X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92-95 zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik 92-95 zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój komórki nie nosi, ale oduczyłam go trzymania lapka na kolanach i dostal od brata podkładkę (taką co się włącza i chłodzi laptop:P). Nie pali fajek, ale niestety często na spotkaniach z kolegami i rodziną zażywa %. :P

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój nie pali na szczęście, czasami pije, ale jak każdy facet, ale rzadko bo ćwiczy na siłowni , raczej dobrze się odżywia, komórkę nosi w kieszeni i laptopa trzyma wiecznie na kolanach czego na pewno się go nie oduczy.

  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tygrys73 wrote:
    JagodaP to urodzicie w tych samych okolicach :)) Przyznam, że miałaś długi czas oczekiwania. Jesteś przykładem, że nie wolno się poddawać. Dopóki nie stwierdzą u nas braku macicy to szanse są ! :D

    Oj tak, nasza mysza jest wywalczona, nie "trafiła się". Dlatego piszę wszędzie gdzie mogę, że warto się starać i warto walczyć, nawet jeśli to trwa i trwa. Zazdroszczę tym, ktorym się udaje w 2, 3, czy nawet 9 cyklu... Mam nadzieję, że z drugą ciążą nie będzie tak pod górkę, skoro już wiadomo jakie leczenie działa :/

    Z Saną dzieli nas tylko 3 dni :)
    Sana, nie martw się, nawet w takiej malutkiej ciąży może być +/- 2 dni. Zresztą nie zawsze się uda ładnie fasolkę objąc do pomiarów. Mój ultrasonografista mierzył 3x i za każdym razem mu wychodziły różne wyniki (z różnicą nawet właśnie do 2mm :) ). Na Twoim zdjęciu ślicznie widać zarodek i pęcherzyk żółtkowy. Strasznie brzydko się to nazywa - "pole płodowe" - bleee....



    Edit:
    A właśnie, też miałam się myszą pochwalić.
    E_464nED-.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2014, 19:42

    Martoszka, Natka88, Sana, mizzelka lubią tę wiadomość

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo proszę kolejna szczęśliwa mamusia :-)

  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandi - tak, to podobno ma duży wpływ na plemniki. Bo się wszystko tam przegrzewa, obniża się jakość spermy. Także trzeba swoich facetów przycisnąć żeby nie trzymali komórki w kieszeni spodni z przodu ani laptopa na kolanach.
    http://kobieta.onet.pl/dziecko/zdrowie/noszenie-telefonu-komorkowego-w-kieszeni-spodni-moze-przyczynic-sie-do-bezplodnosci/kgsbj

    O tym, czemu faceci powinni też brać kwas foliowy, piszą tutaj: http://babyonline.pl/kwas-foliowy-dla-przyszlych-ojcow,dieta-artykul,15486,r1p1.html

    Skoro te sposoby na pewno nie zaszkodzą, a mogą pomóc, to korzystaliśmy, bo czemu nie :) no i jest sukces, bo serduszkowanie było 4 dni przed owulacją a żołnierzyk dał radę :) także spróbujcie. Warto.

    Jagoda maluszek faktycznie jak myszka wygląda :) super! Masz termin jeszcze na lipiec, czy na początek sierpnia?

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki kochana spróbuję go przypilnowac chodź myślę,że marne szanse i mam nadzieję, że tak bardzo to nie obniża jakości.spermy.
    Jejku poważnie prze cztery dni się utrzymał to.mocny.żołnierz. A.dokładnie wiedziałas kiedy masz owulwcje? To czemu nie kochałas się w owu? A może wtedy co wam się udało miałaś owulacje :-).

  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To faktycznie jakiś plemnik-terminator! :O 4 dni, wow, u nas dzień przed, i to w wannie, i byłam zdziwiona ze wystarczyło. Mam termin 3 dni przed Tba Sana, 26 lipca :)

    Z tą owu problem polega na tym, że dokładną datę zna się post factum, dlatego OF zaleca współżycie aż do potwierdzenia owu, czyli nawet jeszcze 3 dni "po ptokach".

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szalona.jesteś jagoda heh :-). No właśnie najlepiej kochać się od.końca okresu i parę dni po dniach plodnych i powinno się udać eh... Zazdroszczę wam,że już jesteście w ciąży

  • pannamigota Znajoma
    Postów: 20 2

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, mam prośbę :) możecie spojrzeć na mój wykres i powiedzieć co z tą owulacją, bo przy wpisywaniu nowych temperatur OF cały czas zmienia dzień owulacji. Najpierw zaznaczył owulacje w 17 dc (według mnie wtedy wystąpiła) potem w 19 dniu cyklu, a teraz w 24. I już sama nie wiem co mam o tym myśleć :/

  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz OF bierze bardzo pod uwagę temperaturę :-)

  • pannamigota Znajoma
    Postów: 20 2

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie wydaje mi się że według temperatury owulacje miałam 17 dnia

  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli wtedy też się <3 i po 17 tez to miej nadzieję, że.się udało :-)

  • pannamigota Znajoma
    Postów: 20 2

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A już miałam nadzieje, że ze owu była 17 dc a ten drugi skok to zagnieżdżenie. Te czekanie mnie wykończy :D

  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie lepiej poczekać niż wcześniej test zrobić i się rozczarować a być w ciąży :-D

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandi :) święta racja...mnie już zostały 2 dni, a zaczyna boleć brzuch na @...Dziewczynki proszę zalajkujcie moje pytanie odnośnie leku na zwiekszenie śluzu plodnego, chciałabym uzyskać na to odpowiedź doktora :)

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh może nie dostaniesz okresu :-) ok juz się robi :-)

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Mandi :) Czekam z niecierpliwością do jutra. Podoba mi się Twój avatar, marzę o takim zdjęciu kiedyś...

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz, że ja też chciałbym mieć piękną sesje ciążową :-*, ale najpierw trzeba być w ciąży. Staram się cały czas!

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tak jak ja :p Na jakim jesteś etapie? Mnie się spóźnia @, ale test negatywny.

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz mam 12dc i <3 się albo codziennie albo co drugi i czekam.na owulacje:-D. Nie widziałam się z narzeczonym cztery dni wiec od wczoraj znowu działam!

‹‹ 299 300 301 302 303 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ