X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 13 listopada 2017, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaassiia wrote:
    Terka super wiadomości, teraz nie będzie domysłów bo wiesz co i jak, niech te 10 dni szybko minie wtedy więcej się dowiesz i zobaczysz :)
    U mnie dziewczynki od rana deszczowo, ponuro ech ta pogoda, aż nic się nie chce.... a to dopiero początek tygodnia
    dziewczyny podpowiedzcie mi kiedy mam iść na progesteron dopiero od 2 dni mam taka trochę temp podniesioną zerknijcie na wykres (bo nie wiem czy te wcześniejsze dni wliczać)

    Z tego co wiem to 7dpo.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Kaassiia Autorytet
    Postów: 1309 299

    Wysłany: 13 listopada 2017, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wiem, tyle że moja tempka słabo się podnosi, test pokazał owu a tempka słabo mi się podnosi i nie wiem od kiedy liczyć czy czekać aż bardziej się podniesie

    22 cykle walki- strata w 10 tc (02.03.18)
    Nasz skarb jest z Aniołkami

    KRUSZYNKO ROŚNIJ CZEKAMY NA CIEBIE :*
    21 wrzesień 2019
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 13 listopada 2017, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaassiia z tego co wiem to robi sie 7-8dni po domniemanej owulacji (domniemanej bo nie mając monitoringu nie ma sie pewności co do dnia bo żaden objaw 100% pewności nie daje) ;)

    Ja sobie te 10 dni obładuję rzeczami i zajęciami żeby zleciały ;) ale jestem spokojna poki co :P zobaczymy jak będzie dalej ;)

    Jutro łóżko do nas przyjeżdża jakos do południa powinno byc u nas ;) pol godzinki składania i bedzie pięknie stało :D ah nie mogę sie doczekać! :D takie małe rzecz a cieszą :D

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Kaassiia Autorytet
    Postów: 1309 299

    Wysłany: 13 listopada 2017, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli będzie loteria z progesteronem lub będzie trzeba się wybrać że 2 razy :)
    Oj tak takie rzeczy cieszą mój B jak chce coś nowego kupić to na początku marudzi ale później przyznaje rację że lepiej :) to jutro nocka w nowym łóżku, oby się spisalo w użytkowaniu ;)

    22 cykle walki- strata w 10 tc (02.03.18)
    Nasz skarb jest z Aniołkami

    KRUSZYNKO ROŚNIJ CZEKAMY NA CIEBIE :*
    21 wrzesień 2019
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 13 listopada 2017, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Terka wiem co czujesz! Ja też się nie mogę doczekać aż postawimy łóżko w swoim mieszkaniu.☺

    terka lubi tę wiadomość

    3i49krhm19wid3ce.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 13 listopada 2017, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panipuchatkowa wrote:
    Terka wiem co czujesz! Ja też się nie mogę doczekać aż postawimy łóżko w swoim mieszkaniu.☺

    Niby pierdołka (bo cóż to w związku z innymi rzeczami) a jednak cieszy bardzo. Dużo miejsca (teraz mamy jakieś 115 szerokości, cóż bedziemy sie szukać w łóżku :P ) wygodniejsze :D ach :D

    Tak Kasia, bedzie wypróbowane jutro pierwsza nocka, co do sprawdzenia sie-miałam w domu identyczne tylko węższe i sprawdziło sie super :D mam nadzieje nie upadli z jakością przez te kilka lat (tamto do tej pory ma sie dobrze ;) )

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 13 listopada 2017, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka, no to fajnie ;) Wiadomo jak udany, nowy zakup cieszy ;)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 13 listopada 2017, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno będzie super. Najważniejszy w sumie jest materac.☺

    3i49krhm19wid3ce.png
  • Anete Autorytet
    Postów: 703 724

    Wysłany: 13 listopada 2017, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Dołączam się do grupy staraczek z rocznika 92

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2017, 14:35

    atdcj48aq9519a2w.png
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 13 listopada 2017, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anete wrote:
    Cześć! Dołączam się do grupy staraczek z rocznika 92


    Super, witamy :)

    Opowiedz coś o sobie, jak długo się staracie?

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 13 listopada 2017, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Anete!

    3i49krhm19wid3ce.png
  • Anete Autorytet
    Postów: 703 724

    Wysłany: 13 listopada 2017, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteśmy z mężem 1,5 roku po ślubie, staramy się o dzidzię 4 cykl. Dzisiaj zrobiłam progesteron i prolaktynę, zobaczymy jaki będzie wynik

    atdcj48aq9519a2w.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 13 listopada 2017, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Terka, super wieści :) Ładna data, miesiąc po moich urodzinkach :) My tu wszystkie trzymamy za Ciebie i malucha kciuki, także musi być dobrze :) Idziesz znowu do tego samego gina, czy do swojego stałego?? Teraz tylko męża do tego nowego łóżka zagonić i wypróbować trwałość :D

    Ja już po wizycie. Mam lekkie zapalenie oskrzeli. Także dobrze, że poszłam. Chciała mi dać L4 jeszcze na przyszły tydzień, ale stwierdziłam, że wystarczy do piątku. W razie czego pójdę jeszcze raz. Mam antybiotyk na 10 dni, do tego jakieś wykrztuśne itd. Multum leków. Najbardziej się obawiam, że przez to nie będę miała owulacji albo znowu coś się poprzestawia. No ale nic, jak trzeba to trzeba.

    Witaj Anete, opowiedz nam coś o Twoich staraniach :)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 13 listopada 2017, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anete, na pewno wszystko będzie dobrze ;)

    alex, dobrze jednak, że poszłaś do tego lekarza. Zapalenie oskrzeli to już nie przelewki. Teraz marsz pod kocyk i proszę się oszczędzać :)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 13 listopada 2017, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex duzo odpoczynku się należy!

    3i49krhm19wid3ce.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 13 listopada 2017, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anete! Witamy :D rozgość się ;)

    Alex-Nie chce sie mądrzyć ale cos czuje ze dłużej posiedzisz bo na antybiotyku byc wśród chorowitów to nie będzie chyba dobry pomysł. Doprawiłaś sie nie ma co. Ale lepiej ze juz wiesz i zaczniesz porządne leczenie a nie kocyk i herbatka (bardzo sobie chwale takie metody ale no zapalenie to ciężko wygonić cytrynka ;) )

    Ja, poki ten lekarz jest fajny, to będę chodzić do 1. Nie ma co zmieniać poki sytuacja tego nie wymaga. Zawsze to jakiś stres związany ze zmiana a po co mi to :P W szczególności ze przyjmuje codziennie i w każdej chwili mogę podejść jesli cos będzie nietak i nie musze czekać. Ani płacić :P wiec poki co zostaje u niego zobaczymy jak sie dalej potoczy ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2017, 15:49

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • An_ja Przyjaciółka
    Postów: 102 21

    Wysłany: 13 listopada 2017, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj, Anete!

    Alex, dobrze, że w końcu poszłaś do lekarza, teraz dużo odpoczynku i zakaz myślenia o pracy! :*

    Terka, gratulacje! Super, że się dowiedziałaś co nie co i jesteś spokojniejsza. Wszystko będzie na pewno dobrze ;):*

    terka lubi tę wiadomość

    27.06.15r. <3

    hchy3e3kmfm4vcg0.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 13 listopada 2017, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak będę się lepiej czuła w weekend to myślę, że w poniedziałek do pracy już. Dzisiaj kierowniczka bardzo niezadowolona, że tak długo L4... One najlepiej by chciały, żeby człowiek z gorączką i zdychający do pracy przychodził. Tyle, że ona dupę za biurkiem grzeje, a my biegamy za dziećmi, one na nas smarkają, kichają, prychają... I tak to się załatwiłam mocniej przez to. Ciężko nie myśleć o pracy teraz, bo moja współpracownica z dziećmi to się zajedzie sama. Tym bardziej, że dali jej do pomocy tą samą nieogarniętą dziewczynę, co mi ostatnio. A ona zwyczajnie się nie nadaje do pracy....

    Najważniejsze, że lekarz ci podpasował. Ja chodziłam na NZF do fajnego gina, ale w moim mieście rodzinnym. W Opolu przyjmuje tylko prywatnie, a jak mam na mój pakiet też fajnego lekarza, to wolę chodzić prywatnie ale bezpłatnie :)

    Zastanawiam się, co ja z tym wolnym będę robić :) Mężuś zabronił mi wychodzić, nawet z psem mam się oszczędzać i wyjść tylko wtedy, jak nie wytrzyma do jego powrotu z pracy :)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 13 listopada 2017, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tak ma być niech mąż o Ciebie dba.☺

    3i49krhm19wid3ce.png
  • Patulka Autorytet
    Postów: 794 172

    Wysłany: 13 listopada 2017, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anete witaj!

    An_ja, ja byłam trochę w innej sytuacji, bo u mnie był zarodek i biło serduszko. Niby lekarz powiedział mi że mogę czekać aż samo się zacznie poronienie, jednak wypisał mi tabletki na wywołanie jego. Dostanie ich od reki graniczyło z cudem, i to w Krakowie... Według pierwszego lekarza który mnie badał, ciąża przestała się rozwijać po 7 tygodniu. W 9 dowiedziałam się o tym, więc poronienie samoistne nie wystąpiło u mnie. Po tabletkach okazało się że jednak zostały mi w macicy jakieś pozostałości więc u mnie bez zabiegu się nie obeszło. Tak naprawdę każdy lekarz mówi inaczej, ja o dziecko mogłam zacząć się starać już 2 tygodnie po zabiegu (!). Bo lekarz na kontroli na USG po zabiegu stwierdził że wszystko dobrze i ona nie widzi przeciwskazań. Beta tak naprawdę dopiero 3/3,5 tygodnia po zbiegu mi spadła do zera, więc wiedziałam że nie mam co liczyć na wcześniejszą ciążę. Chociaż mam koleżankę która po poronieniu zaszła zaraz w ciążę. Także to nie ma reguły na to kiedy można się starać ponownie, wszystko zależy od Twojego organizmu a nie lekarza :)\\

    terka, super że znalazłaś lekarza który obecnie Cię zadowala :) Napewno będzie wszystko dobrze, i niczym nie musisz się przejmować :)

    Mój @ też jest teraz bardzo dziwny dziewczyny, wygląda jak plamienie tak naprawdę.. No nic, zobaczę do środy co z tego będzie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2017, 16:48

    iv09gu1rb7ycgb9v.png
    Jagoda, 13.10.2018 52cm 2,700g <3
‹‹ 138 139 140 141 142 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ