X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 17 listopada 2017, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja temperatury widzę akurat ale waszych minuaturek nie widze. Maleńka witaj na pokładzie.☺

    3i49krhm19wid3ce.png
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 17 listopada 2017, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maleńka1592 wrote:
    Kurze wasze temperatury widzę a swojej nie w ogóle zapomniałam juz jak się miniaturkę wykresu dodaje

    Jak masz wykres to wchodzisz w udostepnij, kopiujesz linka, następniesz wchodzisz w ustawienia wybierasz społeczność i tam go wklejasz. Powinno wszystko być ok ;)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 17 listopada 2017, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak na razie widzę i avatarki i wykresy. Z tym, że Twojego Maleńka nie widzę. Pewnie dziś już wszystko wróci do normalnego stanu.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Kaassiia Autorytet
    Postów: 1309 299

    Wysłany: 17 listopada 2017, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Maleńka, twoja córcia ma piękne imię ;) ja też marzę o Lenie.
    Faktycznie coś się dzieje dziś z ovu bo ja miałam problem z zalogowaniem

    22 cykle walki- strata w 10 tc (02.03.18)
    Nasz skarb jest z Aniołkami

    KRUSZYNKO ROŚNIJ CZEKAMY NA CIEBIE :*
    21 wrzesień 2019
  • Pozytywna • Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 17 listopada 2017, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Jestem na forum nowa - z OF już trochę prZeszlam ale nigdy nie grzebałam na forach - nie wiem czemu! Ja tez 92 i nieco ponad dwa lata po ślubie - moja historia trochę inne niż Wasze - zaczęliśmy się starać w lutym tego roku i od strzała piękne dwie kreski na teście - niestety szczęście nie trwało długo 06.04 poronienie samoistne całkowite:/ dramat życiowy aż nie chce się gadać . Byłam u 3 ginekologów wszyscy ze będzie ok zdarza się itp - nie zaprzestaliśmy starań i do dziś nie zaszłam jeszcze w ciąże . Dopiero w październiku trafiłam na świetnego ginekologa który zlecił masę badań - w tym badania genetyczne gdyż twierdził ze po tak szybkim zajściu i równie szybkim poronieniu można śmiało stwierdzić ze co jest nie tak - morfologia krwi, tarczyca , badania hormonów , wymaz z pochwy - wszystkie wyniki fantastyczne! Zrobiłam wiec test DNA gdzie okazało się ze mam mutacje PAI 14g/5g . Kolejno konsultacja z genetykiem - który powiedział ze nie widzi podstaw do obaw - mutacje ta ma 40% Polaków i jest to mutacja heterozygotyczna tak wiec ma mały wpływ na to co dzieje się w organizmie (to tak po krotce ) i zaproponowała aspirynę do rozważenia ale nie widzi potrzeby jej brania póki co . Mój lekarz gin ma dać znać czy ja włączamy czy nie .... wiadomość trochę długa ale może komuś pomoże !!! Jest mnóstwo badań które mogą nam pomoc znaleźć przyczynę niepowodzeń a niektórzy lekarze twierdzą ze to suma przypadku ! Może powodem jest blokada psychiczna ? Nie wiem w sumie dalej bardzo to przeżywam

  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 17 listopada 2017, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozytywna witaj. Bardzo mi przykro z powodu tego co przeszlas.

    3i49krhm19wid3ce.png
  • Maleńka1592 Przyjaciółka
    Postów: 397 23

    Wysłany: 17 listopada 2017, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozytywna współczuję

    =https://ovufriend.pl/graph/c575edf8f6114927b4698996d389dfc8]c575edf8f6114927b4698996d389dfc8.png[/url]

    aw0o4pn.png
  • Maleńka1592 Przyjaciółka
    Postów: 397 23

    Wysłany: 17 listopada 2017, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś naprawdę się dzieje bo dodało mi pół posta ☺
    Gdzie dokładnie wkleić link ?

    Pozytywna moja pierwsza ciąża tez zakończyła się aniolkiem

    =https://ovufriend.pl/graph/c575edf8f6114927b4698996d389dfc8]c575edf8f6114927b4698996d389dfc8.png[/url]

    aw0o4pn.png
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 17 listopada 2017, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo forum dzisiaj szwankuje.

    3i49krhm19wid3ce.png
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 17 listopada 2017, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozytywna, witamy i bardzo współczujemy :( :( :(
    Co do badań to masz 100% rację. Dobrze, że trafiłaś w końcu na odpowiedniego gin.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 17 listopada 2017, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maleńka1592 wrote:
    Coś naprawdę się dzieje bo dodało mi pół posta ☺
    Gdzie dokładnie wkleić link ?

    Pozytywna moja pierwsza ciąża tez zakończyła się aniolkiem

    Ustawienia- społeczność- Twój podpis na forum ;)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 17 listopada 2017, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przed wizytą w klinicie muszę sobie pospisywać wszystkie badania, które chcę zrobić. Myślę nad wrogością śluzu. Ciągle mi to po głowie chodzi.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 17 listopada 2017, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mize dobre przeczucie skoro to tak Cię męczy.

    3i49krhm19wid3ce.png
  • Maleńka1592 Przyjaciółka
    Postów: 397 23

    Wysłany: 17 listopada 2017, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alegzi właśnie tak robię to link się wkleja i wyświetla się sam link ☺

    =https://ovufriend.pl/graph/c575edf8f6114927b4698996d389dfc8]c575edf8f6114927b4698996d389dfc8.png[/url]

    aw0o4pn.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 17 listopada 2017, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś nam tu dzisiaj obrodziło w nowe staraczki :) Mam nadzieję, że nam dosłownie obrodzi :) Witam nowe dziewczyny :)

    U mnie za oknem ponuro, a mimo to energia mnie nie opuszcza :) Coś czuję, że to wstęp do dni płodnych jak w poprzednim cyklu :) Czekam na męża z obiadkiem i liczę dzisiaj na wspólny wieczór lenistwa :)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 17 listopada 2017, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo alex to super. Ciesze sienze masz dobry nastrój. My wieczorkiem mamy czas dla siebie. Mam nadzieje że przez weekend troche odpoczniemy bo zmeczyl mnie jakoś ten tydzień.

    3i49krhm19wid3ce.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 17 listopada 2017, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panipuchatkowa idziemy z tym cyklem równiutko jak widzę :)

    Masz teraz 2 dni wolnego przed sobą to sobie odpoczniesz :)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 17 listopada 2017, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny ;)

    Maleńka, pozytywna witajcie serdecznie :) wszystkie tutaj trzymamy kciuki aby żadna tragedia sie więcej już nie stała :)

    Alex!!! Niech no ja Cię kiedys dorwę to za uszy wytargam! :D leż Ty w łóżku jak juz tak bardzo do pracy chcesz wracać w poniedziałek to chociaż w weekend wygrzej tyłek do porządku! :D chociaż ja i tak uważam ze będąc na antybiotyku iść do dzieci-nosicieli chorób wszelkich (w szczególności jak mówiłaś ze masz tam ostro chore dziecko) to szaleństwo totalne ale nie przywiąże Cię to grzejnika przecież bo i tak z nim na plecach byś poszła :D
    Ale tez widzę ze tarczyca Ci ruszyła z kopyta skoro temperatura w gore i lepsze samopoczucie ;) to akurat dobra wiadomość ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 17 listopada 2017, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka wrote:
    Witajcie dziewczyny ;)

    Maleńka, pozytywna witajcie serdecznie :) wszystkie tutaj trzymamy kciuki aby żadna tragedia sie więcej już nie stała :)

    Alex!!! Niech no ja Cię kiedys dorwę to za uszy wytargam! :D leż Ty w łóżku jak juz tak bardzo do pracy chcesz wracać w poniedziałek to chociaż w weekend wygrzej tyłek do porządku! :D chociaż ja i tak uważam ze będąc na antybiotyku iść do dzieci-nosicieli chorób wszelkich (w szczególności jak mówiłaś ze masz tam ostro chore dziecko) to szaleństwo totalne ale nie przywiąże Cię to grzejnika przecież bo i tak z nim na plecach byś poszła :D
    Ale tez widzę ze tarczyca Ci ruszyła z kopyta skoro temperatura w gore i lepsze samopoczucie ;) to akurat dobra wiadomość ;)

    Haha Terka, może kiedyś będziesz miała okazję :D W domu mam cieplutko więc sobie spokojnie sprzątałam, dodatkowo relaksując się przy muzyce :D Dzisiaj już jest naprawdę lepiej. Co do tego chorego dziecka, to współpracownica podejrzewa, że może mieć ten krztusiec, ale miała dzisiaj z matką rozmawiać. Bo jakby się okazało, że ma, to musi lekarz to zgłosić. A matka z nią do lekarza nie chodzi w ogóle... To już moim zdaniem patologia, no ale...
    Ja przed chwilą zagoniłam męża na długą wspólną kąpiel i teraz to już zupełnie odżyłam :D Przypomniała mi się nasza noc poślubna, bo mieliśmy jacuzzi w pokoju hotelowym :D :D :D Kurcze, już prawie 7 miesięcy od ślubu, leci jak szalone!

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 17 listopada 2017, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806 wrote:
    Haha Terka, może kiedyś będziesz miała okazję :D W domu mam cieplutko więc sobie spokojnie sprzątałam, dodatkowo relaksując się przy muzyce :D Dzisiaj już jest naprawdę lepiej. Co do tego chorego dziecka, to współpracownica podejrzewa, że może mieć ten krztusiec, ale miała dzisiaj z matką rozmawiać. Bo jakby się okazało, że ma, to musi lekarz to zgłosić. A matka z nią do lekarza nie chodzi w ogóle... To już moim zdaniem patologia, no ale...
    Ja przed chwilą zagoniłam męża na długą wspólną kąpiel i teraz to już zupełnie odżyłam :D Przypomniała mi się nasza noc poślubna, bo mieliśmy jacuzzi w pokoju hotelowym :D :D :D Kurcze, już prawie 7 miesięcy od ślubu, leci jak szalone!

    O ja Cię takiej to dobrze z ta kąpielą... Fakt tak szybko to zleciało... Myśmy w hotelu mieli duża kabinę prysznicową... Ah na wspomnienia przez Ciebie mnie wzięło :D :D a teraz...mamy tak małą wannę ze w pojedynkę ledwo sie człowiek mieści (dobra ja mam łatwiej przy moim wzroście) ale we dwójkę byśmy sie chyba zaklinowali! :P

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
‹‹ 152 153 154 155 156 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ