X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92-95 zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik 92-95 zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 11 lutego 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myślę że szybko zareagujesz :) a jak nie przyjdzie to bd miała ją z bani na 9 miesięcy ;)

    oj niech mi lepiej dupa nie rośnie, ale w sumie trzeba korzystać dopóki nie karmię... :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 11 lutego 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka korzystaj, zresztą Ty sylwiaśta też, może już pod koniec roku albo na początku 2016 będzie Ci małe wisieć na cycku i dyktować co masz jeść, a od czego boli je brzuszek i wara :P

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hihihi :))) ej dziewczyny, ale chrusty, to bym zjaaaadlaa...

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 11 lutego 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tygrysku z miłą chęcią bym jadła wszystko i to dosłownie.. ale za to potem ZGAGA MORDERCA nie ma litości i jest strasznie..

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 11 lutego 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lepsza zgaga morderca niż kac morderca!

    mizzelka lubi tę wiadomość

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tam mogłabym męczyć się ze zgagą, która chce oddać, ale W PAKIECIE?:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie szyjka się obniżyła, coś mnie jajnik kłuje więc podejrzewam, że jutro/po jutrze przyjdzie małpiszon :) iii dobrze, byle szybko :) nawet nie będę robić testu jutro, zostawię na kolejny cykl :)dobranoc kobietki :)

  • baba_Jagna Ekspertka
    Postów: 330 80

    Wysłany: 11 lutego 2015, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny będziecie się smażyć ... na głębokim tłuszczu! :P za to wszystko co przeczytałam... mam ślinę do kostek!! ale czuję że jutro rano wstanę i będę smażyć pączki albo chrust :P

    Nie ważne ile razy upadniesz. Ważne jest ile razy się podniesiesz.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heejka :))

    a ja dziś czuję się silna, więc nie zjem ani jednego tłuściocha! :P

  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 134

    Wysłany: 12 lutego 2015, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zrobiłam zdjęcie testu wczorajszego, mam bardzo złej jakości aparat i tu prawie nic nie widać , na żywo jest zupełnie inaczej ocencie to, jeżeli jest tu co oceniać bo jak mówiłam aparat no niestety ... Ale ten test poazał cień cienia dopiero po jakimś czasie , i to jest 3 test który tak pokazał dodam że ten jest z innej firmy niż dwa poprzednie i na tym już wyrazniej widać niż na tamtych...Szkoda , że nie mam lepszego aparatu :(
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/27a20852da0bd38b.html

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinka, producenci zawsze określają czas, w jakim mamy odczytywać wyniki, bo po czzasie zachodzą różne reakcje chemiczne i wyniki są zafałszowane... być może u ciebie jest inaczej, ale liczy sie wynik odczytany w czasie... poczekaj ok 2 dni jak w czasie podanym przez producenta nie pokaże się druga kreska tzn, że niestety trzeba starac sie w kolejnym cyklu, tak jak ja :))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Karolinka coś tam widzę, ale może nie sugeruj się jeśli ta kreska wyszła po sugerowanym czasie. Większość testów potrafi pokazać jakieś bladziochy kiedy test już całkowicie wyschnie :/

    Ja mam zamiar jeść pączki, raz w roku można :D Ale mam zasadę, ze wtedy nie jem nic innego, pączek na śniadanie, ze 2 na obiad i 1-2 jeszcze potem :D A wieczorem biegać i nie będzie śladu ( tak sobie wmawiam :P )
    Ja jestem zdania, że wszystko z umiarem nie szkodzi :P

    A właśnie, zapomniałam się pochwalić, ostatnio robiłam tarczycę w zeszłym roku wiosną i miałam tsh 1,5, bałam się, że może wzrosło, ale teraz wyszło 1,18 :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i super, a jaka jest norma?

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 12 lutego 2015, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinka1992 wrote:
    Dziewczyny zrobiłam zdjęcie testu wczorajszego, mam bardzo złej jakości aparat i tu prawie nic nie widać , na żywo jest zupełnie inaczej ocencie to, jeżeli jest tu co oceniać bo jak mówiłam aparat no niestety ... Ale ten test poazał cień cienia dopiero po jakimś czasie , i to jest 3 test który tak pokazał dodam że ten jest z innej firmy niż dwa poprzednie i na tym już wyrazniej widać niż na tamtych...Szkoda , że nie mam lepszego aparatu :(
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/27a20852da0bd38b.html
    coś tam jest :)
    a fotkę robiłaś aparatem czy z tel ?

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    norma niby 0,4-4, ale większość ginów mówi, że do zajścia najlepsze w razie co poniżej 2
    W labie, w którym robiliśmy badania było napisane tak trochę dziwnie, że norma jest powyżej 1

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2015, 08:40

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 12 lutego 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam sobie tsh w styczniu i mam taki o to wynik TSH 1.0555 µIU/ml - normy 0.3500-4.9400
    co laboratorium to inne normy mają

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2015, 08:44

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha aha:)

  • Klaudziaa Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 12 lutego 2015, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No no jeden dzień mnie nie było a tu tyle zaległości w forum mam :) rozkręciłyście się :D co do pączków to już mam dwa na koncie.
    Ewo napisałaś, że biegasz. Myślisz, że w okresie starań mogę chodzić do fitness i ćwiczyć..? Chciałabym przed zajściem być trochę szczuplejsza :)

    " Prawdziwe szczęście jest wtedy , kiedy potrafimy się cieszyć małymi rzeczami. "
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudziaa jeśli przed rozpoczęciem starań ćwiczyłaś to nawet nie powinnaś przestawać, bo organizm zwariuje. Bieganie to dla mnie alternatywa zamiast rolek w lecie, lubię, ale nie szaleję za bieganiem ;)
    Jeśli chciałabyś schudnąć to zacznij coś robić, organizm wyreguluje się w miesiac-dwa na pewno i przyjmie ten wysiłek jako normę. Jeśli liczysz się z tym, że w najbliższym czasie nie uda się wam zajść, to możesz wiele zdziałać przed ciążą ;)
    A jest wiele ćwiczeń również dla kobiet w ciąży, bo od razu wtedy przestać to też niedobrze.

  • Klaudziaa Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 12 lutego 2015, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biegać nie cierpię :P coś czytałam, że chudnięcie w okresie starań nie jest wskazane.. a ja wygrałam karnet do fitness clubu i aż żal nie skorzystać :D

    " Prawdziwe szczęście jest wtedy , kiedy potrafimy się cieszyć małymi rzeczami. "
‹‹ 321 322 323 324 325 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ