X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92-95 zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik 92-95 zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 01:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) Wpadam wam życzyć wesołych świąt po świętach, wcześniej nie było czasu bo non stop w kuchni… Niech spełnią się wasze wszystkie marzenia :)
    Gratuluję zaciążonym i kciukam za pozostałe staraczki.
    Mizzelko, widzę, że wstydniś okazał się w końcu córeczką? Gratulacje! :)

    Z nowin, to już drugi raz zostałam mamą, ale chrzestną. Chociaż komuś się na te święta z radością dziecięce prezenty robiło :)

  • aknis Koleżanka
    Postów: 81 12

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nosz... 13 dpo negatywny. Oczywiście doszukuje się cienia cienia ale to bez sensu. Jestem rozczarowana, totalnie. Czekam na okres,nadzieja odeszła.

    już prawie...

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aknis wrote:
    Nosz... 13 dpo negatywny. Oczywiście doszukuje się cienia cienia ale to bez sensu. Jestem rozczarowana, totalnie. Czekam na okres,nadzieja odeszła.
    Pamiętaj nadzieja odchodzi ostatnia :* !
    Nigdy się nie poddawaj NIGDY :*

    aknis lubi tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedyś na pewno się uda musi :-)

  • aknis Koleżanka
    Postów: 81 12

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie straciłam nadziei, rozczarowałam sie bo tak naprawdę nie zabezpieczamy się od września ale wtedy nie skupiliśmy się na płodnych, po prostu się działo a teraz wszystko wydawało się pięknie. Regularnie łykam letrox, biorę kwas foliowy, nawet po stosunkach świecę robiłam bo się głupot naczytałam, czułam się inaczej a tutaj takie rozczarowanie. Byłam pewna że chociaż wyraźna kreseczka się pokaże a tu psinco. Ja nadal coś tam widzę i ciągle wmawiam sobie że jeszcze za wcześnie chociaż do 30 powinnam dostać @. Ale raczej trzeba pogodzić się z tym, że nie wszystko jest takie proste i piękne. Na ile dni przed okresem spada wam temperatura? Bo ja według ovu powinnam dostać jutro, według mojego innego kalendarzyka 29 a dziś mam o 0,2 stopnia więcej niż wczoraj.

    już prawie...

  • baba_Jagna Ekspertka
    Postów: 330 80

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najczęściej dzień, dwa przed planowaną @ obniża mi się temperatura ....

    Nie ważne ile razy upadniesz. Ważne jest ile razy się podniesiesz.
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam spadek dokładnie w ten dzień w który dostaje okres.

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na szczęście może i nie szczęście nie mierze
    Jestem spokojniejsza a tym bardziej moja praca nie pozwala mi na mierzenie tempki

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • aknis Koleżanka
    Postów: 81 12

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę ze zdjęciami, które i tak nie oddają rzeczywistego wyglądu tego testu, ale oceńcie proszę http://zapodaj.net/730f6c1bb02ea.png.html
    http://zapodaj.net/6e5ede084e800.jpg.html
    http://zapodaj.net/b1097f1a0b8a7.jpg.html
    http://zapodaj.net/8b6346e22b7d1.jpg.html

    już prawie...

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aknis wrote:
    Idę ze zdjęciami, które i tak nie oddają rzeczywistego wyglądu tego testu, ale oceńcie proszę http://zapodaj.net/730f6c1bb02ea.png.html
    http://zapodaj.net/6e5ede084e800.jpg.html
    http://zapodaj.net/b1097f1a0b8a7.jpg.html
    http://zapodaj.net/8b6346e22b7d1.jpg.html

    No ja niestety widzę tylko 1

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • aknis Koleżanka
    Postów: 81 12

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na początku też nic nie zobaczyłam i się wściekłam ale coś tam ewidentnie jest myślę że nawet mimo słabej jakości zdjęć widać paseczek na żywo widać go znacznie lepiej ale martwię się czy nie jest zbyt delikatne i czy to nie błąd testu... tego boję się najbardziej i jak za 3 dni zrobię i nic nie będzie to się chyba popłacze...

    już prawie...

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aknis wrote:
    Ja na początku też nic nie zobaczyłam i się wściekłam ale coś tam ewidentnie jest myślę że nawet mimo słabej jakości zdjęć widać paseczek na żywo widać go znacznie lepiej ale martwię się czy nie jest zbyt delikatne i czy to nie błąd testu... tego boję się najbardziej i jak za 3 dni zrobię i nic nie będzie to się chyba popłacze...
    Jeżeli się nie pojawi @ to powtórz :*

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aknis nawet jeśli się nie uda to nie możesz się załamać, ja też teraz czekam na testowanie i tez nie chce poraz dziewiąty się roczarować :-(:-(

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co Nas nie zabiję to Nas wzmocni :*

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie trzeba walczyć o swoje male szczęście :-*

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak dokładnie po to jesteśmy żeby walczyć :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aknis jaki to test i po jakim czasie mialas ta 'kreske'? Wydaje mi sie ze masz to co ja. Niestety kolejne 2 testy byly biale jak snieg.

  • aknis Koleżanka
    Postów: 81 12

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test to Amil. Dokładnie nie wiem po jakim czasie. Zrobiłam, wkurzylam się, wyszłam wróciłam i było. Myślę że nie więcej niż 10 minut i od tamtej pory wygląda tak samo. Bo sprawdzałam czy może nie zachodzą jakieś reakcje ale wygląda ciągle tak jak na początku

    już prawie...

  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 00:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aknis, przykro mi ale na moje oko to jest jedną na każdej fotce.

    Nie ma powodu by się załamywać, teoretycznie idealny cykl wcale nie musi być trafiony, a kolejny co się bedzie wydawał do bani okaże się szczęśliwy. Wiem bardzo dobrze, ze każdy cykl boli, ale w pierwszym "strzelanym" cyklu mało komu się udaje.
    Miałam 3 idealne cykle, genialny śluz, idealna pozycja, serduszka we wszystkich 3 dniach przed owu i jeszcze w sam jak dzień, nogi do góry i te sprawy... I nic. Po 3 razie przeplakalam całą noc, poklocilam się z mężem i nie poszłam na zajęcia przez 2 dni.
    A kolejny był bez śluzu rozciagliwego, jedno serduszko 2 dni przód owu byle jak, drugie dzień przed owu byle jak w wannie pełnej gorącej wody i ciąża...

    U mnie tempka spada dzień przed @.

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • baba_Jagna Ekspertka
    Postów: 330 80

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 02:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roznie z tym wszystkim bywa. Mnie sie juz nawet nie chce wierzyc. Wychodze z zzalozenia ze co ma byc to bedzie. Chodz czytajac Wasze opowiesci roznie moze byc. Trzymam kciuki za Was Dziewczyny bo mi poki co brakuje wiary we wlasna kobiecosc ....

    Nie ważne ile razy upadniesz. Ważne jest ile razy się podniesiesz.
‹‹ 303 304 305 306 307 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ