X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 2 listopada 2017, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    An_ja wrote:
    Jeszcze ja w pracy siędzę 12.00-16.00 pilnuje dzieci na dyżurze ;/

    No to witaj na polu "bitwy". Została nam ponad h i do domciu :)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 2 listopada 2017, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    An_ja, terka, a możecie powiedzieć coś więcej o Waszych objawach? No chyba, że pojawiły się one dopiero później jak już się dowiedziałyście o ciąży :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2017, 14:44

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 2 listopada 2017, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Terka - beta ślicznie rośnie :) An_ja, a twoja to już w ogóle wymiata :) Będą z tego cudowne dzidziusie :)

    Ja tam się mimo wolnego nie obijałam, udany pracowity dzień :D Byłam na działce, musiałam trochę poogarniać tam i pochować rzeczy do altanki po tych wichurach. Na szczęście nic mi nie połamało i nie wywiało. Teraz pada deszcz, zaraz się zbieramy z mężem do Opola.
    Kupiliśmy dzisiaj akwarium! :D Chciałam futrzaka, królika albo coś... ale mąż stwierdził, że mamy psa i może mu coś zrobić. A rybki to takie bezpieczne w miarę, nie wymagają transportu ani nic. Można je nakarmić i wyjechać na weekend :) Poza tym ładnie będą wyglądały, kupiliśmy same cuda do tego akwarium :D Na razie mam bojownika. Kupiliśmy jednego, bo mam kulę i stwierdziłam, że wystarczy nam 1 rybka... Ale mąż po przyjeździe do domu stwierdził, że co mu po jednej, że będzie jej smutno... i poleciał po akwarium większe. Dokupimy ryby za tydzień, bo dzisiaj bym tego wszystkiego nie przewiozła :D
    A co do spraw przedciążowych to nadal mnie roznosi. Normalnie jakbym jakąś nimfomanką była. Ale staram się hamować, żeby codziennie nie było, bo plemniki odpocząć też muszą, nie? :P Nakręcona na <3 jestem strasznie.

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 2 listopada 2017, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alegzi wrote:
    An_ja, terka, a możecie powiedzieć coś więcej o Waszych objawach? No chyba, że pojawiły się one dopiero później jak już się dowiedziałyście o ciąży :)

    Mnie temperatura zastanowiła (nigdy nie miałam powyżej 36.8 wczesniej) do tego ciągle odbijanie sie po wszystkim -nawet wodzie źródlanej! Trochę czuje piersi ale co miesiąc od paru miesięcy czułam je ze są cięższe i lekko bolesne. Teraz jakoś bardzo sie nie różnią pod tym względem choć lewa większa od prawej :P . Aaa i miałam sucho po owulacji :D zazwyczaj miałam cos a teraz dopiero jak na test szlam a tak to susza Sahara :) no i nie ciągnie mnie do słodyczy. A ogólnie nawet lubie bez przesad ale lubie. Prawie wcale mnie nie ciągnie, cos raz na jakiś czas tak ale to np 3-4 michałki i koniec bo słodkie to mi sie zdaje za bardzo ;) chyba tyle. Jak tak mysle to sporo tego jednak a myślałam ze mniej bylo tego;) ale nic takiego jednoznacznego, gdybym nie pilnowała tego to bym nie myślała o ciąży tylko o początku grypy lub niestrawności :D

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 2 listopada 2017, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806 wrote:
    Terka - beta ślicznie rośnie :) An_ja, a twoja to już w ogóle wymiata :) Będą z tego cudowne dzidziusie :)

    Ja tam się mimo wolnego nie obijałam, udany pracowity dzień :D Byłam na działce, musiałam trochę poogarniać tam i pochować rzeczy do altanki po tych wichurach. Na szczęście nic mi nie połamało i nie wywiało. Teraz pada deszcz, zaraz się zbieramy z mężem do Opola.
    Kupiliśmy dzisiaj akwarium! :D Chciałam futrzaka, królika albo coś... ale mąż stwierdził, że mamy psa i może mu coś zrobić. A rybki to takie bezpieczne w miarę, nie wymagają transportu ani nic. Można je nakarmić i wyjechać na weekend :) Poza tym ładnie będą wyglądały, kupiliśmy same cuda do tego akwarium :D Na razie mam bojownika. Kupiliśmy jednego, bo mam kulę i stwierdziłam, że wystarczy nam 1 rybka... Ale mąż po przyjeździe do domu stwierdził, że co mu po jednej, że będzie jej smutno... i poleciał po akwarium większe. Dokupimy ryby za tydzień, bo dzisiaj bym tego wszystkiego nie przewiozła :D
    A co do spraw przedciążowych to nadal mnie roznosi. Normalnie jakbym jakąś nimfomanką była. Ale staram się hamować, żeby codziennie nie było, bo plemniki odpocząć też muszą, nie? :P Nakręcona na <3 jestem strasznie.

    Akwarium super sprawa!!! Takie uspokajające <3 Tylko musicie poczytać co możecie łączyć zeby sie nie potłukły i nie pogryzły bo potrafią, nie każda do każdej pasuje i nie każda każdą lubi widać ;) co do futrzaka-mógłby miec przechlapane przy piesku bo piesek byl w domu wczesniej i to jego dom :P gdyby bylo odwrotnie-dostosowałby sie ;) moj wujek ma akwarium takie ogroooomnnnneee wbudowane w ścianę -piszę o tym dlatego że zaczynał od kuli i jednej rybki tak więc uwaga-uzależnia bardzo ;)
    My mamy 3 papużki faliste :) są bezpieczne bo są tylko one choć myśleliśmy kiedyś o kocie-a są z tego papużki ;) a teraz to połączenie to jakby celowe zabójstwo papużek (na bank by im nie odpuścił) :P

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • An_ja Przyjaciółka
    Postów: 102 21

    Wysłany: 2 listopada 2017, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przede wszystkim to urosły mi piersi, sa nabrzmiale, powiększone i bolesne, taka samo muszę spać w biustonoszu i uwazac zeby nie urazic ( ostatnio schudlam 10kg z myślą o ciąży, więc "plakalam" za cyckami więc to mnie akurat cieszy), do tego ogromna senność ale juz powoli mija... Normalnie zasypialam na stojąco a buzia od ziewania mi się nie zamykała. Do tej pory słodycze mnie nie ciagnely za to slone przekąski, a teraz odrzuca mnie na słone i jadlabym slodycze nie jakoś dużo ale jest to w moim przypadku dziwne, do tego bolesnosc podbrzusza na początku bardziej odczuwalne takie ciagniecie teraz tez czuje ale czasem no i chyba tyle ;) aaa i rozdraznienie, wahania nastroju i wyczulony węch!

    27.06.15r. <3

    hchy3e3kmfm4vcg0.png
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 2 listopada 2017, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milo poczytac o Waszych objawach oby niedlugo nas wszystkie to dopadlo!☺

    3i49krhm19wid3ce.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 2 listopada 2017, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panipuchatkowa wrote:
    Milo poczytac o Waszych objawach oby niedlugo nas wszystkie to dopadlo!☺

    Dopadnie dopadnie sie nie spodziewacie :D

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 2 listopada 2017, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka wrote:
    Dopadnie dopadnie sie nie spodziewacie :D
    Mam nadzieję, że to prorocze słowa :)
    Idę szykować obiadek, a potem krótki spacer.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 2 listopada 2017, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tak pada że o spacerlu można pomarzyć.

    3i49krhm19wid3ce.png
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 2 listopada 2017, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja też dzisiaj byłam w pracy :)

    Patulka miło, ze dołączyłaś do nas. Też mi przykro z powodu twojej straty. Teraz będzie dobrze.

    Terka, An_ja miło posłuchać o Waszych ciążowych dolegliwościach, my nie możemy się ich doczekać :)

    A co do zwierząt to moi rodzice mają gospodarstwo, a my mieszkamy z nimi, więc mam dużo zwierzątek: krowy, byki, 5 kotów, pieska i kury. Także jest wesoło i zawsze mamy co robić i nigdy nam się nie nudzi.

    Pogada rzeczywiście nie ciekawa, cały czas pada...

    2c573a51ea98ba58315dd7ddeb5e1743.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2017, 16:57

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 2 listopada 2017, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806, powodzenia z nowym członkiem rodziny :)

    Mari92, robicie własne masełko? Pamiętam jak moja babcia kiedyś robiła w kance.

    Ja już po spacerze i po zakupach. Dziewczyny kupiłam mus czekoladowy. Niebo w gębie :)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 2 listopada 2017, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alegzi gdzie kupilas?☺ mari to pewnie macie co robić. Ja mieszkalam na wsi i pamiętam jak uwoelbialam pic mleko prosto od krowy!☺ teraz nie wiem czy bym wypila ale kiedys to był rarytas.☺

    3i49krhm19wid3ce.png
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 2 listopada 2017, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panipuchatkowa, kupiłam w lidlu, nazywa się musse sobremesa de chocolate, ale nie wiem czy w Polsce to jest :( Miałam jeść tylko do 19, a nie mogłam się opanować i właśnie zajadam się drugim pudełkiem. Obłędne :)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 2 listopada 2017, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się nameczylismy żeby to akwarium ustawić i pomontowac wszystkie sprzęty. A wcześniej droga do Opola była masakryczna, deszcz zacinał a w mieście korki. Z parkowaniem od wjazdu do miasta prawie godzina nam zeszła! ;/
    Teraz wymeczylam męża i idziemy spać; ) jutro do pracy do 17. Miłego wieczorku :)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 2 listopada 2017, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806, już sobie wyobraziłam jak przez miasto z tym akwarium idziecie w deszczu. Cóż za poświęcenie :D oby jutro do 17 zleciało szybciutko.


    Ja jutro do 16. Znowu mam schizy z ciążą. Ech co człowiek sobie obieca to potem się tego nie trzyma :(

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 2 listopada 2017, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dla siebie robimy i masełko, ser biały i nawet ser żółty. Pycha takie swojskie :-)

    Przynajmniej jest wesoło :-)
    Lece spać, bo jutro do pracy.
    Dobranoc

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 2 listopada 2017, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mari92 wrote:
    Dziewczyny dla siebie robimy i masełko, ser biały i nawet ser żółty. Pycha takie swojskie :-)

    Przynajmniej jest wesoło :-)
    Lece spać, bo jutro do pracy.
    Dobranoc


    Jeju same pyszności. Mogę sobie tylko wyobrazić, że smak jest nieporównywalny do tego kupnego.
    Dobranoc :)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • kryha Autorytet
    Postów: 506 187

    Wysłany: 2 listopada 2017, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech mąż znowu się wykpił z <3
    A specjalnie zrobiłam jego ulubiony obiad :-/ normalnie mnie coś trafi zaraz

    Teraz siedzę i kroję materiały do szycia piżamki. Noc taka młoda :-)

    2x1nanlix81xpd1c.png
    km5svcqgp72i11n3.png
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 2 listopada 2017, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mari pyszne smakolyki! Alex super jesteście dzieleni! Alegzi a moze to nie schizy?☺

    3i49krhm19wid3ce.png
‹‹ 103 104 105 106 107 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ