X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 11 listopada 2017, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to im gratulować i oby im się układało. Mojej koleżanki kuzynka jest z Grekiem bodajże i też żyją w Anglii i dziwnym zbiegiem okoliczności też mają 3 dzieci :) no i na początku wszystko było super, ale jak kiedyś koleżanki kuzynka wróciła do Polski sama na wakacje to mówiła, że to tylko z boku tak wygląda i oni musi się całkowicie podporządkowywać w domu. Wiadomo inna kultura, religia czy wychowanie robią swoje. No, ale nie można wrzucać wszystkich do jednego worka.
    Tereska dla dziewczynki mi się podoba, ale Józef dla chłopczyka już niekoniecznie. Racja, kto co lubi :)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 11 listopada 2017, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne ze tak. Nigdy nie wiemy co sie dzieje za zamkniętymi drzwiami (no chyba ze sąsiedzi sie ostro kłócą :P ) i nie wiemy ile dana osoba jedna czy druga robi zeby było dobrze albo chociaż zeby wyglądało dobrze ;) Możemy tylko przypuszczać i posłuchać jesli ktoś będzie chciał opowiedzieć ;)
    Ani nie warto wrzucać do jednego worka ze wszyscy źli ani ze wszyscy cacy są bo wszędzie jest pełno i takich i takich :D

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 11 listopada 2017, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otóż to :) Najważniejsze żeby pielęgnować swoje małżeństwo i nigdy nie zapominać co i kto powinien być na pierwszym miejscu w naszym życiu. A inni? No cóż ludzie lubią plotki, ploteczki. Taka ich natura.

    Dziewczyny, czy macie jakiś pomysł co mogłabym przyrządzić na dwie kolacje dla znajomych? Za tydzień do nas przyjeżdżają, więc muszę pogłówkować. Śniadania standardowo: jajecznica i kanapeczki, kolejnego dnia chcemy ich zabrać na hiszpańskie śniadanie na słodko. Obiady zamierzamy jeść na mieście, ale kolacje hmm wymyśliłam tylko sałatkę brokułem i kurczakiem. Ktoś coś? :)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 11 listopada 2017, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może bruschetta? albo tarta ;)

    3i49krhm19wid3ce.png
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 11 listopada 2017, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój dziadek miał na imię Alfons, był bardzo dobrym człowiekiem. Ale dziecka bym tak nie nazwała. Drugi dziadek Paweł, a z męża ze strony są Kazimierze. Do mnie te imiona nie przemawiają :-)

    Alegzi na kolację proponuję domową pizze albo tradycyjną sałatkę jarzynową :-)

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 11 listopada 2017, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja kuzynka ma męża Turka. Mają 5 letnią córkę, mieszkają w Niemczech. Co by było ciekawiej, nie mogła mieć dzieci bo miała jakąś dziwną przypadłość i jej się jajniki nie wykształciły. Zrobili in vitro i sobie spokojnie żyją we 3 :)

    Na kolację można jakąś sałatkę, jeśli lubicie. A do tego faktycznie pizzę na zimno, albo taką roladę zawiniętą z ciasta francuskiego. Można dodać sos pomidorowy, ser, paprykę, jakąś szynkę i pieczarki. Zawinąć, upiec, a później pokroić i macie fajne przekąski na ciepło.

    Ja już się dzisiaj wyleżałam za wszystkie czasy. Oglądaliśmy z mężem serial, on już chrapie, a ja jeszcze chwilę posiedzę. Niby się lepiej czuję, ale pewnie dlatego, że wzięłam tabletkę przeciwbólową, dosyć mocną. Głowa mi pękała, teraz wszystko jakby zelżało. Najdziwniejsze jest to, że chyba przestałam mieć mocniejsze krwawienie i znowu tylko lekko plami...

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 11 listopada 2017, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex dobrze że troszkę lepiej..

    3i49krhm19wid3ce.png
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 11 listopada 2017, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzięki za porady kulinarne :) Na pewno z czegoś skorzystam.

    alex, a ten Turek to Niemiecki Turek czy Turek z Turcji? :) Jeśli wiesz o czym mówię ;)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 11 listopada 2017, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turek z Turcji, na wakacjach to poznała. A od lat mieszka w Niemczech więc on się do niej przeprowadził. Modelką byla, ale na "stare lata" jej odbiło i sobie zoperowala chyba wszystko co możliwe po ciąży. Ma 35 lat a wygląda o 10-15 starzej przez to
    Cos spania dzisiaj nie mam. W ogóle mnie do łóżka nie ciągnie.. .

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 11 listopada 2017, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex ja zaraz lecę spać. w sumie od 22.00 w łóżku już jestem. :) Za jakieś 2 h mój mąż przyjedzie juupiiiii. Przez dzisiejsze Święto mam wrażenie że jutro poniedziałek.

    3i49krhm19wid3ce.png
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 12 listopada 2017, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex, hehe na stare lata to rozumiem, że dla kuzynki to już 35 lat :D w takim razie my powinniśmy mówić, że jesteśmy w średnim wieku :)

    Ja też już mykam do łóżka. Dobranoc :)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 12 listopada 2017, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak samo, dzisiaj mi sie cały dzień wydawało że jest niedziela :) ale jestem i u rodziców więc budząc sie tutaj wiem że to weekend bo nie muszę iść do pracy :) uwielbiam się tu kłaść spać i budzić: )

    Alegzi dla modelki te 35 lat to już emerytura. Chciała chyba zatrzymać czas i jej nie wyszło bo po tych operacjach wygląda jak stara baba. A ten jej Turek niczego sobie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2017, 00:13

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 12 listopada 2017, 00:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc dziewczyny :-)

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 12 listopada 2017, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ;) Znowu sobie dzisiaj długo pospałam, cudowny poranek :) Słoneczko świeci, aż się chce żyć.
    Ja już po kawce, zaraz jakieś śniadanko :)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 12 listopada 2017, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochaneeee. Dostałam @! Terka wpisesz na 1 stronę u mnie 9cs?☺

    3i49krhm19wid3ce.png
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 12 listopada 2017, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :)

    Ja zaraz mykam do kościoła tylko wypiję herbatę miętową. Tempka mi spadła tak jak mówiłam, więc pewnie dziś najpóźniej jutro przyjedzie @.

    panipuchatkowa, wygląda na to, że zaczynamy prawie razem kolejny cykl :)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 12 listopada 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba jakoś wszystkie razem jesteśmy na początku cyklu :) Panipuchatkowa, doczekałaś się w koncu :) U mnie niestety dziwna ta @, jeden dzień mocniejszego niż plamienie krwawienia, a dzisiaj lekko zabarwiony papier przy podcieraniu. W głowie mi się kręci lekko, znowu mi się niedobrze robi. Może ja mam za niski progesteron? On może dawać takie objawy, że plamienia przed @... Albo od choroby. Już sama nie wiem. Chyba jutro jednak zatestuję rano dla pewności, skoro mam iść do lekarza. O ile nic mocniej nie poleci. Pewnie mi antybiotyk przepisze...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2017, 11:18

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Patulka Autorytet
    Postów: 794 172

    Wysłany: 12 listopada 2017, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)

    nie było mnie dwa dni a tu tyle się działo.

    An_ja, kochana wiem co czujesz, bo sama przez to przechodziłam, a w sumie to nadal przechodzę. I też czasami myślę że łatwiej by mi było gdybym nie słyszała tego malutkiego bijącego serduszka, jednak w początkiem 7 tygodnia gdy byłam na USG ono już biło i nic nie zapowiadało się że dwa tygodnie później przeżyję tak duży szok. Trzymajcie się, bo wsparcie drugiej osoby w tym czasie jest najważniejsze! :)

    Ja też dziewczyn w końcu zaczynam nowy cykl. Teraz planuje się bardziej przyłożyć do niego.

    iv09gu1rb7ycgb9v.png
    Jagoda, 13.10.2018 52cm 2,700g <3
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 12 listopada 2017, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to dziewczyny super że razem zaczynamy!☺ powodzenia nam wszystkim!

    3i49krhm19wid3ce.png
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 12 listopada 2017, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex, jeśli potrzebujesz to zrób test. Masz się czuć komfortowo :)

    Dziewczyny, ale się złożyło z tym nowym cyklem :) Ja co prawda dziś albo jutro dostanę @, ale dwa dni w tą czy tamtą nie robi jakiegoś znaczenia w tym przypadku. Życzę nam, aby cykl grudniowy przyniósł nam łzy szczęścia :)

    Miłej niedzieli.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
‹‹ 134 135 136 137 138 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ