X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92-95 zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik 92-95 zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile ci się spóźnia?

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zazdroszczę, to jest ten najlepszy okres! No dzIś powinnam mieć, ale tempka nie spadła, więc raczej nie dostanę, zwłaszcza, że mam śluz kremowy. A mnie się okres nigdy nie spóźnił, nigdy! Częściej się zdarzało, że przychodził 1-2 dni wcześniej. Wkurzam się mocno, bo już chcę zacząć nowy cykl

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie też tak myślę,że zaczyna się ten dobry okres na starania! A.może w ciąży jesteś jak śluz kremowy :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może i mnie przygarniecie?

    20 letnia mamusia mająca już 3 miesięczną córeczkę

    Mona :) lubi tę wiadomość

  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo proszę witamy :-) jak się córeczka chowa? Planujesz drugie dziecko? Fajnie,że tobie się udało my nadal się staramy :-(

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy nową staraczkę :) Ja niestety zaczynam od nowa, ppjawiła się @

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejciu nie przejmuj się będziesz starała się w stuczniowym cyklu :-)

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W moim przypadku to będzie jeszcze grudzień :) Mam bardzo krótkie cykle-26 dni.

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandi córcia z dnia na dzień jest coraz bardziej aktywna. Wcześniej tylko spała i jadła, a teraz coraz częściej ogląda świat. Jest grzeczna, bo potrafi sama sobie leżeć w łóżeczku i patrzeć nie oczekując niczego więcej. Potem zasypia albo...... marudzi i trzeba z nią pogadać, pogłaskać, poprzytulać :) Je co 3 godz, czsem co 4. Nocne karmienia - je o 20-21, na spokojnie po odłożeniu zasypia i rano między 7 i 8 budzi się na pierwsze karmienie. Nawet sie wysypiam, myślałam, że będzie gorzej.

    Co do kolejnego dziecka to starania na razie są odłożone. Myślę o tym żeby trochę odpocząć, posprawdzać cykl no i może wrócić do kolejnych starań na sierpień 2015 :)

    Aaaa no i mam nadzieje że nie będę wam tu sprawiać przykrości że wy starające a ja już przyszła mama :( Szczerze mówiąc wiem co to znaczy, bo też się starałam (3 miesiące). Było ciężko ale trochę wyluzowaliśmy, serduszkowaliśmy codziennie, używałam też żelu który poprawia jakość śluzu i udało się...

  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No co ty tygrysu no to tym bardziej nie masz się czym martwić :-)
    Majkowelove to tylko pozazdrościć grzeczbej córeczki a tym bardziej tego ze cala noc ci przesypia :-) trzy miesiące to bardzo mało ja juz staram się ósmy miesiąc i teraz mam nadzieję,że się uda bo nie mam siły. Fajnie,że dołączyłas zawsze może nam coś doradzisz

    majkowelove lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z pewnością pomogę a nawet doradzę, jeśli będzie taka potrzeba :)

  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :-)

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majkowelove czyli miałaś też problem ze śluzem? Kupiłaś conceive plus? Pomógł?

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tygrys73 wrote:
    majkowelove czyli miałaś też problem ze śluzem? Kupiłaś conceive plus? Pomógł?

    Szczerze ? To według mnie na pewno nie zaszkodzi... Mi to pomogło, a dlaczego ? Zawsze miałam strasznie "sucho", śluz też był byle jaki, no i jakoś człowiek nie mógł się wyluzować. Po tym wszystkim zawsze było całkiem inaczej. Choć wiadomo że żel to nie wszystko. Najlepszym "wspomagaczem" zapłodnienia jest luz, pozytywne nastawienie i seks dla przyjemności :) Te 70 zł lepiej jest wydać na dobrą kolację, która poprawi wam nastrój :)

  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majkowelove masz rację to wszystko kwestia podejścia do starań! Każda z nas tak bardzo chce mieć dziecko,że już czasami same nie wiemy co mamy robić. Najlepiej by było nie myśleć o tym,że przychodzi kolejny miesiąc i znów trzeba zacząć starania bo w ostatnim się nie udało tylko wyluzować i kochać się dla przyjemności. Tylko czasami człowiek jest już tak połamany,że już mu wszystko jedno i nawet serduszkowac mu się nie chce.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandi a próbowałaś sprawdzać owulacje testami owulacyjnymi?

  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie w tym miesiącu zacznę sprawdzać testami.owulacyjnymi zaczynam w środę juz chodź chciałbym owulacje mieć 23 :-(

  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj już nie bądź taka, żeby wybierać kiedy byś chciała miec owu :P Aż tak dobze to nie ma :D

    Moim zdaniem nie da się po prrostu "olać" tematu i kochac się udając, że to wcale nie dlatego, że są dni płodne. Przynajmniej ja tak nie umiałam...

    Martoszka lubi tę wiadomość

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • baba_Jagna Ekspertka
    Postów: 330 80

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie ;) zainteresował mnie Wasz wątek ponieważ sama jestem z 93 i staram się o dziecko ;) w ilości postów jesteście nie do nadrobienia :P co do nie myślenia w czasie stosunku - mi się udaje, staram się z tego czerpać samą przyjemność. Jednakże później kiedy zaczynam mieć objawy ciążowe jest już gorzej ... szybciej nabawię się urojonej niż prawdziwej :)

    Karolina20 lubi tę wiadomość

    Nie ważne ile razy upadniesz. Ważne jest ile razy się podniesiesz.
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Polubicie. Moje pytanie do eksperta o p/c przeciwkardiolipinie? Z góry dziękuję:*

    M&M
‹‹ 300 301 302 303 304 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ