X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 2 listopada 2017, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kryha bierz go w obroty!

    3i49krhm19wid3ce.png
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 2 listopada 2017, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panipuchatkowa, znowu czuję, że ten cykl się ze mną żegna... Ech szkoda gadać.

    kryha, ubierz jakąś ładną bieliznę i do dzieła :) On pewnie jeszcze nie wie, że tak naprawdę chce :)


    Dobranoc Dziołszki :)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 2 listopada 2017, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do juterkaaa!

    3i49krhm19wid3ce.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 3 listopada 2017, 04:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mari92 wrote:
    Dziewczyny dla siebie robimy i masełko, ser biały i nawet ser żółty. Pycha takie swojskie :-)

    Przynajmniej jest wesoło :-)
    Lece spać, bo jutro do pracy.
    Dobranoc

    My tez robimy sami masełko mieszkając w centrum miasta :D wprawdzie nie tak tradycyjnie (i zapewne lepiej) bo blenderem ale wychodzi super i wiem co mam. A skusiły nas do tego ceny masła które są obecnie. Ja to jestem taka ze na wsi bym mogła mieszkać, lubię wszystko robić sama, a moim marzeniem jest miec sad <3
    Jesli byśmy mieli sie nie przenieść nigdy na wieś to będę męczyć o ogródek działkowy chociaż :D

    Alex dzielni z was ludzie. Teraz widok wynagrodzi wam chwile trudności ;)

    Alegzi-nie masz co przesądzać z góry? Jak były ❤❤❤ to wszystko moze byc :D

    Dziewczyny jak widzę o której piszecie to nie wyobrażam sobie tyle siedzieć :D :D ja juz na 15 bok sie obracam wtedy :P za to ja w drugą stronę- jestem jak wy jeszcze słodko śpicie :D

    Mężulo juz mi zapowiedział ze nie wytrzyma do świąt z wiadomościami :D ale ja chce chociaż do USG wytrwać zeby moc powiedziec cos więcej :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2017, 04:12

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 3 listopada 2017, 05:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny. My z terką rano piszemy, a Wy słodko śpicie :-)

    Ja też wolę życie na wsi :-)

    A teraz lecę już do pracy. Miłego dnia wszystkim :-)

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 3 listopada 2017, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny! :)

    terka, Mari92, jak ja widzę, że piszecie koło 5 to się przewracam na ten 15 bok :)
    Kiedyś musiałam wstawać do pracy trochę po 5 to się przyzwyczaiłam, ale teraz ciężko by było. Co do przesądzeń to niestety znam swój organizm także jestem realistką.

    No nic trzeba te 8h odpykać i weekendzik :)
    Miłego dnia tym, które dziś w domku i tym, które dziś w pracy :)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 3 listopada 2017, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alegzi jak mam na drugą zmianę to tak nie wstaję wcześnie. Tylko tempkę zmierzę i dalej śpię. :-)

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 3 listopada 2017, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Ja właśnie się obudzilam a mąż w pracy. Miłego dnia!

    3i49krhm19wid3ce.png
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 3 listopada 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mari92 wrote:
    Alegzi jak mam na drugą zmianę to tak nie wstaję wcześnie. Tylko tempkę zmierzę i dalej śpię. :-)


    Powiem Ci, że uwielbiam kiedy muszę się przebudzić na temperaturę, a potem mogę z powrotem wskoczyć pod kołderkę :)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 3 listopada 2017, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panipuchatkowa, jakie plany na dziś? :)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 3 listopada 2017, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mari ja jak nawet nie musze wstawac to budze sie o 6.00 na mierzenie.☺ ojoj muszę dzisiaj zrobic pranie a później ide na urodziny do siostry mojego męża.☺ zaraz wstaje na sniadanko!

    3i49krhm19wid3ce.png
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 3 listopada 2017, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym cyklu mierzę temp. o 7:30. Trochę za późno jak dla mnie. Zazwyczaj robiłam to o 5:20 i powiem Wam, że się lepiej czułam, bo mogłam się jeszcze zdrzemnąć. Poza tym przed tą 7 chce mi się już siusiu i dziś specjalnie prawie h nie wychodziłam z łóżka żeby nie zaburzyć wykresu. Od przyszłego miesiąca będę mierzyła jak kiedyś.

    panipuchatkowa, ja dziś po pracy mam błogie lenistwo :D Może się przejdę na krótki spacer, ale to wszystko. Sprzątanie i pranie zostawiam na jutro. Miłej imprezki :) też bym się wyrwała na jakąś domówkę czy urodziny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2017, 09:08

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Kaassiia Autorytet
    Postów: 1309 299

    Wysłany: 3 listopada 2017, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mogę się podłączyć co prawda ja rocznik 93, ale u was taka fajna atmosfera:)
    Teraz troszkę o mnie w lutym stukna mi 2 latka jak już jestem po ślubie, i można powiedzieć że zaraz po zaczęliśmy starania na początku na luzie jak się uda to fajnie. Roczek minął i nie wyszło więc do gin (podstawowe badania gin i ok) proszę dalej się starać tak bywa, poszperalam po necie zaczęłam pić ziolka trzy cylke i nadal nic więc zaczynam badania i wybieram się do gin już z wynikami. Miłego dnia dziewczyny

    22 cykle walki- strata w 10 tc (02.03.18)
    Nasz skarb jest z Aniołkami

    KRUSZYNKO ROŚNIJ CZEKAMY NA CIEBIE :*
    21 wrzesień 2019
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 3 listopada 2017, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alegzi wypoczywaj i leniuchuj tego też potrzeba!☺ Cześć Kasia!

    3i49krhm19wid3ce.png
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 3 listopada 2017, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaassiia wrote:
    Hej dziewczyny mogę się podłączyć co prawda ja rocznik 93, ale u was taka fajna atmosfera:)
    Teraz troszkę o mnie w lutym stukna mi 2 latka jak już jestem po ślubie, i można powiedzieć że zaraz po zaczęliśmy starania na początku na luzie jak się uda to fajnie. Roczek minął i nie wyszło więc do gin (podstawowe badania gin i ok) proszę dalej się starać tak bywa, poszperalam po necie zaczęłam pić ziolka trzy cylke i nadal nic więc zaczynam badania i wybieram się do gin już z wynikami. Miłego dnia dziewczyny


    Cześć Kasiu! :) Miło, że do nas zawitałaś. Znam ból kilku miesięcznych starań. Udajecie się do gin. czy jakiejś kliniki niepłodności?

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 3 listopada 2017, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panipuchatkowa wrote:
    Alegzi wypoczywaj i leniuchuj tego też potrzeba!☺ Cześć Kasia!

    A jeszcze przypomniało mi się, że muszę lodówkę umyć. Także dzisiaj lenistwo, a jutro sprzątanie pełną parą :D Już też powoli przymierzam się do tego żeby usiąść i pospisywać prezenty na święta ;)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Kaassiia Autorytet
    Postów: 1309 299

    Wysłany: 3 listopada 2017, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na początku chce spróbować z gin, klinika trochę mnie przeraża

    22 cykle walki- strata w 10 tc (02.03.18)
    Nasz skarb jest z Aniołkami

    KRUSZYNKO ROŚNIJ CZEKAMY NA CIEBIE :*
    21 wrzesień 2019
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 3 listopada 2017, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, no pewnie. Małymi kroczkami. Na pewno gin. Wam pomoże i za niedługo będziecie mieli piękną dzidzię :)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Kaassiia Autorytet
    Postów: 1309 299

    Wysłany: 3 listopada 2017, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na to liczę, lekarza już znalazłam tylko coś nie mogę się dodzwonić żeby się umówić eh.

    22 cykle walki- strata w 10 tc (02.03.18)
    Nasz skarb jest z Aniołkami

    KRUSZYNKO ROŚNIJ CZEKAMY NA CIEBIE :*
    21 wrzesień 2019
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 3 listopada 2017, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia życzę powodzenia na pewno będzie wszystko dobrze. Ja czekam na @.. Planowo mam miec w niedziele zobaczymy.

    3i49krhm19wid3ce.png
‹‹ 104 105 106 107 108 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ