X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92-95 zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik 92-95 zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 12 lutego 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa99 my już sie poznalismy, maly niedlugo konczy 3m-ce. Od jakiegos miesiaca nauczyl się przesypiac cale nocki od 21 do 6rano. :)
    Ja studiuje nadal dziennie, obeszlo się bez dziekanki. Wlasnie koncze sesje, wszystko zaliczone w 1terminie :) jestem zadowolona ze udalo mi sie to wszystko pogodzic.

    nxbhnwz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heeeeeeeej niecierpliwa :))))) taak wróciłam :)) pokaż rodzynka nam pochwal się!!!!! :))))))

  • Klaudziaa Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 12 lutego 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczka wrote:
    Klaudzia a ile się starasz?
    Ja się staram 3 miesiące z kawałkiem.. wiem, że to krótko, ale o dziecku myślę już od dwóch lat :) poza tym jestem 2,5 roku po ślubie :)

    " Prawdziwe szczęście jest wtedy , kiedy potrafimy się cieszyć małymi rzeczami. "
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to super się wam układa :)
    Gratulacje, że masz tyle energii, żeby jeszcze studia przy dziecku ogarniać :)

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 12 lutego 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To szybko zaczyna przesypiać noce :D Macie szczęście :D Chociaż marzę nawet i o takim przez którego całą noc nie prześpię, zresztą na pewno nie tylko ja :P Zabieram się za rozczyn na pączki :D

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia ma rację :)

  • Klaudziaa Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 12 lutego 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do okresu to ja przeżywam to strasznie... pierwsze trzy dni wycięte z życia. Mam takie bóle, że nie mogę chodzić itp. Mąż mnie do łazienki nosi :(

    " Prawdziwe szczęście jest wtedy , kiedy potrafimy się cieszyć małymi rzeczami. "
  • Klaudziaa Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 12 lutego 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niecierpliwa21 wrote:
    Ewa99 my już sie poznalismy, maly niedlugo konczy 3m-ce. Od jakiegos miesiaca nauczyl się przesypiac cale nocki od 21 do 6rano. :)
    Ja studiuje nadal dziennie, obeszlo się bez dziekanki. Wlasnie koncze sesje, wszystko zaliczone w 1terminie :) jestem zadowolona ze udalo mi sie to wszystko pogodzic.
    Gratulacje, że udało Ci się to wszystko pogodzić szczególnie, że studiujesz dziennie :) pełen podziw :)

    " Prawdziwe szczęście jest wtedy , kiedy potrafimy się cieszyć małymi rzeczami. "
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tam dziewczynki? Ja z tym moim uzależnieniem od kropli(jak w innym wątku) idę dzisiaj juz do laryngologa myslalam ze będę czekać na wizytę nawet prywatnie a tu proszę juz dzisiaj na 16 ciekawe co powie aż się boje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baby, oby wszystko było ok :) przez tyle lat mogli się coś narobić ;/

  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 12 lutego 2015, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudziaa wrote:
    Gratulacje, że udało Ci się to wszystko pogodzić szczególnie, że studiujesz dziennie :) pełen podziw :)

    Dzięki, ale myśle ze wszystko sie da tylko trzeba chciec :) jeszcze dwa lata ja skoncze studia zaczne specjalizacje a maly pojdzie do przedszkola. Akurat :)

    Sylwia:
    Wrzuce zdjecie malego jak zgram na komputer bo z telefonu nie idzie.

    nxbhnwz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekam z niecierpliwością ^^

    ja mam zamiar zmienić gina, zrobic hormony i wyslac swojego na posiew, ale nie wiem od czego zaczac jakie hormowy jakiego gina i w ogole narazie poumieram sobie :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrocilam od tej laryngolog stara nawiedzona wiedźma bo się tego łagodniej nie da nazwać.nie zwarzajac na to ze jej mowie ze przede wszystkim zależy mi na lekach które nie nie maja wpływu na zajęcie w ciążę i będąc juz w ciąży a powtarzalam to chyba do znudzenia to ona przepisał a mi wszystko na sterydach:\ i jej rada "jesteś jeszcze młoda poczekaj z dzieckiem kilka miesięcy" jedyne dobre to ze przebadała mnie sprawdziała ten mój nos gradlo uszy i niema wielkiej tragedii.nie wiem czy jest sens nawet konsultować te leki od niej z ginem myślę ze chyba po prostu odstawie krople a będę brała jedynie ta wodę morska i może jakoś się przemęcze,czytalam historie ze osoby ostawily i po jakimś czasie im przeszlo samoistnie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    służba "zdrowia"....;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dobre tyle ze niemam tak bardzo uszkodzonej śluzówki po tylu latach mojego kropelkowego nałogu to juz będę spala spokojnie;)

  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 12 lutego 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baby a czemu uzywasz krople? Do nosa?
    Ja tez uzywalam 3 lata codziennie po kilka razy bez nich nie ruszalam sie z domu! :) otrivin for ever!

    nxbhnwz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niecierpliwa21 wrote:
    Baby a czemu uzywasz krople? Do nosa?
    Ja tez uzywalam 3 lata codziennie po kilka razy bez nich nie ruszalam sie z domu! :) otrivin for ever!

    Tak do nosa bez nich nie zasne bo mi tak zatyka.używamy ich baaardzo dlugo.Jak udało Cie się je odstawić?

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 12 lutego 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,,taka młoda" a co to laryngolog czy psycholog? jak mnie wk**wia jak się ktoś komuś w życie wpie**la.

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tygrys73 wrote:
    ,,taka młoda" a co to laryngolog czy psycholog? jak mnie wk**wia jak się ktoś komuś w życie wpie**la.

    Jak ona pod setkę podchodziła to rzeczywiście jestem młoda;pp haha nosz tak mi ciśnienie podniosła czulam się jak mała dziewczynka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2015, 18:35

  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 12 lutego 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sobie zrobilam operacje przegrody nosa, musisz uwazac bo sa powazne konsekwencje wynikajace z zastosowania tych kropli zaczynajac od wysuszenia i owrzodzenia sluzowki a konczac na problemach z cisnieniem nawet. W ciazy i tak Ci bedzie doskwieral zatkany nos, jest to zwiazane ze zwiekszona iloscia krwi zwlaszcza 3trymestr i obrzekiem sluzowki, przekrwieniem :)

    nxbhnwz.png
‹‹ 323 324 325 326 327 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ