Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92-95 zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik 92-95 zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)
    Przesyłam dużo słoneczka i pozytywnej energi :)

  • kusiczka Autorytet
    Postów: 365 229

    Wysłany: 20 września 2014, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, co to za cisza ? nikt nic nie pisze w temacie...

    ja dzisiaj 9dpo i już nie wiem czym mogę zajmować myśli, żeby nie pobiegnąć do apteki po test ciążowy...a przy okazji- jakie polecacie?

    f2w3gov3j7kctpp8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2014, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężko stwierdzić nie ufam tylko testom pepino i pink :)

  • kusiczka Autorytet
    Postów: 365 229

    Wysłany: 20 września 2014, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja myślałam o bobo-test czy ups- test. co do pepino to są mega różne opinie...

    f2w3gov3j7kctpp8.png
  • truskavvkowa Przyjaciółka
    Postów: 121 47

    Wysłany: 20 września 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może lepiej iść na betę? To chyba najbardziej sprawdzony sposób?

  • kusiczka Autorytet
    Postów: 365 229

    Wysłany: 20 września 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba najlepszy, tylko pytanie- czy czekać na termin @ czy zasuwać już w poniedziałek ;-) termin @ 25.09...

    f2w3gov3j7kctpp8.png
  • Mona :) Autorytet
    Postów: 753 355

    Wysłany: 20 września 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niecierpliwa21 wrote:
    Mona :) gdzie kupiłaś tego pajaca ze szkieletem ? :)
    spioszek kupiłam w szmateksie :P hihi chyba za 1 zł :P ale już za mały na szymka :/
    dziewczyny mam już 13 dni okres :/

    <a href="https://www.suwaczki.com/zabki/"><img src="https://www.suwaczki.com/zabki/images/8a5806fcd39f37d2.png" alt="Zrób swoją grafikę – suwaczki.com/zabki" border="0"/></a>
  • truskavvkowa Przyjaciółka
    Postów: 121 47

    Wysłany: 21 września 2014, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kusiczka wrote:
    chyba najlepszy, tylko pytanie- czy czekać na termin @ czy zasuwać już w poniedziałek ;-) termin @ 25.09...

    Myślę, że te 3 dni Cię nie zbawią, a w krwi i tak już wyjdzie :)

  • kusiczka Autorytet
    Postów: 365 229

    Wysłany: 22 września 2014, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) wyczytałam gdzieś na forum, że 9 dpo może spaść temperatura i później się podnieść. z czym to jest związane??

    f2w3gov3j7kctpp8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może to oznaczać implantację, ale nie tylko konkretnie 9dpo, implantacja moze występować niby ok 6-12dpo, a spadek ją oznaczając może być a nie musi, często nie ma ;)

    W ogóle to dzień dobry :)
    Co tam u was?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku jak mnie tu dawno nie było :)
    Ewa99 u mnie w miarę ok :) wróciłam do pracy, 2 dni temu owulka :) jakoś się kula :) a u Ciebie jak?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2014, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam w końcu trochę luzu w pracy, bo reszta wróciła z urlopów i szukam pomysłu na tort na rocznicę, na ok 30 osób, sama nie wiem jaki upiec :)
    U mnie owulka pewnie jakoś się zbliża, śluzu co raz więcej, więc pełna mobilizacja ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2014, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa99 wrote:
    ja mam w końcu trochę luzu w pracy, bo reszta wróciła z urlopów i szukam pomysłu na tort na rocznicę, na ok 30 osób, sama nie wiem jaki upiec :)
    U mnie owulka pewnie jakoś się zbliża, śluzu co raz więcej, więc pełna mobilizacja ;)
    Masz możliwość pożyczyć formę podkowy? bardzo podzielny i moza zrobić prosto i smacznie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2014, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, nie bardzo ;)
    Wykombinowałam już bezowy, będzie bardzo duży, ale wiem, że "pójdzie" bo w innej formie zawsze szybko znikał ze stołu ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobrze :P Ja nie mam zbytnio czasu piec ciast :D i jade dzisiaj złożyć zamówienie :)

  • kusiczka Autorytet
    Postów: 365 229

    Wysłany: 24 września 2014, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, jak samopoczucie? co słychać??

    f2w3gov3j7kctpp8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam bardzo serdecznie :) Co tu takie pustki? wszystkie chyba sie rozgadały ma rorum do końca 2014 :D
    Pozdrawiam ;)

  • kusiczka Autorytet
    Postów: 365 229

    Wysłany: 24 września 2014, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, mam pytanie odnośnie temperatury, jeśli ktoś może mi pomóc będę wdzięczna ;)
    a mianowicie- jak wygląda sytuacja przed @ kiedy spada temperatura? czy ten spadek jest znaczny? czy wystarczy niewielki np. o 0,2 i to może oznaczać już nadejście @?

    f2w3gov3j7kctpp8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zależy :) niektórym dziewczynom w ciąży, w dniu spodziewanej @ spadała ale od razu odbijała :) w ciąży też są zygzaczki :D
    Kciukam :)

    kusiczka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tym spadaniem to każda ma inaczej... :)
    Jednym spada przed @, jednym w trakcie, jednym mocno, drugim nieznacznie.
    Parę cykli mierzyłam tempkę i u mnie np zawsze zaczynała spadać 2/3 dnia @ z tempki ok 37,1-2, żeby na koniec @ było ok 36,2
    Tak w ogóle wg mnie spadek 0,2 to duży spadek ;)

    Tylko długa i stała obserwacja da ci jakiś pewny obraz, co i kiedy się dzieje

‹‹ 275 276 277 278 279 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ