X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 13 listopada 2017, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alegzi wrote:
    Cześć Dziewczyny :)

    alex, bardzo dobrze, że idziesz dziś do lekarza, a nie do pracy. Zdrowie najważniejsze :)

    panipuchatkowa, oficjalnie mogę powiedzieć, że dołączam do Ciebie z moim kolejnym cyklem ;)

    terka, poprosiłabym o wpisanie na 1 stronę. Kolejny cykl starań przede mną ;)

    Wczoraj po kościele i obiadku podjechaliśmy z P na małe zakupy. Później poszliśmy na spacer. Baaardzo udany dzień mieliśmy :) Za tydzień przyjeżdżają znajomi, więc kolejny weekend będzie bardzo aktywny.

    Miłego dnia ;)

    Jasne ;)

    Faktycznie miałaś udany dzień i dobrze od tego sa wolne dni ;)

    Panipuchatkowa-super! Tylko pozazdrościć ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 13 listopada 2017, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka wrote:
    Jasne ;)

    Faktycznie miałaś udany dzień i dobrze od tego sa wolne dni ;)

    Panipuchatkowa-super! Tylko pozazdrościć ;)


    terka, dziękować za 1 stronę ;)

    Już długo nie mieliśmy tak leniwej niedzieli, więc tym bardziej jestem zadowolona. Po spacerze zabraliśmy się za plan weekendowego zwiedzania ze znajomymi i zajęło nam to, aż 2h. Później film i spać. Już przed położeniem się zaczęłam czuć bóle @. W nocy co półtorej h się budziłam. Musiałam wziąć tabletkę, bo inaczej bym nie zasnęła. Teraz popijam herbatę miętową żebym już się nie truć tymi tabletkami.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 13 listopada 2017, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alegzi świetny dzień w takim razie!☺ odbieramy od developera a teraz urzadzanie przed nami aaaaa!☺☺☺ klucze dostaniemy pod koniec miesiąca więc dzisiaj to jakby odbiór jakościowy jeśli są jakieś niedoskonałości to jeszcze zrobią nam jakieś poprawki. Siedze już jak na szpilkach!

    3i49krhm19wid3ce.png
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 13 listopada 2017, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panipuchatkowa też się cieszę z Waszego nowego mieszkanka. Aby wam się dobrze mieszkało.
    Alegzi i panipuchatkowa udanego nowego cyklu:-)
    Terka a jak ty się czujesz? Masz jakieś już dolegliwości ciążowe?

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 13 listopada 2017, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panipuchatkowa wrote:
    Alegzi świetny dzień w takim razie!☺ odbieramy od developera a teraz urzadzanie przed nami aaaaa!☺☺☺ klucze dostaniemy pod koniec miesiąca więc dzisiaj to jakby odbiór jakościowy jeśli są jakieś niedoskonałości to jeszcze zrobią nam jakieś poprawki. Siedze już jak na szpilkach!

    Nie dziwie Ci sie ;) mnie koszty kupna mieszkania powalają na łopatki... Mam nadzieje miec kiedyś nasze po prostu ale poki co... Nie mamy na co liczyć...

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 13 listopada 2017, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do mnie to jestem 4 dni po owulacji :-), więc teraz czekanie :-)

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 13 listopada 2017, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mari92 wrote:
    Panipuchatkowa też się cieszę z Waszego nowego mieszkanka. Aby wam się dobrze mieszkało.
    Alegzi i panipuchatkowa udanego nowego cyklu:-)
    Terka a jak ty się czujesz? Masz jakieś już dolegliwości ciążowe?

    No wlasnie znów zaczynam świrować bo nic nie czuje... To jest straszne... Na szczęście w środę idę do lekarza. I mam nadzieje juz zobaczyc ❤ ;) obiecałam sobie pójść później zeby sie nie stresować jakby nie bylo nic widać wczesniej ale i tak sie stresuje...

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 13 listopada 2017, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mari92 wrote:
    A co do mnie to jestem 4 dni po owulacji :-), więc teraz czekanie :-)

    Ooo najciekawszy czas masz teraz ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 13 listopada 2017, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panipuchatkowa wrote:
    Alegzi świetny dzień w takim razie!☺ odbieramy od developera a teraz urzadzanie przed nami aaaaa!☺☺☺ klucze dostaniemy pod koniec miesiąca więc dzisiaj to jakby odbiór jakościowy jeśli są jakieś niedoskonałości to jeszcze zrobią nam jakieś poprawki. Siedze już jak na szpilkach!

    No to super :) Teraz przed Wami fajny okres. Urządzanie wspólnego gniazdka. To się niby wydaje takie proste, ale jak człowiek ma się zdecydować jakie kupić meble, jaki wybrać kolor czy dodatki to głowa puchnie. Powodzenia :)

    My, a właściwie ja mówię coraz częściej o piesku :) Chciałabym jakiegoś miniaturowego. P mówi, że jeśli naprawdę chcę to możemy jakiegoś wybrać i po powrocie do Polski kupimy go. Myślę, że to byłaby dobra odskocznia dla mojej głowy. Miałabym jakieś dodatkowe zajęcie i może wtedy jak człowiek tak nie planuje z długopisem w ręku to w końcu zobaczylibyśmy II upragnionego kreseczki.

    terka, na pewno jest i będzie wszystko dobrze. Przypomnij sobie ostatnie słowa pielęgniarki jak przyszłaś na betę :)

    terka lubi tę wiadomość

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 13 listopada 2017, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mari92 wrote:
    A co do mnie to jestem 4 dni po owulacji :-), więc teraz czekanie :-)

    Prezent pod choinkę byłby idealny :*

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 13 listopada 2017, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alegzi wrote:
    terka, na pewno jest i będzie wszystko dobrze. Przypomnij sobie ostatnie słowa pielęgniarki jak przyszłaś na betę :)

    Tak pamietam ale to nie zmienia faktu ze tak jest... I wiesz co? Odkryłam ze mogę miec młodsza ciążę i moze jednak nic nie buc widać... Nie tyle co bym chciała... Przecież ja nie mam książkowych cykli tylko troche dłuższe. Co oznacza ze jest młodsza. Ale musze iść wczesniej bo zwariuje czekając np jeszcze tydzień

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 13 listopada 2017, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka wrote:
    Tak pamietam ale to nie zmienia faktu ze tak jest... I wiesz co? Odkryłam ze mogę miec młodsza ciążę i moze jednak nic nie buc widać... Nie tyle co bym chciała... Przecież ja nie mam książkowych cykli tylko troche dłuższe. Co oznacza ze jest młodsza. Ale musze iść wczesniej bo zwariuje czekając np jeszcze tydzień

    Tak i zwariujesz od samych domysłów. Najlepiej pójść to skonsultować do ginekologa. Nie mniej nie można myśleć negatywnie. Wszystko na pewno jest dobrze :)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 13 listopada 2017, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alegzi wrote:
    Tak i zwariujesz od samych domysłów. Najlepiej pójść to skonsultować do ginekologa. Nie mniej nie można myśleć negatywnie. Wszystko na pewno jest dobrze :)

    Zobaczę czy dzisiaj sie wyrobie. Moze nawet dzisiaj pójdę a nie w środę...
    Jeszcze schudłam prawie kg :P normalnie człowiek by sie cieszył ale teraz to nie czas na to ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 13 listopada 2017, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mari - trzymam kciuki zs owocną owulacje!☺ terka - trzymam kciuki żebyś zobaczyla serduszko. Na pewno będzie dobrze. Alegzi- piesek to świetny pomysł! Jestem za! Urzadzanie to najfajniejsza cześć i już nie możemy się doczekać! ☺

    3i49krhm19wid3ce.png
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 13 listopada 2017, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka wrote:
    Zobaczę czy dzisiaj sie wyrobie. Moze nawet dzisiaj pójdę a nie w środę...
    Jeszcze schudłam prawie kg :P normalnie człowiek by sie cieszył ale teraz to nie czas na to ;)

    Jeśli masz możliwość to pewnie idź dzisiaj. Co do "zrzucenia" tego 1 kg to słyszałam, że to zdarza się wielu kobietom. No, ale wszystkiego się tak naprawdę ze szczegółami dowiesz od gin. ;)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 13 listopada 2017, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panipuchatkowa wrote:
    Mari - trzymam kciuki zs owocną owulacje!☺ terka - trzymam kciuki żebyś zobaczyla serduszko. Na pewno będzie dobrze. Alegzi- piesek to świetny pomysł! Jestem za! Urzadzanie to najfajniejsza cześć i już nie możemy się doczekać! ☺

    A macie już jakiś plan, jakie kolory czy meble? :)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 13 listopada 2017, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sypialni łóżko już mamy szafeczki sa brakuje tylko szafy zabudowanej. Lazienka raczej jasna ze srebrno - szarymi elementami kuchnia z leroy merlin ale fronty takie jasno kremowe z wyspą . W salonie to zobaczymy jeszcze ale chcemy betonowa jedna ścianę. W korytarzu chcielismy jakaś fajna tapete ale nie mozemy sie zdecydowac i oczywiście ogromna szafa a drugi pokoj zostawiamy pusty. Mam nadzieje że nie na długo!☺

    terka lubi tę wiadomość

    3i49krhm19wid3ce.png
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 13 listopada 2017, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panipuchatkowa, super, że już tyle wiecie, co, jak, gdzie i skąd. Ten pusty pokój będzie się Wam pewnie najlepiej urządzał jak już do tego dojdzie ;)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 13 listopada 2017, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panipuchatkowa widzę juz wszystko w głowie jest tylko wdrożyć w życie :D

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 13 listopada 2017, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wdrożenie w życie najtrudniejsze a o kasie nawet na razie nie chce myśleć bo jeszcze notariusz będzie do opłacenia a to kypa kasy.☺

    3i49krhm19wid3ce.png
‹‹ 136 137 138 139 140 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ