X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92-95 zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik 92-95 zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja lykam tylko dwie dziennie na szczęście :-)

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chciałam sobie kupić jakiś preparat dla kobiet, no ale nie mogę jodu, a tylko w jedym który dzisiaj znalazłam go nie ma i chyba sobie go kupię, bo tak to zbankrutuję jak będę kupowała oddzielnie każdą witaminkę ;)

    M&M
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie jeszcze leki są takie drogie :-)

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dokładnie. Masakra

    M&M
  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :) Ja tylko kwas foliowy brałam, no i te typowo pod dzidziusia czyli Bromergon i Clo. Męża niczym nie torturowałam. Nie lubię sponsorowac koncernów farmaceutycznych "na wszelki wypadek"

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagodaP to mam brać tw leki co ty tez jak myślisz? Ja biorę tylko kwas foliowy :-)

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie bierzesz tylko te leki które lekarze zapisał a nie kupujesz na własną rękę

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę euthyrox, dostinex, żelazo, kwas foliowy, wit. D, seln i cynk. Ale to tylko przez miesiąc, potem robię przerwę, chyba, że lekarz poleci jakieś leki, no ale też nie mam co brać femibion czy podobnego, bo wszędzie jest jod, więc teraz pobiorę te do końca opakować, a potem zobaczymy.

    M&M
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sporo bierzesz tych leków :-)

  • baba_Jagna Ekspertka
    Postów: 330 80

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagoda napisalam ze bede sie starala nie myslec ale dzis w pracy gdy ujrzalam kobiete ciezarna to od razu przyszlo mi na mysl ze tez chcialabym byc tak okragla jak dana kobieta.

    Przyznam szczerze ze gdy czytam Wasze wpisy dochodze do wniosku ze kobiety sa w stanie wiele zdzialac aby posiadac dziecko. Dodam iz jestescie moja podpora i motywatorem do dzialania bo inaczej poddalabym sie juz dawno temu ...

    Mandi problem polega na tym ze nie mam owulacji .... A bez niej moge byc tylko kobieta, a nie matka ....

    Nie ważne ile razy upadniesz. Ważne jest ile razy się podniesiesz.
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandi :) wrote:
    Sporo bierzesz tych leków :-)
    Sporo, bo nie znalazłam jednego preparatu wcześniej, ale jezeli ten, ktory znalazlam wczoraj okaze sie bez jodu to go zamawiam bez zastanowienia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 grudnia 2014, 07:35

    M&M
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To sprawdź i zamawiaj bo twój żołądek tego nie wytrzyma :-)

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    M&M
  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę Wam w Nowym Roku upragnionych dwóch kresek :) mam senstyment do tego forum mimo że mój maluch już na świecie, wszystkie się doczekacie swoich szkrabów!

    Martoszka, Ewa99 lubią tę wiadomość

    nxbhnwz.png
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy na to z utesknieniem :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie. Byłam dzisiaj u lekarza. zrobil mi usg i powiedzial ze cos widać ale jest jeszcze za wczesnie. Nie wiem co mam teraz myslec, dostalam skierowanie na badania i dostalam R4 do kolejnej wizyty. co o tym muslicie? pomóżcie

  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina, W takiej malutkiej ciąży widać tylko kropkę w jamie macicy, to normalne. Jak pójdziesz za tydzień to już ml ze być widać nawet serce (6t 4d)
    Z badaniami możesz się jeszcze wstrzymać do 7 tygodnia, to nie jest takie na gwałt :*

    Mandi, jeśli masz różnorodną dietę to kwas foliowy jest zupełnie wystarczający. Reszta tylko ze wskazań lekarza - nawet witamin ciazowych nie powinno się brać bez konsultacji z lekarzem. Clo i Bromergon w ciąży oczywiście już odpadają :)

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kolejna wizyte ma 9 stycznia. lekarz powiedzial ze pirzyszlam do niego w termonie miesiaczki, ale jak, skoro ostatnia mialam 21 listopada a zawsze mam co do dnia, no i 3 testy pozytywne

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bardzo sie wystraszylam, u niekturych kobied w tym etapie juz widac wiecej. moze to wina slabego sprzetu jaki posiadaja, bo zdjecia naprawde marne...

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina20 wrote:
    bardzo sie wystraszylam, u niekturych kobied w tym etapie juz widac wiecej. moze to wina slabego sprzetu jaki posiadaja, bo zdjecia naprawde marne...
    Nie martw się bądź dobrej myśli i spokojnie poczekaj do następnej wizyty (: :*

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
‹‹ 307 308 309 310 311 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ