X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92-95 zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik 92-95 zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spokojnie bo relanium bedziesz musiała zażyc :*

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lenka, naprawdę olej go teraz… zrób sobie wieczór dla siebie, pokaż, ze jesteś twarda.
    a on niech się martwi co narobił, nie może tak robić ciągle. jak dobrze rozumiem to jest starszy więc nie jest to dzieciak co mu się flaki co drugi dzień przewracają i chyba umie się na coś zdecydować...

  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka mój chyba z dychę starszy od Twojego, a i tak czasem jak z małym chłopcem... Przejdzie mu.

    nxbhnwz.png
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeja jak mnie muuuuli spanie :( i jeszcze moj brzuch domaga sie jedzenia a ja ochoty nie mam .;/ porąbane to !

    margarettad lubi tę wiadomość

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    narzekasz a ja bym tak chciała :D

    margarettad lubi tę wiadomość

  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chodze spac gorzej niz dziecko 4 letnie .;/ moj chrzestniak wytrzymuje do 23 a ja o 21-22 juz przekładam sie na 2 bok :P
    Ewa jeszcze troche a bedziesz razem ze mna narzekac :D

    margarettad lubi tę wiadomość

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie mogę się doczekać :D
    a potem pewnie będę psioczyc. ale wszystko warto przetrwać <3

  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lece jednak kochane :( Moj juz nawet pod prysznic mnie zabiera wiec :P uciekam :)
    wpadnę do was jutro :*
    Lenka jutro z rana widzę II piękne :) i uśmiech :*:)
    Trzymajcie się Kochane :* a te które juz mogą to niech serduszkują! ;D

    Ewa99 lubi tę wiadomość

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niecierpliwa21 wrote:
    Lenka mój chyba z dychę starszy od Twojego, a i tak czasem jak z małym chłopcem... Przejdzie mu.
    moj 34

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jula kolorowych snów :*

    mój już kima na kanapie, a zarzekał się, że jutro wstawać szybko nie trzeba to posiedzimy trochę ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja skończyłam sprzątać i upiekłam biszkopt pod placek i dopiero teraz mam energię :D

  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lenka123321 wrote:
    moj 34

    to jednak nie dycha, mój w styczniu okrągłe 40 :)

    nxbhnwz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z facetami nigdy nie wiadomo, niby im starszy tym mądrzejszy, ale jak mój widzi jakieś zabawki typu zdalnie sterowane pojazdy/samoloty to do głowy dostaje, nie poznaję wtedy chłopa :D
    kupiłam mu taki mały którym może latać po domu i się wyżywać, żeby mi wstydu po rodzinie nie robił i na jakichś imprezach zabawek dzieciom nie podbierał :p a ma 32 w tym roku

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda, dziewczyny mają rację. Im bardziej pokażesz,że cię wkurzył tym gorzej. Olej go, naprawdę. Wtedy zacznie myśleć, do nich trzeba prostymi krokami.

    To na pewno nie jest tak, że nagle nie chce dzidziusia. To tylko facet :) chce, chce, chce, ale może przyszedł moment głupoty?:) każdy facet tak ma, zostaw go samego przemysli zrozumie i na pewno wyjasni swoje zachowanie:)

    lenka123321 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2014, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o, landryneczka do nas zawitała w koncu:D
    co tam u ciebie ?
    oczywiście dziękuję za życzenia i wzajemnie!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2014, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej laski, poszlam spac juz wczoraj nie chcialo mi sie nawet patrzec na niego.:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2014, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i dobre podejście, niech się sam postara :)
    zależy jeszcze jaki ten twój facet jest, bo z moim to się nie idzie kłócić, zazwyczaj kłótnia to mój wrzeszczący monolog, jak kończę gadać to on się zachowuje dalej jakby nigdy nic, skończyła gadać - czyli wszystko jest już ok. dlatego od jakiegoś czasu nie krzyczę tylko się fochuję - to lepiej działa :D
    następnego dnia milusi jak baranek :)

    lenka123321, sylwiaśta159, margarettad lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2014, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w ogóle to dzień dobry, tak wtargnęłam bez przywitania. co słychać u wszytskich, przygotowania pełną parą? :)

    lenka123321 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2014, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehehe ale mi humor od rana poprawilas... wrzeszczacy monolog... skad ja to znam :D ale moj potrafi huknąć ale jak krzyknie to ja jak male dziecko glowa w dol broda w podkowe i lzy juz po policzku plyna jak male dziecko normalnie. z nim sie tez nie da klocic pod jednym wzgledem... on uwaza ze we wszystkim ma racje i to co ja powiem i tak zaraz bedzie przebite jego argumentem ehh faceci..

    Ewa99 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2014, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poszedl do roboty o 8 ale o 11 juz wraca ehhh

‹‹ 83 84 85 86 87 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ