X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92-95 zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik 92-95 zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć kochane :) co tu nowego jakieś zielone kropki?

    Ja dojechałam do domku tłukłam się zatłoczonym PKP intercity... Teraz czeka mnie tylko zrobienie koszyczków na jutro i wreszcie walnę się do łóżeczka :)

    nxbhnwz.png
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka wrzuć na luz :) Olewaj go teraz niech wie ze przesadził :)
    zaręczeni jesteście czy też się "nie poczuwa" do założenia rodziny? :*

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie ma zadnych zielonosci...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula222 wrote:
    Lenka wrzuć na luz :) Olewaj go teraz niech wie ze przesadził :)
    zaręczeni jesteście czy też się "nie poczuwa" do założenia rodziny? :*
    nie ale to to tam chuj ja sama mowilam ze nie potrzebuje jakiegos pierscionka klekania itp juz jeden kiedys klekal a potem lezal pod moja przyjaciolka

  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O lenka mój to co miesiąc mówił że tylko czeka do 23 (wtedy @ miała przychodzić) to mu kamień z serca spadnie.!

    nxbhnwz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :/ ... jak zareagowal na wiesc ze @ przyjdzie za rok

  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to "przyjaciółka" niezły numer odwaliła widzę ;/
    nie martw sie :) głowa do gory :* Ty masz postanowienie miec Baby i bedziesz miec :* Jego gadanie wpuszczaj i wypuszczaj :* gdybym miala słuchac swojego to chyba bym na łeb dostała :P

    lenka123321 lubi tę wiadomość

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lenka123321 wrote:
    :/ ... jak zareagowal na wiesc ze @ przyjdzie za rok

    Widać, że jest wystraszony, chce żeby dziecko miało wszystko w życiu.
    Pewnie też trochę boi się że cały ciężar utrzymania rodziny będzie spoczywał na nim teraz.
    Ale widzę że bardzo się cieszy, i drży o mnie tak jak ja o maluszka.

    nxbhnwz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eĥ ja juz sama nie wiem co o tym myslec

  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Ci tak, mój jak miałam robic test 17 marca to dobrze wiedział ze poranek bedzie dla mnie decydujący (rozmawialismy o tescie pół nocy). Ja wstałam o 7:30 bo juz spac nie mogłam z nerwów on smacznie sie przekładał na 2 bok, ja zrobiłam wyszły II krechy a on co? wstał zjadł zrobione wczesniej przeze mnie sniadanie uszykował sie do pracy pojechał ani be ani me o tescie nie zapytał sie nic! dopiero wieczorem zauwazył ze cos jest nie tak bo kolacji nie ma ani nic ja wykapana w łozku i na wyjebce. Jak mu powiedziałam to sie usmiechnal ale po chwili poszedl napic sie piwa, a dopieero na drugi dzien mnie na rekach chcial nosic.. a pozniej jak głupia trapiłam sie ze "a moze jednak tego Bobo nie chciał?"

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ten jego tekst mnie dojebal... nie strasz mnie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    on ze co z twoja szkola... kurwaaa chocbym miala w biedronce na kasie siedziec to mi to kolo dupy lata

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    on prowadzi swoj / biznes / powiedzmy nie bede sie wdrazala w szczegoly... i on z tekstem... za co zyc bedziemy jak zrezygnuje ze szkoly..... yy. moze do normalnej praxy poziesz?? slowem sie juz nie odezwal no i zaczal przepraszac...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bo ja z tego tytulu ze sie ucze dostaje poeniwdze, renta po rodzicach

  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to u mnie zupełnie inaczej, mój dowiedział się poprzez SMS :) wysłałam mu fotkę testu, bo pokłóciliśmy się na noże dzień przed. Uważał że 11dpo to i tak za wcześnie na test, nic nie wyjdzie i znów będę na wszystkich obrażona.
    Myślę że jak zobaczył zdjęcie przeżył lekki szok, ale cieszył się ogromnie.
    Kupił odrazu malutkie skarpeteczki, chodzi teraz ze mną na wszystkie wizyty u lekarza. Założył fundusz na dziecko, mam już wyrobioną kartę do konta z pieniążkami na lekarzy, rzeczy dla dziecka etc. Szuka nowego mieszkania bliżej mojej uczelni, żebym mogła wpadać karmić małego. Całej rodzinie i znajomym chwali się zdjęciami USG :)
    A jak będzie syn to chyba pęknie z dumy !

    Ewa99 lubi tę wiadomość

    nxbhnwz.png
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka moze boi sie pierwszych miesiecy z Dzieckiem co ?:*
    WIesc o ciazy duzo zmieni nie tylko w twoim ale w waszym zyciu bo bedziecie juz złaczeni Dzidziusiem, nie obawia sie ze chcesz tylko dziecka i nagle cale zainteresowanie z Niego zejdzie na Małego? :*
    Niestety takie jest Meskie myslenie, bylem ja całę zainteresowanie było skierowane na mnie, po porodzie bedzie Dziecko dziecko dziecko, nie ty bo dziecko.

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to mój 13 albo 14 cykl starań.

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niecierpliwa21 wrote:
    to u mnie zupełnie inaczej, mój dowiedział się poprzez SMS :) wysłałam mu fotkę testu, bo pokłóciliśmy się na noże dzień przed. Uważał że 11dpo to i tak za wcześnie na test, nic nie wyjdzie i znów będę na wszystkich obrażona.
    Myślę że jak zobaczył zdjęcie przeżył lekki szok, ale cieszył się ogromnie.
    Kupił odrazu malutkie skarpeteczki, chodzi teraz ze mną na wszystkie wizyty u lekarza. Założył fundusz na dziecko, mam już wyrobioną kartę do konta z pieniążkami na lekarzy, rzeczy dla dziecka etc. Szuka nowego mieszkania bliżej mojej uczelni, żebym mogła wpadać karmić małego. Całej rodzinie i znajomym chwali się zdjęciami USG :)
    A jak będzie syn to chyba pęknie z dumy !
    zazdroszcze

  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa ja juz nie mam ani jednego USG bo po szoku zaskoczył radoscia i do pracy zabiera i sie chwali i przypina na tablicy przy biurku ;/

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem co on mysli... teraz mam to w dupie... niech sie do mnie nie odzywa bo mu leb urwe

‹‹ 82 83 84 85 86 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ