X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92-95 zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik 92-95 zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja bym chciała w pudełeczku dać usg i test ciążowy zawiniety wstążka :-*

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I to młodszego od mojego na przykład :) Mój też by się cieszył, zwłaszcza, że ostatnio napatrzył się na swojego słodkiego miesięcznego chrześniaka. Tak mu było z nim do twarzy na rękach...Jak patrzę na te zdjęcie to sobie wyobrażam jak będzie wyglądał z naszym maleństwem. Mordeczka wiem, że przed owulką, a Ty Mandi na jakim jesteś etapie? Ja po owulce, teraz oczekiwanie na efekty, ale w tym cyklu jestem spokojna. Co ma by ć to będzie

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez kochana po owulce jestem i bolą mnie jajniki,podbrzusze mam jakieś białe plamki na sutkach,ale nie nakrecam się Narazie :-) czekam i opserwuje swoje ciało, nie chce się rozczarować wiec nie patrzę na razie na żadne objawy :-)

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie tylko spokój Nas uratuję :)
    Ale też być dobrej myśli choć znowu nie myśleć o tym za bardzo i nie interpretować każdego objawu który może oznaczać ciążę choć każda z Nas tego pragnie :*
    A później się rozczarować gdy pojawi się @ !
    Życzę każdej z Nas by się ta MAŁPA nie pojawiła przez najbliższe 9 miesięcy :*

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma co się nakręcac poważnie bo jak znowu się nie uda to będzie płacz i lament i po co to nam lepiej czekać ja zrobię tak za 7 dni test. Nie pojawi się tylko trzeba działać w owulacje :-*

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandi :) wrote:
    Nie ma co się nakręcac poważnie bo jak znowu się nie uda to będzie płacz i lament i po co to nam lepiej czekać ja zrobię tak za 7 dni test. Nie pojawi się tylko trzeba działać w owulacje :-*
    Pewnie że tak jestem tego samego zdania :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakoś dziwnie spokojna jestem szczerze ci powiem :-)

  • baba_Jagna Ekspertka
    Postów: 330 80

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 00:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tak czytam to piszecie to dochodze do wniosku ze warto wyhamowac... W mijej sytaucji moj Maz bardziej chce dziecka niz ja. Stwierdzil ze za dziadka nie bedzie biegal na wywiadowki :-) a tak szczerze... Powiedzial mi ostatnio ze lezal w lozku i wyobrazal sobie jak bede wygladala z zaokraglajacym sie brzuszkiem ... Myslalam ze sie poplacze...

    Nie ważne ile razy upadniesz. Ważne jest ile razy się podniesiesz.
  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 01:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też takie coś dobijalo, narzeczonego miałam przekochanego, bardzo chcącego maluszka. Jak mu się zebrało to trzymał rękę na brzuchu i mówił że bardzo czeka na lokatora i takie tam. A ja szklanki w oczach I siorbanie nosem, bo wiem że to ja nie owuluję... masakra. Też mam 22 lata a już obecnie mąż 23.

    U mnie objawy ciąży były identyczne jak na @. Pojawiały się dokładnie w odpowiednich dniach, bez pominięcia czy dodania czegoś. Dopiero dzień po spodziewanej @ piersi przestały boleć - a dotychczas przestawaly dopiero 2dc. Także nie traccie wiary nawet jak wydaje się ze nic z tego na 100% nie będzie :)

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagodaP to mam rozumieć,że jesteś w ciąży? :-) jeszcze nie tracę wiary Narazie czekam z niecierpliwością po prostu.

  • Anett Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam cykle miesiączkowe nie regularne ostatniego dnia miesiaczki współżyłam z chlopakiem ale nie ciekło ze mnie nic i skończył we mnie , a nastepnego dnia znowu pojawilo sie krawawienie co to moze oznaczac ?,czy moge byc w ciazy ?

  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno nie! Gdyż nie miałaś wtedy okresu plodnego :-)

  • baba_Jagna Ekspertka
    Postów: 330 80

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie... Dobija fakt ze to jest w glownej mierze problem z plodnoscia z mojej strony. Postanowilam ze od nowego roku zajme sie tysiacem innych spraw zeby nienmyslec o ciazy i dziecko choc ostatnio instynkt mi sie zaostrzyl... :(

    Nie ważne ile razy upadniesz. Ważne jest ile razy się podniesiesz.
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj dostalam w prezencie w laboratorium pojemniczek na zolnierzyki i maż już wyjścia nie ma. Teraz juz jesteśmy bliżej niz dalej. Ale dopiero w polowie stycznia zaplanowalam jego badania.

    M&M
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandi :) wrote:
    Jakoś dziwnie spokojna jestem szczerze ci powiem :-)
    To dobrze że jesteś spokojna :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka wrote:
    Wczoraj dostalam w prezencie w laboratorium pojemniczek na zolnierzyki i maż już wyjścia nie ma. Teraz juz jesteśmy bliżej niz dalej. Ale dopiero w polowie stycznia zaplanowalam jego badania.
    Najważniejsze żeby się zbadał:)

    Martoszka lubi tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Mandi, nam się udało teraz w listopadzie w końcu, po dwóch latach.

    Martoszka, super by było gdyby i on się W końcu zbadał, Ty już jesteś na wszystkie strony przejrzana a i tak nie wiadomo czy problem leży tylko po Twojej stronie. Do dziela!

    Jagna, podziwiam jeśli możesz się tak wyłączyć z tego robiąc inne rzeczy. Ja myślałam o tym że chcę dziecka bez względu na to ile zajęć sobie wcisnelam w ciągu doby....

    Martoszka lubi tę wiadomość

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze nie z każdej strony, bo wczoraj był testosteron, androstendion, 17-OH progesteron i DHEA-S04, więc teraz mogą wyjść kolejne rzeczy. Ale mąż mnie wczoraj pocieszył, że dopiero wykorzystujemy teraz pierwszą połowę możliwego czasu, więc muszę być cierpliwa. Dopóki nie wiadomo jak z nim sytuacja wygląda to jakoś się nie przejmuję już bardzo, nawet jakby cuda powychodziły z tych wczorajszych badań (ważne by dało to się wszystko unormować).

    M&M
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagodaP to gratuluję maluszka :-)

    Jagna ja też ciągle myślę o dziecku szczególnie jak juz jest po owulacji i czekam na wieść czy się udało czy nie. Tylko w pracy jak mam dużo roboty to nie myślę.

    Martoszka bądź dobrej myśli mąż się przebada ty tez skończysz badania jeśli coś będzie nie tak to zaczniecie brać leki i po jakimś czasie będziesz miała maluszka :-)

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby tak było:) Ja już tyle witaminek biorę, że się powoli gubię, na szczęście M. kupiłam zestaw witaminek w jednej tabletce, bo tak to mi marudził strasznie, że tyle tego jest do łykania:)

    M&M
‹‹ 306 307 308 309 310 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ