X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92-95 zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik 92-95 zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poświęciłam się i poszukałam, fotki dawałyśmy po 190 stronie :P
    A ja myślałam, że na początku wątku, pisałyśmy non stop jak wariatki ;)

    mizzelka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki ja juz po USG
    Podobno pęcherzyk pękł sam i widać tylko bliznę po nim( niewiem czy to dobrze?) i nie dostalam pregnylu także mamy działać a ze ja jestem osoba problemowa :p to juz mam problem bo co jak on pękł wczoraj a ja muszę na chłopa czekać z roboty na sexik i nie zdarzymy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trochę z innej beczki. Któraś ogarnia kwestie odzywek białkowych? Wiem, ze którejś z was partner ćwiczył.
    Zaczęłam niedawno pić odżywkę białkową po treningach, bo mało białka jest w tym co z reguły jem no i żeby oszczędzić mięśnie. Wiele kobiet pije odżywki, nawet tylko po to żeby dbać o stan skóry i włosów. Macie jakieś doświadczenia w kwestiach kobiecych? Żadnych skutków ubocznych itd? Stosuję od 2 tygodni i nic nie zauwazyłam, ale jak to wygląda na dłuższą metę?

    Baby, ważne żeby się nie stresować. Jak któreś z was nie będzie miało ochoty, to nie ma sensu na siłę, to najgorsze co może być.
    Jajeczko mimo że żyje nawet dzień to jest zdolne do zapłodnienia tylko przez kilka godzin. Żeby nie mieć takich stresów na potem, lepiej <3 przed spodziewaną owulką, bo plemniki w razie co żyją dłużej niż komórka. Jest wiele potwierdzonych badań, że <3 dopiero po potwierdzonej owulce daje małe szanse na zajście.

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 13 lutego 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewko nie mam bladego pojęcia, powiem szczerze :)

    Baby od pęknięcia jest chyba 12h.. ale jak już przed <3 było to take it easy, co miało się zdziałąć to się zdziałało :)
    pleminiki muszą też swoje dojrzeć ponoć..
    więc teraz to bym czekała na spokojnie i dla relaksu strzeliła <3 :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2015, 12:37

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie nie było od 3dni bo małżonek tez się stresuje i codziennie nie daje rady ze tak powiem dlatego zbierał siły do potwierdzenia owulki

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 13 lutego 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa99 wrote:
    Poświęciłam się i poszukałam, fotki dawałyśmy po 190 stronie :P
    A ja myślałam, że na początku wątku, pisałyśmy non stop jak wariatki ;)
    o matko chciało ci się szukać hehehhe :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 13 lutego 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby1991 wrote:
    Właśnie nie było od 3dni bo małżonek tez się stresuje i codziennie nie daje rady ze tak powiem dlatego zbierał siły do potwierdzenia owulki
    jeżeli w ciągu 7 dni było <3 to dobrze :)
    plemniki w dobrym ph tyle żyją :)

    widzialam nawet wykres gdzie <3 bylo 8 dni przed owu (nie starali sie bo ona miala miec szereg badan) a tu synek powstał :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    jeżeli w ciągu 7 dni było <3 to dobrze :)
    plemniki w dobrym ph tyle żyją :)

    widzialam nawet wykres gdzie <3 bylo 8 dni przed owu (nie starali sie bo ona miala miec szereg badan) a tu synek powstał :D

    E no 7 dni to bez serduszkowania to byśmy nie wytrzymali:p ale tak od 4dni nie było:)

    mizzelka lubi tę wiadomość

  • baba_Jagna Ekspertka
    Postów: 330 80

    Wysłany: 13 lutego 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale szalejecie dziewczyny ;P ja kawy nie piję - lubię tylko jej zapach ;) inka - bleee! :D a papierosy ... mnie nawet zapach denerwuje :/

    a u mnie znowu się coś zaczyna zmieniać w śluzie ... jak nigdy nie plamiłam tyle po krwawieniu to teraz plamię ... ciągle czuję 'mokro' w gaciach .. a ostatnio myślę żeby zmienić gin bo z moją ciężko się dogadać i w ogóle skontaktować :/ tylko na jakiego? :(

    Nie ważne ile razy upadniesz. Ważne jest ile razy się podniesiesz.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na lepszego ;)

    Nie ma innej metody jak szukać, pytać i sprawdzać niestety :/

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 13 lutego 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może na forum ktoś bd z okolic? albo opinie na internecie? jak ci nie pasuje to zmieniaj, nie czekaj na zbawienie :D

    ale mi paluchy puchną :D ciężko się pisze :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa dzizas, że ci się chciało :D:D zaraz sobie oblukam :D na temat odżywek nie pomogę :P a ile płacicie za te zastrzyki pre coś tam na pęknięcie? ja zmieniam gin z kasy chorych na prywatnego i za 2 tyg mam wizyte wlasnie przed owulka i chce go poprosic zeby zrobic mi usg i sprawdzil jak ONA się ma :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EEEEEEEEEEEEJJJJJJJJJJJJJ!!
    to niesprawiedliwe....... nie da się już otworzyć tych linków a chciałam was "podejrzeć" :((((

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 13 lutego 2015, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwiaśta dzięki za pomysł na sprawdzenie śluzu. Ewa mój mąż bierze jakieś odżywki ale nie wiem co to jest i trochę bym się bała tego brać zwłaszcza że teraz nie mam zbyt wiele ruchu. Co do papierosow to nigdy w ustach nie mialam a kawy też nie lubię no i nie jest dla mnie wskazana bo co chwilę mam anemię.

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2015, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znaleźć gadkę na ten temat znalazłam, ale nie wpadłam na to żeby sprawdzić czy działają :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2015, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mizzelko, ty już wiele nie pisz tylko torbe do szpitala pakuj :P
    Jak się czujesz w ogóle?

    mizzelka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie, jak się macie?:))

    zapisałam na środę mojego P na badanie+ posiew nasienia, zobaczymy co mu tam w jajkach mieszka :D

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 13 lutego 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spakowane mam dwie torby :D w każdej chwili mogę ruszać :D
    ale wolę poczekać do wizyty w środę :) zobaczę jak mała urosła i dowiem się co nie co :)

    puchne, marudze, stękam i jękam, czuje sie jak stara baba, norma :D
    a mała mnie nie oszczędza, skopie wszystko na swojej drodze :D

    Sylwia prawidlowo :) bo połowa sukcesu jest zalezna od niego :)

    a wy jak tam? jakies plany na weekend?

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2015, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapisałaś go ot tak i on się na to zgodził? Błogosław Panie twojego chłopa :P
    Mój by świat do góry nogami postawił, a by nie poszedł, nie mogę go sama nawet na badanie krwi umówić :P

    Ja siedzę sama, super walentynki :/ m. gra
    W sumie to zgadałyśmy się z przyjaciółką więc pewnie razem posiedzimy, bo też bez męża będzie

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 13 lutego 2015, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zróbcie sobie babski wieczorek :D jak należy :D

    no ja też podziwiam, moj to za chiny ludowe by nie poszedł :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
‹‹ 325 326 327 328 329 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ