X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 13 listopada 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Poszłam do lekarza rano, ale mam przyjść ok 14 bo lekarka na wizytach domowych. Miejsc wolnych już nie ma, ale może mnie przyjmie... Gorzej jak nie, bo wtedy ani L4, ani leków. Wróciłam przed chwilą i wskoczyłam pod koc. Dzisiaj rano byłam w takim zamulonym stanie, że wstałam z łóżka zrobić test i zapomniałam zmierzyć temperaturę. Oczywiście nic z tego, więc to takie krwawienie/plamienie to jednak @. Już i tak za długo się ciągnie.
    Pojadę znowu do przychodni ok 13.30 i będę czekać na lekarkę. Może się uda. Do pracy nie szłam, bo przecież to sensu nie ma, jak ja się krztuszę i ledwo na oczy widzę...

    Fajnie dziewczyny, że zaczynamy prawie razem :) Ja chyba zmienię te krwawienia na plamienie, bo to jakoś wszystko dziwnie u mnie wygląda. Ale chcąc nie chcąc, nowy cykl się zaczął.

    Terka, ty się nic nie martw objawami, bo na pewno wszystko jest dobrze. Moja przyjaciółka na początku ciąży też gubiła kg, bo maluch pobiera przecież od ciebie składniki odżywcze, więc nic dziwnego. Dodatkowo organizm musi pracować teraz ciężej, więc stąd ta utrata wagi :)

    Panipuchatkowa, gratulacje nowego mieszkanka. Teraz nic, tylko rodzinę powiększać :) Miejsce już macie :)

    Alegzi, z tym pieskiem to dobry pomysł. Ja miałam psa od dzieciństwa, mój mąż dorobił się swojego jak ja go 5 lat temu namówiłam :) Jeszcze wtedy nie mieszkaliśmy razem, ja studiowałam w innym mieście to on przynajmniej miał się do kogo przytulić jak mnie nie było :) A teraz już mamy tylko 1 niestety. Śpi z nami, na wycieczki chodzimy razem, traktujemy go trochę jak nasze dziecko :) Zawsze się śmiałam, że moje dzieci mają łapy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2017, 09:36

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 13 listopada 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex dobrze ze sie odezwalas. Kuruj sie i odpoczywaj!

    3i49krhm19wid3ce.png
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 13 listopada 2017, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panipuchatkowa, ale co wasze to wasze będzie mieszkanko :) Super, że tak się Wam ułożyło z nim.

    alex, bardzo dobrze zrobiłaś, że zostałaś w domu. No toć nie będziesz umierająca w pracy przecież siedziała. A lekarka pewnie Cię przyjmie. Chociażbyś miała wejść jako ostatnio, ale przynajmniej dostaniesz leki i L4. Lekarz też człowiek, więc powinna zrozumieć.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 13 listopada 2017, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki alegzi. My już po odbiorze! Jestesmy mega mega szczęśliwi! ❤ pod kobiec miesiąca odbieramy klucze!☺

    3i49krhm19wid3ce.png
  • An_ja Przyjaciółka
    Postów: 102 21

    Wysłany: 13 listopada 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex, bardzo się cieszę, że zostałaś dziś w domu. Wracaj do zdrowia kochana ;*

    Patulka, dziękuję za miłe słowa.

    Teraz najbardziej dobijające jest to czekanie.
    Mam plamienie ale z różnym nasileniem, wczoraj ciemnobrązowe, dziś ból brzucha, czy któraś z Was może mi powiedzieć, czy tak się zaczyna poronienie? Wiem, że to może nie ten wątek ale wiem, że na Was można liczyć ;*

    Chciałabym, żeby się samoistnie macica oczyściła bo łyżeczkowania i pobytu w szpitalu boje się cholernie.. poza tym po samoistnym lekarz mi powiedział, że już w następnym cyklu można się dalej starać a po łyżeczkowaniu macica musi dojść do siebie...

    27.06.15r. <3

    hchy3e3kmfm4vcg0.png
  • An_ja Przyjaciółka
    Postów: 102 21

    Wysłany: 13 listopada 2017, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dodam jeszcze, że już na wizycie miałam plamienia. Zaczęły się w zeszłym tygdniu i trwają nadal, i lekarz powiedział, że to już może być wczesna faza poronienia ale poziom hormonów musi spaść, więc może to potrwać trochę. Ale denerwuję się bo w sumie, nie wiem czy to już to czy nie..

    27.06.15r. <3

    hchy3e3kmfm4vcg0.png
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 13 listopada 2017, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anja u mnie to bylo tak jak okres.. Brzuch mnie zaczął boleć i któregoś ranka doszlo do poronienia. Nie miałam plamien. Ale ja nigdy nie mialam plamien więc może też to od tego zależy.

    3i49krhm19wid3ce.png
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 13 listopada 2017, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    An_ja, u mnie przyszła @ i już wiedziałam, że to to ;( U mnie to trwało tyle co standardowa @ z tym, że krwawienie było obfitsze niż zawsze.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • An_ja Przyjaciółka
    Postów: 102 21

    Wysłany: 13 listopada 2017, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde to u mnie są te plamienia a w sobotę było takie ciemniejsze i w sumie teraz jest termin miesiączki więc może się jeszcze rozkręci, chciałabym już żeby było po wszystkim ;/

    27.06.15r. <3

    hchy3e3kmfm4vcg0.png
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 13 listopada 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam tak samo jak alegzi napisała.

    3i49krhm19wid3ce.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 13 listopada 2017, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh, dziewczyny... dlaczego droga do macierzyństwa musi być dla nas taka trudna? Choroby, poronienia, długie oczekiwanie, wyliczenia, znowu oczekiwanie, lekarze, jeszcze więcej lekarzy. Każda z nas ma w sobie tyle miłości, którą chciałaby obdarować dzieci. Zrobić najpiękniejszy prezent swojemu mężowi/partnerowi - dać mu dziecko. A jest to taka trudna droga. Czytając wasze historie i tak rozmyślając o tym wszystkim, normalnie chce się wyć i krzyczeć na niesprawiedliwość tego świata...

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 13 listopada 2017, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex bardzo dobitnie to napisałas. Podpisuje się pod każdym słowem. Jesteśmy takie fajne dziewczyny i dam sobie rękę uciąć że jak bysmy znały się w realu to bylybysmy niezła paczka przyjaciółek! Mam nadzieję że w końcu nam się uda i wszystkie będziemy mamami.☺ kochane za tydzień w środę idę do gina!

    3i49krhm19wid3ce.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 13 listopada 2017, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może kiedyś zrobimy zjazd forumowiczek z rocznika 92, z wózkami już i gromadką dzieci :)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 13 listopada 2017, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale by było! ☺

    3i49krhm19wid3ce.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 13 listopada 2017, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra dziewczyny, trzymajcie kciuki żeby mnie lekarka z kwitkiem nie odprawiła. Zbieram się do przychodni. Jeszcze szybki spacer z psem i lecę, będę po południu pewnie :)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 13 listopada 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem za takim spotkaniem kiedyś? Tylko gdzie jak wszystkie rozwiane :D

    Dziewczyny nie wytrzymałam i dzisiaj poszłam do tego gina. Tam żadnej kolejki! Zarejestrowałam sie, weszłam od razu praktycznie jeju prawie jak prywatnie tylko ze za darmo :D lekarz miły (przynajmniej narazie bo powiedział ze nie chciałby żebym sie do niego zraziła :P ) konkretny stanowczy-taki jest potrzebny. A do tego mozna z nim pożartować ;)
    Okazało sie ze wg USG nie mam terminu 13.07 a 8.07!! Szok totalny. Mówi ze jeszcze niewiele widać (pęcherzyk ładny ciałko jest ale zarodka jeszcze nie widać bo jak to powiedział "jeszcze nie ma prawa byc widać". Stad taka wysoka bhcg jak ciąża starsza (kiedy ja ta owulke miałam w takim razie?) Badania zlecone, wizyta za 10 dni. A ja z tego wszystkiego chciałam iść za 14 no bo 10 dni zawsze mi się kojarzy od poniedziałku do poniedziałku. Dzwonie do babeczki a ona "nie no jak za 10 dni to czwartek 23". Nieźle musieli sie ze mnie tam nabijać ale co tam :D najważniejsze ze wszystko w porządku, jestem spokojna (ciekawe jak długo znów ;) )

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 13 listopada 2017, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806 wrote:
    Dobra dziewczyny, trzymajcie kciuki żeby mnie lekarka z kwitkiem nie odprawiła. Zbieram się do przychodni. Jeszcze szybki spacer z psem i lecę, będę po południu pewnie :)

    Alex zacznij na nią smarkać i kichać to Cię przyjmie :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2017, 12:39

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Kaassiia Autorytet
    Postów: 1309 299

    Wysłany: 13 listopada 2017, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Terka super wiadomości, teraz nie będzie domysłów bo wiesz co i jak, niech te 10 dni szybko minie wtedy więcej się dowiesz i zobaczysz :)
    U mnie dziewczynki od rana deszczowo, ponuro ech ta pogoda, aż nic się nie chce.... a to dopiero początek tygodnia
    dziewczyny podpowiedzcie mi kiedy mam iść na progesteron dopiero od 2 dni mam taka trochę temp podniesioną zerknijcie na wykres (bo nie wiem czy te wcześniejsze dni wliczać)

    22 cykle walki- strata w 10 tc (02.03.18)
    Nasz skarb jest z Aniołkami

    KRUSZYNKO ROŚNIJ CZEKAMY NA CIEBIE :*
    21 wrzesień 2019
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 13 listopada 2017, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex, trzymamy kciuki za lekarza. Na pewno każda z nas zostanie mamą i zostaną nam wynagrodzone te miesiące starań, łez i bezradności.

    An_ja, skoro lekarz powiedział, że organizm się musi oczyścić to myślę, że na razie nie masz się czym niepokoić. Natomiast jeśli nie daje Ci to spokoju to zadzwoń albo podejdź do gin. i podpytaj o to.

    terka, super wieści. Jednak można spotkać prawdziwego i normalnego gin. w NFZ ;)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 13 listopada 2017, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Terka super!!! Gratuluje!!!

    3i49krhm19wid3ce.png
‹‹ 137 138 139 140 141 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ