X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92-95 zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik 92-95 zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i przyszła @, wczoraj odstawiłam lutkę a dziś już jest @, szybko... :) zaczynam nowe starania :))

  • Klaudziaa Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 12 lutego 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzcie mi o co chodzi z tą luteiną? Czemu służy jej stosowanie? Pewnie to głupie pytanie, ale jestem laikiem w tych sprawach...

    " Prawdziwe szczęście jest wtedy , kiedy potrafimy się cieszyć małymi rzeczami. "
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia, tulę :* Ale jaki krótki cykl przynajmniej, chwila i można znowu działać :)

    Klaudziaa, wszystko zależy pewnie od organizmu kobiety. Bo jeśli ćwiczenia w czasie starań byłyby niewskazane, to jak zachodziłyby w ciąże wszystkie sportsmenki i aktorki, które dla utrzymania sylwetki muszą spędzać kilka godzin na siłowni tygodniowo ;)

    Jeśli chodzi o ćwiczącą mamę, to ta babka rządzi :D
    https://www.youtube.com/user/jorgine89/videos

  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 134

    Wysłany: 12 lutego 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczka wrote:
    coś tam jest :)
    a fotkę robiłaś aparatem czy z tel ?
    Fotke robiłam tel. :( Dlatego tak słabo widać :(

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 12 lutego 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaha no słaba jakość :/
    Idź kochana na bete będziesz pewniejsza :*

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wam jestem tu nowa ;) co prawda rocznik 91 ale czy mogę się dołączyć do waszej ekipy? :)

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 12 lutego 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka baby :) witamy :*

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej baby1991, dziewczyny z twojego rocznika tez się tutaj udzielały więc witamy! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To w skrócie wam trochę opowiem o sobie staram się z mężem od kolo pol roku a od niedawna chodze do lekarza maz robił badanie nasienia lekarz stwierdził ze jest ok (szału nie ma ale tragedii tez nie wszystko ma w normie) mnie pęcherzyk tez ładnie rosnie.raz dostalam zastrzyk z pregnylu ale się nie powiodło jutro czeka mnie kolejny zastrzyk.Innych badan jeszcze nie robilam.

  • Klaudziaa Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 12 lutego 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy Baby :) ja w sumie też jestem nowa, rocznik 92. Z tego co czytam to ja najkrócej się staram.. a już taka niecierpliwa jestem :P

    " Prawdziwe szczęście jest wtedy , kiedy potrafimy się cieszyć małymi rzeczami. "
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 12 lutego 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudzia a ile się starasz?

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baby ważne, że działacie razem i próbujecie coś robić! :)
    Pewnie jeszcze troszkę i się uda :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje ze się uda ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    udaaa się kurde nam wszyystkim :)) mnie tak brzuch boli przez @ że chyba umarnę :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwiaśta159 ile się juz starasz jaka jest Twoja historia ( przepraszam ale nie zdążyłam jeszcze przeczytać całego forum;) l

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia, ja wtedy poduszka przy brzuchu, muzyka w uszy i zwijam się w kulkę na łóżku i wtedy nie dotykać.
    Mąż twierdzi, że nawet kolce wkoło mnie wtedy widzi :P

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja w ogóle okresu nie czuje nic jedynie ze sorka za slownictwo ale leje się ze mnie strasznie:p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baby, takie słownictwo to norma na tym forum, więc chyba możesz się przyzwyczaić :P

    Co watek przewijają się kształty, kolory i rozciągliwości śluzów, skrzepów i innych wydzielin, stany sutków i składniki rzygów :P
    No może trochę zabarwiłam, ale często o tym się rozmawia :P

  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 12 lutego 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co u Was ? Dawno nie zaglądałam tutaj :)
    Widze że Sylwiaśta wrocilas na forum? Pamietam jeszcze czasy kiedy mowilas ze robisz sobie przerwe od nas :)

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

    nxbhnwz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o, niecierpliwa!
    Mów lepiej jak u was :)

‹‹ 322 323 324 325 326 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ