X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92-95 zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik 92-95 zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 28 listopada 2014, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :*

    M&M
  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 29 listopada 2014, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To trzeba Martoszko włączyć wszystkie leki jakie mogą pomóc i wtedy sie starać. Szkoda nerwów. Myśmy się prawie dwa lata bujali na półśrodkach, a jak zwiększyłam Bromek i tylko weszło Clo to zaraz w 4 cyklu się udało. Także nie ma na co czekać, trzeba porządnie łykać co się da i nie tak, "żeby tylko" wyniki zahaczyły o granice normy, przyciśnij lekarzy jeżeli trzeba, jeśli masz postawione diagnozy tak jak mówisz to muszą coś z tym zrobić do cholery :/

    Poronienie miałaś lata temu jeszcze jako bardzo młoda kobieta, Twoje ciało mogło jeszcze po prostu nie być gotowe do wyhodowania nowego człowieczka, nie martw się tym.

    Euthyrox, Bromergon i wszystko inne i do dzieła kochana :*

    Martoszka lubi tę wiadomość

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 29 listopada 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Kochane:*
    Teraz idę w 11 dc na monitoring i zobaczymy. Ale zapewne dostanę Clo, bo mam pęcherzyki do 17 mm tylko, bormka biorę już całą tabletkę, więc już jest psychicznie lepiej ze mną. Chciałam zajść w ciążę w tym roku, ale niestety nic z tego raczej nie będzie. Chociaż wiadomo, wierzę z cuda. Szczególnie takie:)
    Ostatnio prawie się rozpłakałam, bo rozmiawiałam z koleżanką o " wpadkach" naszych znajomych i ona powiedziała mi, że jakby ona tego "wpadła" to by płakała z nieszczęścia, ja zawsze chciałam "wpaść", a nie tak wszystko kontrolować jak teraz jest.

    M&M
  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 29 listopada 2014, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka :* Nowy rok przyniesie Ci upragnionego maluszka, wierzę w to :*

    Martoszka lubi tę wiadomość

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 30 listopada 2014, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to zaczęłam 5 cykl walki o marzenia

    M&M
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 30 listopada 2014, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej postanowiłam dołączyć do grupy :)
    Mam 22 lata i razem z mężem postanowiliśmy starać się o dzidzię :)
    Na chwilę obecną mąż jest po badaniu nasienia i żołnierzyki są trochę słabe od wczoraj zażywa Androvit Plus a jak Folik :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 30 listopada 2014, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy:)

    Mordeczka lubi tę wiadomość

    M&M
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 30 listopada 2014, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagodaP wrote:
    To trzeba Martoszko włączyć wszystkie leki jakie mogą pomóc i wtedy sie starać. Szkoda nerwów. Myśmy się prawie dwa lata bujali na półśrodkach, a jak zwiększyłam Bromek i tylko weszło Clo to zaraz w 4 cyklu się udało. Także nie ma na co czekać, trzeba porządnie łykać co się da i nie tak, "żeby tylko" wyniki zahaczyły o granice normy, przyciśnij lekarzy jeżeli trzeba, jeśli masz postawione diagnozy tak jak mówisz to muszą coś z tym zrobić do cholery :/

    Poronienie miałaś lata temu jeszcze jako bardzo młoda kobieta, Twoje ciało mogło jeszcze po prostu nie być gotowe do wyhodowania nowego człowieczka, nie martw się tym.

    Euthyrox, Bromergon i wszystko inne i do dzieła kochana :*


    A brałaś może inofem i castangus? Bo ja dzisiaj kupiłam i nie wiem kiedy zacząć brać

    M&M
  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 30 listopada 2014, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka wrote:
    A brałaś może inofem i castangus? Bo ja dzisiaj kupiłam i nie wiem kiedy zacząć brać

    Nie, nie łykałam żadnych suplementów prócz kwasu foliowego.

    PRL miałam tylko trochę podwyższoną, bo 737 przy normach 127-637. Po 1/2tbl spadło niby do dobrego poziomu, ale tylko do 527. Lekarz uznał, że lepiej będzie jeszcze trochę zbić i tak wylądowałam na 1tbl.

    Z Clo było podobnie - po 1tbl owu si pojawiła, ale późno, 22-26dc. Wtedy z kolei sama zdecydowałam, że trzeba zwiększyć dawkę i już w pierwszym cyklu na 2tbl owu była 16dc i zaszłam.

    Dlatego poradziłam, żeby nie doprowadzać wyników tylko do poziomu "w miarę dobrego", bo może tylkko troszkę większa dawka to będzie to, czego Twój organim potrzebuje :*

    Martoszka lubi tę wiadomość

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • noa8 Autorytet
    Postów: 928 1021

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka wrote:
    No to zaczęłam 5 cykl walki o marzenia

    5 miesiecy starań to jeszcze mało , głowa do góry! nie załamuj się a napewno nie poddawaj bo wielokrotnie słyszałam opinie , że każda zdrowa kobieta ma prawo zajść w ciąże do roku czasu . Staraniami można nazwać dopiero po roku prób.

    20.03.2015r 3600g 55cm szczęścia :)
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    noa8 wrote:
    5 miesiecy starań to jeszcze mało , głowa do góry! nie załamuj się a napewno nie poddawaj bo wielokrotnie słyszałam opinie , że każda zdrowa kobieta ma prawo zajść w ciąże do roku czasu . Staraniami można nazwać dopiero po roku prób.
    Ja słyszałam, że jak kobieta ma problemy zdrowotne przed ciążą, które mogę mieć wpływ na zajście i przebieg to, że pół roku. No ja trochę tych chorób mam, więc nie jestem w tych zdrowych.

    M&M
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagodaP wrote:
    Nie, nie łykałam żadnych suplementów prócz kwasu foliowego.

    PRL miałam tylko trochę podwyższoną, bo 737 przy normach 127-637. Po 1/2tbl spadło niby do dobrego poziomu, ale tylko do 527. Lekarz uznał, że lepiej będzie jeszcze trochę zbić i tak wylądowałam na 1tbl.

    Z Clo było podobnie - po 1tbl owu si pojawiła, ale późno, 22-26dc. Wtedy z kolei sama zdecydowałam, że trzeba zwiększyć dawkę i już w pierwszym cyklu na 2tbl owu była 16dc i zaszłam.

    Dlatego poradziłam, żeby nie doprowadzać wyników tylko do poziomu "w miarę dobrego", bo może tylkko troszkę większa dawka to będzie to, czego Twój organim potrzebuje :*

    No ja dzisiaj byłam zrobić PRL i TSH i FT4, zobaczymy co wyjdzie. Jak teraz będzie nie fajnie z prolaktyną to zapewnę dostanę za tydzień coś mocniejszego na nią, a clo to pewnie od nowego cyklu.

    Dzisiaj w laboratorium gadałam z dziewczyną, która zaszła po 4 inseminacji. Powiem Wam, że dobrze mieć się tutaj komu wygadać, ale nie wiedziałam, że jak spotkam taką osobę z takim problemami jak my to będę czuła się dodatkowo pełna sił do walki:)

    M&M
  • noa8 Autorytet
    Postów: 928 1021

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszko u nas na marcowych pare mamusiek ma Hashimoto i sie udalo a jesli chodzi o prolaktyne to sama mialam ja za wysoka.. nie wywieraj na sobie presji czasu bo sie blokujesz od srodka , musisz wierzyc w to ze bedzie dzidzia a tak sie stanie! trzymam kciuki!

    20.03.2015r 3600g 55cm szczęścia :)
  • noa8 Autorytet
    Postów: 928 1021

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5 cykli to naprawde krotki czas , a napewno za krotki aby cos przekreslac

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2014, 13:46

    20.03.2015r 3600g 55cm szczęścia :)
  • kusiczka Autorytet
    Postów: 365 229

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka- głowa do góry :)tak jak piszą dziewczyny, przyciśnij lekarzy,wyprowadz siebie swoje wyniki na prostą, na pewno się uda! ;)

    f2w3gov3j7kctpp8.png
  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się nie zgadzam, 5 intensywnych cykli to dużo, dla mnie każdy był wyczerpujący a takich sensownych było tylko 4...

    Odbieraj szybciutko wyniki i do lekarza!

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy za tydzień co powychodzi i na monitoringu i z wynikami. Jutro będę już je mieć, więc się okaże. Chciałabym, żeby chociaż wyniki były dobre, szczególnie prolaktyny, bo jak na razie to cały czas rośnie mimo leków i jest powyżej normy 300 jednostek. Oby spadła do górnej granicy chociaż.
    Niby psychicznie się w sierpniu na zajście nie zastanawiałam, dopiero od grudnia miałam zacząć takie prawdziwe, ale jak się już okazało, że są te wszystkie problemy to już każdy cykl przeżywam strasznie. Najgorsze, że to tak negatywnie wpływa na psychikę.
    Za tydzień endokrynolog, ginekolog i neurochirurg. Oby 3 lekarzy w jednym tygodniu mieli super wieści dla mnie, bo inaczej święta całe przepłaczę. Szczególnie, że dzisiaj mój 1 dc i okres będzie 24-26 grudnia. Oby go nie było, bo to już porażka dla psychiki będzie totalna:(

    M&M
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dupa. Tsh 2,74,we wrzesniu bylo 0,94. Święta spedze pod koldra:(

    M&M
  • Ilona1991 Debiutantka
    Postów: 13 4

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka wrote:
    Dupa. Tsh 2,74,we wrzesniu bylo 0,94. Święta spedze pod koldra:(

    Nie rob tego... nie.nastawiaj sie w ten sposob, bo zwariujesz... Tak, jak bym widziala siebie zeszlego roku. Tak bardzo chcialam dac pierwsze zdjecie USG mezowi pod choinke, ze mialam cale Swieta zespsute, gdy okazalo sie, ze nici z dzidzi... Najgorsze co moze byc, to odliczac, ze wtedy, czy wtedy... Dzidzius sie pojawi predzej niz myslisz, gdy tylko na chwile wylaczysz myslenie 24h o tym. Pozdrawiam

    Ilona
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona1991 wrote:
    Nie rob tego... nie.nastawiaj sie w ten sposob, bo zwariujesz... Tak, jak bym widziala siebie zeszlego roku. Tak bardzo chcialam dac pierwsze zdjecie USG mezowi pod choinke, ze mialam cale Swieta zespsute, gdy okazalo sie, ze nici z dzidzi... Najgorsze co moze byc, to odliczac, ze wtedy, czy wtedy... Dzidzius sie pojawi predzej niz myslisz, gdy tylko na chwile wylaczysz myslenie 24h o tym. Pozdrawiam
    Chciałabym, ale tylko w 1 cs i w 4 myślałam o tym. Też bym chciała mieć małego tosia jak ja to mówię. Tak naprawdę to mam 22 lata i od momentu 1 miesiączki czyli teraz będzie 11 lat marzę o dziecku. Czyli jako dziecko ja myślałam o dziecku. I tu teraz taka wieeelka dupa. Ale już mi się humor poprawił i będę się starać bez przerwy, moze się uda. Od jutra biorę większą dawkę euthyroxu, a od stycznia zmieniam lekarzy. Jestem dobrej myśli. A jak nie to życie bez dziecka to też życie, może nie takie o jakim od 11 lat marzyłam, ale też życie.

    M&M
‹‹ 297 298 299 300 301 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ