X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92-95 zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik 92-95 zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2015, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    no :D ja tam mojemu greyowi po powrocie do domu strzepałam dupkę :D

    Hahah to idę do kina

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2015, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ahahahah :D:D

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 14 lutego 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka i jak i jak i jak? :D co gadał na sportowy sprzęt? :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 14 lutego 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co tam film :D ja wczoraj miałam Greya na żywo hahahha :D :D :D
    no co.. 9 miesiąc jeszcze można :D :D chociaż momentami mam wrażenie że go zabije albo zgniotę ahhahah :D

    Jaga ponoć można wchodzić do pokoiku :D to czemu nie :D :D

    Ewa99 lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hhihihi :D tylko uważajcie wariaci :D

    mizzelka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :D Ciężarki schowałam sobie pod stołem w kuchni żeby mu rano dać, a ten cwaniak jak spałam to wszystko przeszperał i znalazł. I przyleciał rano uradowany, że coś znalazł, ale czekał aż wstanę ;) Porozpakowywał, złożył, poćwiczył pięć minut, jęzor na wierchu "trochę się spociłem, no ale ciężarków od 10 lat w rękach nie miałem" ;P
    Ale chyba mu się spodobało i jest szansa, ze będzie ćwiczył :D

    A jak wasze walentynki?

    Jak z tym greyem aż tak to chyba pójdziemy na ten film :P Ja lubię erotyczne, m. twierdzi, ze nigdy nie oglądał - chyba wtedy to ja za kawalera polsat play specjalnie wykupywałam mu do abonamentu ;D

    sylwiaśta159, mizzelka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M. mi kupił m.in. fartuszek do kuchni( bo jak robię coś przy czym się idzie pobrudzić zakłądam taki świąteczny z rniferem :P )z napisem "lepiej całuję niż gotuję"
    Nie wiem czy mam się śmiać, czy płakać ;P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2015, 11:19

    mizzelka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem, recenzje są kiepskie, może jestem mało wymagająca i jak pokażą kawałek męskiego brzucha i cycka to mi już się podoba :D

    my z P nie obchodzimy walentynek wychodząc z założenia, że kochamy się cały rok :) wiadomo, buziaczki, całuski, spacerki ale bez jakichś prezentów :))))))))

    powiem wam, że pierwszy cykl brałam teraz lutkę i takiego @ jak mam teraz to z ... 6 lat nie miałam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też tak zawsze sobie obiecujemy, że nic na walentynki bo szkoda kasy itd, a zawsze i tak coś się kupi.

    Sylwia, mnie się wydaje, ze ten film to tak jak książka po prostu niezbyt ambitne dzieło,w książce dialogi na poziomie -2, ciągle te same określenia, w filmie podobno poziom aktorstwa nie powala, ale bez jaj, my przeciętni ludzie nie jesteśmy jakimiś ekspertami krytykami, jak film/książka potrafi wciągnąć to czemu nie :D

    sylwiaśta159, mizzelka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie jestem tego samego zdania :))

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 14 lutego 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa99 wrote:
    Dzień dobry :D Ciężarki schowałam sobie pod stołem w kuchni żeby mu rano dać, a ten cwaniak jak spałam to wszystko przeszperał i znalazł. I przyleciał rano uradowany, że coś znalazł, ale czekał aż wstanę ;) Porozpakowywał, złożył, poćwiczył pięć minut, jęzor na wierchu "trochę się spociłem, no ale ciężarków od 10 lat w rękach nie miałem" ;P
    Ale chyba mu się spodobało i jest szansa, ze będzie ćwiczył :D

    A jak wasze walentynki?

    Jak z tym greyem aż tak to chyba pójdziemy na ten film :P Ja lubię erotyczne, m. twierdzi, ze nigdy nie oglądał - chyba wtedy to ja za kawalera polsat play specjalnie wykupywałam mu do abonamentu ;D
    hihihi ale fajnie :) to tak jak ja wczoraj do łóżeczka włóżyłam takie wałki zabezpieczające a skubaniec już zauważył... nic się przed nim nie ukryje :D

    no ale najważniejsze że zdąrzyłaś opakować hahah :D pewnie całą noc się zastanawiał co to :D fajnie że prezent udany :D na początku na pewno bd ćwiczył :) ale na dobre na pewno mu to wyjdzie :) :)

    u mnie mąż nie uznaje walentynek :D kiedys na początku to byly prezenciki itp.. a teraz ouuhh..

    ja tez jestem za takimi filmami :D hahah :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 14 lutego 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w ogóle to zacznijmy od tego że w ogóle w kinach jest LIPA.
    nie pamiętam kiedy byłam na jakimś dobrym filmie..
    a jak juz sie wybiorę to aby rozczarowanie.. :<

    no ale już jest atrakcja, gdzies sie idzie, pożre popcorn, wyjdzie do ludzi :D
    coś się dzieje :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 14 lutego 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia a jaka jest @? bolesna?

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 14 lutego 2015, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    33nizc7.jpg

    po obiedzie :D robi co chce :D

    Martoszka, sylwiaśta159, baby1991, Ewa99 lubią tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A prosop kina mój chciał juz we wtorek zarezerwowac bilety ale niema miejsc były takie porozrzucane wiec zrezygnowalismy w walentyki isc do kina bo by tam nieszlo nawet palca wsciubic i zostajemy w domu przy winku;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MIZZELKO OJJEEEEEEEEEEEEEEJJJJJJJJJJJ ALE MI SIE JAPKA CIESZY DO MONITORA :)))))) :) WIĘCEJ TAKICH ZDJĘĆ!!!! :))))))))):)))))))))):)))))))))))):)))))))) no cudowny brzusio <3

    @? była bolesna jak pierwszy dzien, jak zawsze, ale tak obfitej dawno nie miałam, z tym sluzem rozciągliwym aż takie skrz*py lecą... ble

    mizzelka lubi tę wiadomość

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 14 lutego 2015, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w miarę możliwości dodam :D bo momentami szybko zmienia pozycje i ciężko uchwycić :D
    skopie mnie za wszystkie czasy :D

    to pewnie endometrium miałaś duże stąd obfitość... ale w sumie dobry znak, bo w razie co jajeczko ma się w co wtulić :) na mieszkanko przez 9 miesiecy :D

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2015, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w ogole czym się smarujesz? :) masz rozstępy?:) dużo przytyłaś?:)

    ja czytałam składy tych wszystkich kremów ciążowych i jakaś porażka dla mnie, biedne w składniki odżywcze, nawet te z wyższej półki... ja jak mi się kiedyś uda, to będę się smarować olejkiem migdałowym + mocznikiem bo b.dobrze dzialaja przeciw rozstępom, a ja mam pełno rozstępów jeszcze z okresu dojrzewania, więc pewnie popękam jak nie wiem co....

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 14 lutego 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bio oil, czasami mleczko mixa :)
    najlepszy jest wlasnie olejek migdałowy albo olej kokosowy...

    brzuch smarowalam od 3 miesiaca, a moim błędem bylo że olałam uda i łydki, aa teraz jestem jak tygrysek tam ;/

    a przytyłam jak na razie 11 kg :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 14 lutego 2015, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia ja smarowalam tylko brzuch oliwka z Rossmana Babydream, tanio i żadnego rozstepu nie mam :)

    nxbhnwz.png
‹‹ 327 328 329 330 331 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ