X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 2 listopada 2017, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Terka to dobrze że tak owoce wcinasz!☺ ja właśnie wstaje! Terka pochwal się betą.☺

    3i49krhm19wid3ce.png
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 2 listopada 2017, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia 25 wrote:
    Terka ja od 3 tyg do 15 wymiotowalam :-P nie otwieralam w domu lodówki.
    Któraś z was pisała o utwardzaczu lakieru do paznokci? Gdzie dostanę takie cudo? :)


    Ja trafiłam na to w Lidlu i to jest tej firmy Cien ich. Powiem Ci, że wzięłam to z przymrużeniem oka, ale jestem bardzo zadowolona. Takie utwardzacze znajdziesz też firmy Maybelline. Ponoć tez fajnie trzyma. Informacja od koleżanki :) Ale tak naprawdę to chyba większość firm kosmetycznych wprowadziła to na rynek. Wiadomo, że jak jedni coś wprowadzą to zaraz drudzy :)

    Kasia 25 lubi tę wiadomość

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 2 listopada 2017, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spojrzałam na 1 stronę i słuchajcie mamy misję do spełnienia :D
    2 z nas zaszły w ciążę we wrześniu, 2 w październiku. Tradycji musi się zadość, więc teraz w listopadzie 2 muszą zajść :)

    Mocno trzymam za nas kciuki!

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 2 listopada 2017, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alegzi wrote:
    Spojrzałam na 1 stronę i słuchajcie mamy misję do spełnienia :D
    2 z nas zaszły w ciążę we wrześniu, 2 w październiku. Tradycji musi się zadość, więc teraz w listopadzie 2 muszą zajść :)

    Mocno trzymam za nas kciuki!

    Haha wiesz ze miałam podobne myśli? :D ze teraz listopad conajmniej dwie i tak do końca roku cały watek 92 radośnie oczekujące maluchów :D
    Trzymam za was ogromnie kciuki i palce u nog!
    Wyniki dzisiaj wczesniej niż ostatnio :P moze nawet kolo 13 juz cos będzie wiadomo bo więcej osób jest dzisiaj na zmianie u nich i będzie szybciej :D niestety pani laborantka powiedziała ze bhcg nie mówi o ilości maluchów tylko można przypuszczać... No cóż ;) to bedziemy przypuszczać do czasu USG :D

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 2 listopada 2017, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka, trzymaj, trzymaj przydadzą się :) Byłoby pięknie jakby tak do końca roku jeszcze co najmniej 4 zaszły w ciąże. Co do bety to daj znać jaki wynik dzisiaj :)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 2 listopada 2017, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alegzi wrote:
    terka, trzymaj, trzymaj przydadzą się :) Byłoby pięknie jakby tak do końca roku jeszcze co najmniej 4 zaszły w ciąże. Co do bety to daj znać jaki wynik dzisiaj :)

    Dam znać dam ;) haha kumpela wlasnie do mnie pisała czy myślimy i kiedy o dzidziusiu... Hmmm :D póki co nic nie pisze jeszcze ;) ale uśmiałam sie bardzo jak to zobaczyłam :D

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Patulka Autorytet
    Postów: 794 172

    Wysłany: 2 listopada 2017, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    też jestem rocznik 92. /jakieś 3 miesiące temu dowiedziałam się ze jestem w ciąży, niestety zakończyła się ona dość szybko.
    Tak naprawdę nie wiadomo dlaczego... W 9tc dowiedziałam się że jest ona obumarła.
    Jestem już kilka tygodni po zabiegu. Po konsultacji z ginekologiem. I mogę znów starać się o kolejne maleństwo.
    Niestety od dnia zabiegu (6 październik) nie dostałam jeszcze okresu. Podczas wizyty u gin pani doktor tylko stwierdziła że jestem jeszcze przed owulacją. I teraz nie wiem od kiedy i jak mam liczyć cykl.
    I czy przy staraniach o swoje maleństwa stosowałyście jakiś suplement diety, lubrykanty etc?

    iv09gu1rb7ycgb9v.png
    Jagoda, 13.10.2018 52cm 2,700g <3
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 2 listopada 2017, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patulka wrote:
    Witam,
    też jestem rocznik 92. /jakieś 3 miesiące temu dowiedziałam się ze jestem w ciąży, niestety zakończyła się ona dość szybko.
    Tak naprawdę nie wiadomo dlaczego... W 9tc dowiedziałam się że jest ona obumarła.
    Jestem już kilka tygodni po zabiegu. Po konsultacji z ginekologiem. I mogę znów starać się o kolejne maleństwo.
    Niestety od dnia zabiegu (6 październik) nie dostałam jeszcze okresu. Podczas wizyty u gin pani doktor tylko stwierdziła że jestem jeszcze przed owulacją. I teraz nie wiem od kiedy i jak mam liczyć cykl.
    I czy przy staraniach o swoje maleństwa stosowałyście jakiś suplement diety, lubrykanty etc?

    Witaj Patulka! Bardzo mi przykro z powody straty. Szkoda ze nie wiesz co bylo przyczyną bo można wtedy dodatkowe zabezpieczenia robić... Co do liczenia cyklu-nie wiem, możliwe ze od zabiegu wlasnie. Ja nie brałam nic nadzwyczajnego z suplementów (kwas foliowy, wit.C i D w dużych dawkach i jod). A najlepszym lubrykantem jest chętka moim zdaniem choć wiem ze niektórzy jakieś żele używają ze sporym powodzeniem ;) ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Patulka Autorytet
    Postów: 794 172

    Wysłany: 2 listopada 2017, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka wrote:
    Witaj Patulka! Bardzo mi przykro z powody straty. Szkoda ze nie wiesz co bylo przyczyną bo można wtedy dodatkowe zabezpieczenia robić... Co do liczenia cyklu-nie wiem, możliwe ze od zabiegu wlasnie. Ja nie brałam nic nadzwyczajnego z suplementów (kwas foliowy, wit.C i D w dużych dawkach i jod). A najlepszym lubrykantem jest chętka moim zdaniem choć wiem ze niektórzy jakieś żele używają ze sporym powodzeniem ;) ;)

    Niestety,jestem z tych osób co chyba nigdy się nie dowiedzą. Po poronieniu zmieniłam ginekologa (uważam że moją ciążę prowadzono niezbyt dobrze, chociaż była ona dość krótka). Poszłam do lekarza z polecenia, gdzie zostałam skierowana na badania. Wyniki mam wszystkie książkowe, i powiedziałam że będę uczęszczać tylko do tego gin. Stwierdziłam że mogę chodzić prywatnie i co wizytę płacić, byle by lekarz był kompetentny i żeby doprowadził moją drugą ciążę do końca :)
    a czy ktoś słyszał/stosował inofolic/inofem?

    Mnie narazie moja pani gin poleciła Pregna PLUS. Zobaczymy co będzie z tego.

    iv09gu1rb7ycgb9v.png
    Jagoda, 13.10.2018 52cm 2,700g <3
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 2 listopada 2017, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patulka wrote:
    Witam,
    też jestem rocznik 92. /jakieś 3 miesiące temu dowiedziałam się ze jestem w ciąży, niestety zakończyła się ona dość szybko.
    Tak naprawdę nie wiadomo dlaczego... W 9tc dowiedziałam się że jest ona obumarła.
    Jestem już kilka tygodni po zabiegu. Po konsultacji z ginekologiem. I mogę znów starać się o kolejne maleństwo.
    Niestety od dnia zabiegu (6 październik) nie dostałam jeszcze okresu. Podczas wizyty u gin pani doktor tylko stwierdziła że jestem jeszcze przed owulacją. I teraz nie wiem od kiedy i jak mam liczyć cykl.
    I czy przy staraniach o swoje maleństwa stosowałyście jakiś suplement diety, lubrykanty etc?


    Witamy :)
    Przykro mi z powodu Twojej straty :( Tak jak pisała terka szkoda, że nie znasz przyczyny. Dobrze, że zmieniłaś ginekologa, trzymam kciuki :) Ja oprócz kwasu foliowego nic nie biorę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2017, 10:14

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 2 listopada 2017, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka wrote:
    Dam znać dam ;) haha kumpela wlasnie do mnie pisała czy myślimy i kiedy o dzidziusiu... Hmmm :D póki co nic nie pisze jeszcze ;) ale uśmiałam sie bardzo jak to zobaczyłam :D

    Ja na Twoim miejscu zrobiłabym to samo. Wszyscy się jeszcze zdążą dowiedzieć :)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 2 listopada 2017, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Patulka przykro mi z powodu Twojej straty ja też niestety to przeżyłam. Ja biorę witamine D3 i miovarian.
    Terka masz racje na razie nic nie mów jak wszystko potwierdzisz to będziesz mogła wszyyystkim się chwalić! ☺❤

    3i49krhm19wid3ce.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 2 listopada 2017, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pisze do was w przerwach w spaniu! :D normalnie...jakbym w ciąży była :D tak mi zimno bylo ze sie pod kołdrę schowałam i tak sobie leżę i usypiam wstaje i znów usypiam :D nie na długo takie 20-30 minutowe drzemki ale dalej mi sie spac chce :P czekanie prześpię :P
    Tak wszyscy jeszcze zdążą a my chcemy najpierw rodzinom najbliższym powiedziec a pozniej krąg przy okazji rozszerzać podczas spotkań np czy coś ;)

    I tradycyjnie jak juz wstałam (zobaczymy na jak długo) to chce mi sie owoca :D dzięki Bogu ze owoce a nie co innego bo bym juz 100kg warzyła. A póki co schudłam 0.5kg :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2017, 11:54

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 2 listopada 2017, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka, tylko cieszyć się z takich zachcianek :) żebyś w nocy nie miała problemów z zaśnięciem przypadkiem :(

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 2 listopada 2017, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alegzi wrote:
    terka, tylko cieszyć się z takich zachcianek :) żebyś w nocy nie miała problemów z zaśnięciem przypadkiem :(

    Moze pójdę spac normalnie? Jak człowiek? Albo znając życie o 20 i wstanę o 3... :D taaak zachcianki fajne tylko ze latem łatwiej dostępne jednak :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2017, 12:25

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 2 listopada 2017, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka, to zależy o jakich owocach mówisz. Teraz masz tańsze winogrona bodajże, pomarańcze, mandarynki także jedz do woli :)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 2 listopada 2017, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alegzi wrote:
    terka, to zależy o jakich owocach mówisz. Teraz masz tańsze winogrona bodajże, pomarańcze, mandarynki także jedz do woli :)

    A dziękuje :D na mandarynki niedawno sie rzuciłam ale to nic nadzwyczajnego u mnie w sumie :D w domu mam jabłka i banany... Zawsze cos :D
    Bede dzisiaj robić deser jaglano-kokosowy ;) jakby któraś miała ochotę na zdrowszy deser polecam bardzo bo łatwo się go robi ;)

    Beta 10/11 dpo (wtorek) 95.8 12/13 dpo (czwartek) 237.4 <3 wszystko jest w porządku! :D

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 2 listopada 2017, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka, gratuluję bety :) Widać dzidzia się pięknie rozwija. Oby tak dalej!

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Patulka Autorytet
    Postów: 794 172

    Wysłany: 2 listopada 2017, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka, gratuluję :) ja przed poronieniem nie miałam tak zdrowych zachcianek, mój organizm tolerował tylko czekoladę Milka i brzoswiniową Nestea. Wszystko inne praktycznie zwracałam

    iv09gu1rb7ycgb9v.png
    Jagoda, 13.10.2018 52cm 2,700g <3
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 2 listopada 2017, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patulka wrote:
    terka, gratuluję :) ja przed poronieniem nie miałam tak zdrowych zachcianek, mój organizm tolerował tylko czekoladę Milka i brzoswiniową Nestea. Wszystko inne praktycznie zwracałam

    Ja bym to zwróciła na 100m chyba :D haha no co kobieta to inne rzeczy ;) dla mnie obie te rzeczy są za słodkie i bez ciąży (milka przemega przeslodzona wg mnie) wiec co dopiero teraz ;) cieszę sie ze mały dietetyk rośnie (chyba jeden jednak ale porządny :P ) bo totalnie oduczę się dziwnego jedzenia skoro go nie toleruje ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
‹‹ 101 102 103 104 105 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ