X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92-95 zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik 92-95 zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tygrysku73 tak odbiegające od tematu z jakiej strony masz suwacek ślubny ;)?

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 12 lutego 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z suwaczek.pl :) duży wybór

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 12 lutego 2015, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam do was pytanie laski, jak sprawdzacie śluz w dni płodne podczas starań? Bo ja np. dzisiaj o...6 rano serduszkowałam z mężem zanim wyszedł do pracy i o 16 miałam sporo rozciągliwego na 5cm śluzu przezroczystego. Myślicie, że to jeszcze mogła być sperma? Rano się oczywiście umyłam.

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 12 lutego 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    9zxgdj.jpg

    Ewa99, sylwiaśta159 lubią tę wiadomość

    nxbhnwz.png
  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 12 lutego 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2vll0rq.jpg

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

    nxbhnwz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Slodziak daj do schrupania ;)

    niecierpliwa21 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tygrys73 wrote:
    A ja mam do was pytanie laski, jak sprawdzacie śluz w dni płodne podczas starań? Bo ja np. dzisiaj o...6 rano serduszkowałam z mężem zanim wyszedł do pracy i o 16 miałam sporo rozciągliwego na 5cm śluzu przezroczystego. Myślicie, że to jeszcze mogła być sperma? Rano się oczywiście umyłam.

    Myślę ze to juz nie była sperma tylko twój płodny śluz ja mam teraz 14dc i mnie zalewa;p

  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 12 lutego 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2l9l3bb.jpg

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

    nxbhnwz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa21 to ostatnie zdjęcie najlepsze heh:)

    niecierpliwa21 lubi tę wiadomość

  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 12 lutego 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ostatnie takimalutki byłem :)
    1zbgehk.jpg

    Martoszka, Ewa99, sylwiaśta159, Bella93 lubią tę wiadomość

    nxbhnwz.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 12 lutego 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uroczy bobo :D

    niecierpliwa21 lubi tę wiadomość

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaki maluszek <3 Jak będziesz chciała to wstawiaj wiecej, ja tam lubię ogladać takie zdjecia :D

    niecierpliwa21 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochany bobasek niecierpliwa :))) przesliczny :)

    jeśli chodzi o serduszkowanie a badanie sluzu to jest łatwy sposób na sprawdzenie :))
    WODA

    próbkę dajesz do pojemnika z wodą, jeśli zrobi się kulka i nie rozpłynie się tzn że to śluz płodny a jeśli się rozpuści tzn że to pozostałości z <3 :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2015, 20:47

    niecierpliwa21, mizzelka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tam dziewczynki spicie juz?;)
    Jest wśród was laseczki jakis "kopciuch" bo ja aż wstyd się przyznać pale:( a chce rzucic.raz mi się udało i to na rok i ciągle do tego fajczenia wracam:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie palę, nigdy nie miałam nawet papierosa w ustach więc nie mam problemu :) w ogóle beznałogowa jestem, nawet kawy nie piję :P

  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 12 lutego 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasem Wam tu podrzucę fotke mojego skarba :) niedlugo Wy bedziecie sie chwalic brzuszkami a potem maluszkami.
    Czasem mam ochote juz na drugie.

    Ewa99 lubi tę wiadomość

    nxbhnwz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    ja nie palę, nigdy nie miałam nawet papierosa w ustach więc nie mam problemu :) w ogóle beznałogowa jestem, nawet kawy nie piję :P

    To wielki ukłon w Twoja strone:) ja niestety kawosz tez jestem wielki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2015, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niecierpliwa pewnie masz rodziców/teściów, którzy pomagaja? W dzisiejszych czasach bez tego ani rusz...

    baby ja nawet kawy inki nie wypije bo mi śmierdzi :))))))

    ciekawa jestem, jak każda z was wygląda... :)))) nie zastanawialyscie sie nigddy nad tym?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa, jak czujesz się na siłach to czemu nie :D Dobrze tylko niby odczekać minimum te pół roku żeby się organizm zregenerował.
    Jakby nam się udało to chcemy, żeby była jak najmniejsza różnica wieku między dziećmi. Nie rok po roku, bo widzę po przykładzie przyjaciółki, że to ciężkie do ogarnięcia (jej mąż się mało angażuje)

    Baby, ja kiedyś popalałam raczej tak okazjonalnie w weekendy, na jakichś imprezach, jak mój m. jeszcze palił, nawet mi to smakowało, ale nie musiałam palić, tylko 2-3 fajki dla przyjemności. Zawsze "cudzesy" :P
    Ostatnio kumpela mnie namówiła na jakiejś imprezie na kilka papierosów (nie paliłam wcale jakieś 1,5-2 lata), standardowy "ewrybady" po długim niepaleniu, ale nie było źle. Ale następnego dnia taki kapeć w ustach, że chciało mi się wymiotować. Obicałam sobie- nigdy więcej :P
    Rzuć to jak najszybciej :P

    Kawy nie przełknę, fuj :p Nawet inki, ani cappuccino.

    Sylwia, coś takiego było kiedyś, gdzies na początku wątku wymieniałyśmy się zdjęciami :)

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 13 lutego 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    ja nie palę, nigdy nie miałam nawet papierosa w ustach więc nie mam problemu :) w ogóle beznałogowa jestem, nawet kawy nie piję :P
    ja tak samo, kawa mogłaby nie istnieć :)
    fajki tak samo :)

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
‹‹ 324 325 326 327 328 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ