X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92-95 zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik 92-95 zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagodaP chciałbym żeby mi wypadła 23 bo wtedy będę z narzeczonym a jak wypadnie wcześniej to znowu cykl stracony bo OF wyznacza mi owulacje między 20 a 24 a dopiero 23 będę mogła serduszkowac :-P. No niestety nie da się nie myśleć o tym że są dni płodne i trzeba się starac bardziej niż zwykle :-)
    Baba_Jagna trzeba być cierpliwa i czekać po prostu na zrobienie testu bo wyszukiwanie u siebie objawów ciąży nic nie da tylko się.dobija człowiek i zglupiec można.

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, ciąże urojone, skąd to znam :P

    Karolina20 lubi tę wiadomość

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ano... Na pocieszenie moge powiedzieć, że mój szczęśliwy cykl spisałam na straty już 8dpo, kiedy cyce zaczęły mnie boleć dokładnie w tym samym dniu co zawsze przed @. A potem każdego dnia dołączały kolejne, TYPOWE dla mnie objawy przedmałpowe. Dopiero dzień przed spodziewaną @ było odstępstwo - biust przestał boleć mimo braku krwawienia. Także można przegiąćw każdą stronę.

    Ja miałam co najmniej z 6 ciąż urrojonych w ciągu dwóch lat starań. Z tego dwóch byłam pewna na 100% i nawet ujemne bhcG miało problem z przekonaniem mnie, że jest inaczej. Masakra.

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • baba_Jagna Ekspertka
    Postów: 330 80

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no w główce mi się przestawia i to równo :D jednakże postanowiłam zluzować i nie szukać u siebie objawów ciąży :D kochać się ile mąż pozwoli :P

    Nie ważne ile razy upadniesz. Ważne jest ile razy się podniesiesz.
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobitki nie ma co robić z siebie wariatki i starać się na spokojnie bo stres nam wcale nie pomoże.
    Jak tam wasze starania? :-)

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam na koniec @. Owulka w święta:/ Mąż na pewno będzie do późna siedział przy stole i pił%...NA PEWNO się uda ://

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • baba_Jagna Ekspertka
    Postów: 330 80

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak starania? mi rośnie libido, Mąż chętny na wszelkie sugestie, chcę potomstwa więc działamy bez myślenia ;)

    Nie ważne ile razy upadniesz. Ważne jest ile razy się podniesiesz.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rocznik 92 sie kłania☺ jak dlugo sie staracie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    od prawie 4 miesiecy jestem mężatką, staramy sie ok 6 miesiecy i nic...

  • baba_Jagna Ekspertka
    Postów: 330 80

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem mężatką 1,5 roku, staramy się tak świadomie od 2 mc.

    Nie ważne ile razy upadniesz. Ważne jest ile razy się podniesiesz.
  • aknis Koleżanka
    Postów: 81 12

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 02:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, rocznik 93 wita. Staram się pierwszy cykl, owulację miałam 14.12 bo akurat należę do grona osób, które w tym dniu przeżywają drugi okres i mam pewność, że to jest to. Leczę się na niedoczynność, pewien lekarz mnie nieźle nastraszył, sugerując że może nie udać się wcale, a przynajmniej nie szybciej niż 2 lata od rozpoczęcia leczenia, ale jestem dobrej myśli. I czuję kłucie w jajnikach, może się nakręcam... Chciałabym już wiedzieć :)

    już prawie...

  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja staram się 8 cykl już :).
    Aknis nie ma co się nakręcać bo można nabawić sie ciąży urojonej :) Czekaj cierpliwie do terminu miesiączki i zrób test ciążowy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja termin miesiaczki mialam 18.12 nie mam jej ale boje sie ze zrobieniem testu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    boje sie mysli ze gdy zrobie test to okaze sie tylko jedna | a nie ||. wiem ze moze to glupie ale przechodzilam to wielokrotnie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2014, 09:57

  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez juz bardzo dużo razy się rozczarowałam... Trzeba walczyć dalej ! :) Serduszkować co drugi dzień i już za jakiś czas na pewno się uda :).

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje za te slowa. mysle jednak że musze zrobić test poniewaz pracuje w sklepie spozywczym a teraz przed swietami duży ruch i pracy sporo. a wysilek raczej nie jest wskazany.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jednak taki prezent na gwiazdke byłby wspaniały ☺

  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 21 grudnia 2014, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile zostało co do miesiączki? Żebyś testu za wcześnie nie zrobiła. A masz rację gdybyś była w ciąży teraz lepiej pójść na L4 no można porobić.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2014, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mialam miec 18.12 wiec juz kilka dni temu, czuje sie okropnie, mdli mnie jak patrze na jedzenie

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 21 grudnia 2014, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to już test cos moze wykazac

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
‹‹ 301 302 303 304 305 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ