 588 174

    Wysłany: 12 maja 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje kochane ;-) odpoczywam jula napewni tak zrobi tylko ze on teraz ma ciagle na rano ale gdy sie poczuje lepiej moze sama pojde..chcialabym zeby byla fasolka duzo na to wskazuje ale nie chce sie nakrecac podchodze do teko z dystansem moj ciagle za mna chodzi i nowi ze to ciaza. Jeszccze te ciagle zmiany nastrijow gdzie powinno byc ok gdy moj cos mowi to ja placze raz to raz to a on ma kabaret w donu ale nie moge powiedziec zlego slowa bo to dobrze ukrywa i co najwazniejsze wspiera mnie

    w57v3e3kp7087rpf.png Rocznik 92 starajacy sie o mlucha. .
  • katarzynnn Autorytet
    Postów: 588 174

    Wysłany: 12 maja 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia moze i u ciebie bedzie fasolka czy przed @ masz takie objawy?

    w57v3e3kp7087rpf.png Rocznik 92 starajacy sie o mlucha. .
  • katarzynnn Autorytet
    Postów: 588 174

    Wysłany: 12 maja 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula a ty jak sie czujesz?

    w57v3e3kp7087rpf.png Rocznik 92 starajacy sie o mlucha. .
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2014, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, nie chcę cię martwic, ale ja bym na twoim miejscu poszła jak najszybciej do lekarza
    bo to mogą ale nie muszą być objawy ciąży, możesz mieć jakieś niedobory lub osłabienie organizmu albo sam Bóg wie co. a w takim stanie ciąża na pewno nie będzie wskazana... A jeśli w niej jesteś to tez jak najszybciej trzeba się tym zająć.

    katarzynnn lubi tę wiadomość

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 12 maja 2014, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa99 wrote:
    Kasia, nie chcę cię martwic, ale ja bym na twoim miejscu poszła jak najszybciej do lekarza
    bo to mogą ale nie muszą być objawy ciąży, możesz mieć jakieś niedobory lub osłabienie organizmu albo sam Bóg wie co. a w takim stanie ciąża na pewno nie będzie wskazana... A jeśli w niej jesteś to tez jak najszybciej trzeba się tym zająć.
    mnie gin straszył że nie widzi ciąży, i pytał się czy zasłabłam chociaż raz itp..
    bo mówił że może być ciąża pozamaciczna, kasiu idź na tą betę, nie ma żartów naprawdę, żeby fasolka ci jajnika nie rozwaliła.....

    katarzynnn lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • katarzynnn Autorytet
    Postów: 588 174

    Wysłany: 12 maja 2014, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa dziekuje za rade pojde tylko jak lepiej sie poczuje. Sama juz bardzo sie martwie tym bo jesli jestem juz w ciazy to niechce zeby cokolwiek sie stalo

    w57v3e3kp7087rpf.png Rocznik 92 starajacy sie o mlucha. .
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 12 maja 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana będzie git :)
    Trzymam za Was wszytskie kciuki żbyscie zaciazyły :) i zobaczyły swoje groszki ;D a ja was proszę o trzymanie kciuków za nas :) mamy dzies usg genetyczne.. i boje sie jak CHOLERA! i juz tupię nózkami ze strachu :(

    katarzynnn, mizzelka lubią tę wiadomość

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • katarzynnn Autorytet
    Postów: 588 174

    Wysłany: 12 maja 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mizelka pojde napewno gdy tylko lepiej sie poczuje.sama juz sie bardzo boje o to ze moge zaszkodzic lub cokolwiek innego

    w57v3e3kp7087rpf.png Rocznik 92 starajacy sie o mlucha. .
  • katarzynnn Autorytet
    Postów: 588 174

    Wysłany: 12 maja 2014, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula mam nadzieje dziekuje :-*

    w57v3e3kp7087rpf.png Rocznik 92 starajacy sie o mlucha. .
  • katarzynnn Autorytet
    Postów: 588 174

    Wysłany: 12 maja 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana nie stresuj sie nie potrzebnie zobaczysz bedzie wszystko dobrze z twoim malenstwem

    w57v3e3kp7087rpf.png Rocznik 92 starajacy sie o mlucha. .
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 12 maja 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a masz możliwość poproszenia Mamy bądz Kumpeli zeby z toba poszła?
    nikt Cię oczywiscie straszyc nie chce ale fakt dziewczyny mają rację Ciąża pozamaciczna jest równiez moliwa..:( wiec albo beta albo gin..

    katarzynnn lubi tę wiadomość

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 12 maja 2014, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula222 wrote:
    a masz możliwość poproszenia Mamy bądz Kumpeli zeby z toba poszła?
    nikt Cię oczywiscie straszyc nie chce ale fakt dziewczyny mają rację Ciąża pozamaciczna jest równiez moliwa..:( wiec albo beta albo gin..
    właśnie o to chodzi bo możliwe że krwawienia właśnie są z tego że źle się zagnieżdziło i broń boże żeby coś ci nie rozwaliło.. nie ryzykuj ... ja wolałabym iść na betę i byc pewna że mi jajnika nie usuną.. lepiej idź z kimś.

    katarzynnn lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • katarzynnn Autorytet
    Postów: 588 174

    Wysłany: 12 maja 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od kilku miesiecy mieszkam zdala od rodziny przeprowadzilismy sie nie mam takiej mozliwosci moze cos wymysle

    w57v3e3kp7087rpf.png Rocznik 92 starajacy sie o mlucha. .
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 12 maja 2014, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katarzynnn wrote:
    Od kilku miesiecy mieszkam zdala od rodziny przeprowadzilismy sie nie mam takiej mozliwosci moze cos wymysle
    Kasiu serio, nie bagatelizuj tego... bo może sie to źle skonczyć.

    katarzynnn lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • katarzynnn Autorytet
    Postów: 588 174

    Wysłany: 12 maja 2014, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem ze nie chcecie zle kochane. Sama prosilam o rade..martwie sie bardzo i zaczekam jeszcze do jutra. Nie chcialabym zeby cos sie stalo ze mna kazda mozliwosc jest powazna to jest calkowicie mozliwe wszystko

    w57v3e3kp7087rpf.png Rocznik 92 starajacy sie o mlucha. .
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula, będzie dobrze :D

    Kasia, śmigaj do tego lekarza bo jak ci tyłek skopiemy to jeszcze on cie bedzie bolał :P

    katarzynnn, mizzelka lubią tę wiadomość

  • katarzynnn Autorytet
    Postów: 588 174

    Wysłany: 12 maja 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja podchodze do tego powaznie nie bagatelizuje tego tylko dzis to bardzo sie czuje zle

    w57v3e3kp7087rpf.png Rocznik 92 starajacy sie o mlucha. .
  • katarzynnn Autorytet
    Postów: 588 174

    Wysłany: 12 maja 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz mi wystarczy Ewa bolesci wymysle cos zadzwonie do mojego moze bedzie mugl sie wyrwac lub moja sasiadka bedzie mogla mnie zawiesc

    w57v3e3kp7087rpf.png Rocznik 92 starajacy sie o mlucha. .
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 12 maja 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobrze by było gdybyś kogoś poprosiła, a najlepiej jak tak zle sie czujesz jedz do szpitala, powiedz ze podejrzewasz ciaze czujesz sie fatalnie jest ci słabo, zdażyło Ci sie zasłabnąc juz, i w ogole, bo to takie calkiemnormalne nie jest aa i o tym krwawieniu nie zapomni poinformowac! szpital musi zareagowac!

    katarzynnn lubi tę wiadomość

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
‹‹ 144 145 146 147 148 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ