X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • Ilus0501 Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 16 listopada 2018, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam jestem tu nowa więc tak od 23 dnia cyklu po usg lekarz kazał brać duphaston i kazał przyjść na kontrolę byłam wczoraj zrobił i betę hcg i kazał przyjść we wtorek dopiero. Gdy pytałam czy coś tam zobaczył powiedział że wszystkiego się dowiem we wtorek. Mam dalej brać duphaston . Chyba jednak coś musi w tym być skoro kazał zrobić badanie krwi :))) czy któraś tak miała ? Test był wykonany w 30 dniu cyklu cykle mam od 31 do 35 dni . Mogę zrobić test sikany ?

  • Magdaa21 Autorytet
    Postów: 2699 842

    Wysłany: 16 listopada 2018, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Ilus. W którym dniu cyklu byłaś u gina, że polecił betę?

    f2w3vfxmauvbnxib.png

    h84fo7es2agfr4kh.png
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 16 listopada 2018, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi to zawsze się wlecze cały cykl- nie ważne czy czekam na owu czy na okres :(

    Paulins lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 16 listopada 2018, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilus0501 wrote:
    Witam jestem tu nowa więc tak od 23 dnia cyklu po usg lekarz kazał brać duphaston i kazał przyjść na kontrolę byłam wczoraj zrobił i betę hcg i kazał przyjść we wtorek dopiero. Gdy pytałam czy coś tam zobaczył powiedział że wszystkiego się dowiem we wtorek. Mam dalej brać duphaston . Chyba jednak coś musi w tym być skoro kazał zrobić badanie krwi :))) czy któraś tak miała ? Test był wykonany w 30 dniu cyklu cykle mam od 31 do 35 dni . Mogę zrobić test sikany ?

    Cześć :) pierwszy raz słyszę o takiej praktyce więc za dużo nie powiem :) ale myślę że możesz być dobrej myśli :)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 16 listopada 2018, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julka28 wrote:
    Dziewczyny a chcialybyscie urodzic blizniaki? Ost czyt bbf ze dziewczyna urodzila trojaczki.

    Nawet artykuł o tej dziewczynie w Internecie czytałam :D
    Ja bym chciała bliźniaki :) nie wiem jak bym ogarnęła ale bym chciała :)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 16 listopada 2018, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Iluś miło że jesteś. :)

    3i49krhm19wid3ce.png
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 16 listopada 2018, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julka gdyby się trafiły bliźniaki no to pewnie.:) tymbardziej przy stymulowanych cyklach jest to możliwe.

    3i49krhm19wid3ce.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 16 listopada 2018, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly92 wrote:
    W sumie to przyrost różnicy 16 godzin między jednym a drugim badaniem :)

    Szalejesz babeczko :D rośnijcie rośnijcie :)

    Butterfly92 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Andii Autorytet
    Postów: 1371 345

    Wysłany: 16 listopada 2018, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny no ja tak mam, do owulacji leci a wręcz zapiernicza czas a do okresu czas wlecze się, ja za 4dni mam miec okres i staram się na tyle długo żeby nie wkręcać sobie objawów a wciąż to robię, napewno nie schizuje juz tak jak na początku ale teraz mam wrażenie że sutki są ciemniejsze, baa piersi mnie swędza i mrowią, w tamtym cyklu miałam więcej na bank sluzu, w pooprzednich cyklach jajniki kuły jak na ciąże i mogłabym tak wymieniać i wymieniać w każdym cyklu miałam objawy ciążowe a okres przychodził, wszystkie dolegliwości świata :D człowiek potrafi sobie wkręcić każdy objaw i choć się tego nie chce to człowiek to robi.

    Starania o drugie dziecko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2018, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilus, przepraszam ale nic nie zrozumialam z tego co napisalas, wiec nie pomoge ;)

  • Ilus0501 Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 16 listopada 2018, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam w 30 dniu cyklu zrobił mi usg spytałam czy coś tam widzi uśmiechnął się i powiedział że we wtorek Powie mi na sto procent. W sumie to staramy się od 3 lat o maleństwo więc sama nie wiem czy nie wkrecam sobie tego A gdzie tam wtorek zwariuje do tego czasu

  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 16 listopada 2018, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andii no wkręcanie objawów to też specjalność nas kobietek. Ale oby to nie było wkrecanie!:)

    Andii lubi tę wiadomość

    3i49krhm19wid3ce.png
  • Andii Autorytet
    Postów: 1371 345

    Wysłany: 16 listopada 2018, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julka28 wrote:
    Dziewczyny a chcialybyscie urodzic blizniaki? Ost czyt bbf ze dziewczyna urodzila trojaczki.

    Bliźniaki to ciężki temat, ciąża automatycznie zagrożona, na mamaginekolog czytałam jak pisała, że nie życzy nikomu bliźniaków i to ze względów medycznych, ciąża jest trudniejsza, ciąże bliźniacze z reguły sa zakończone cięciem cesarkim i to przedwcześnie i wymieniała mnóstwo ale to mnóstwo przeciw, nikt sobie nie może wybrać czy chce bliźniaki czy też nie ale ciąża bliźniacza jest owiana wysokim ryzykiem. Mi osobiście marzą się bliźniaki ale szczerze, to chyba bym zwariowała najpierw w ciąży czy wszystko ok a później opieką nad nimi :) Ale cieszyłabym się na pewno z ciąży mnogiej

    Starania o drugie dziecko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2018, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, to jeszcze raz ;) rozumiem, ze bylas u ginekologa na jakiejs kontroli, czy wizycie zeby potwierdzic ciaze?
    Nie robilas wczesniej zadnego testu strumieniowego czy tam innego dostepnego? Nie robilas Bhcg przed wizyta u lekarza?

  • Ilus0501 Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 16 listopada 2018, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam u niego 23 dnia cyklu wtedy właśnie kazał brać duphaston brałam cały czas wczoraj byłam u niego na wizycie i kazał wykonać bete u niego w gabinecie i przyjść we wtorek po wyniki. Nie robiłam Jeszce żadnych testów w sumie termin miesiączki wypada na jutro

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2018, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Terka ja artykulu nie czytalam heh nawet nie wiedzialam ze jest. Mam kolezanki co maja blizniaki daja rade chociaz ciezko

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2018, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem co mogl tam zobaczyc na usg, skoro u Butterfly nic nie widzieli nawet wczoraj ;) moze cos zaczelo sie dziac ze sciankami macicy, endometrium itd.
    Mi test pozytywny wyszedl w 12 dpo - kreska byla bardzo blada, ale byla. Czyli na ok 3 dni przed okresem test byl pozytywny. Ja bym nie wytrzymala do wtorku zeby czekac na wizyte kolejna u lekarza i wtedy dopiero poznac wynik bhcg. Zawsze bhcg robilam sama z siebie w laboratorium - i z wynikami szlam do lekarza.

  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 16 listopada 2018, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julka28 wrote:
    Terka ja artykulu nie czytalam heh nawet nie wiedzialam ze jest. Mam kolezanki co maja blizniaki daja rade chociaz ciezko

    Na pewno ciężko :) jak to mówią 2 razy więcej radości zmartwień i pieluch :D

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Andii Autorytet
    Postów: 1371 345

    Wysłany: 16 listopada 2018, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julka28 wrote:
    Terka ja artykulu nie czytalam heh nawet nie wiedzialam ze jest. Mam kolezanki co maja blizniaki daja rade chociaz ciezko

    Każdy daje radę jak musi :) Na necie poznałam dziewczyne która miała 19lat i miała trojaczki to dopiero wyzwanie, ja wtedy urodziłam córkę a ona trojaczki i trzymała mnie przy duchu, ilekroć miałam ochotę ponarzekac to zawsze myślalam o niej :) Na szczęscie jej dzieci były zdrowe, urodziła je naturalnie ponieważ lekarz widział dwoje dzieci i zaryzykował porodem naturalnym a tu było troje dzieci :D W wieku 19lat mieć rodzinę wielodzietną za jednym zamachem :P

    Starania o drugie dziecko
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 16 listopada 2018, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilus0501 wrote:
    Byłam u niego 23 dnia cyklu wtedy właśnie kazał brać duphaston brałam cały czas wczoraj byłam u niego na wizycie i kazał wykonać bete u niego w gabinecie i przyjść we wtorek po wyniki. Nie robiłam Jeszce żadnych testów w sumie termin miesiączki wypada na jutro

    A ten 23dzien cyklu to był którym dniem po owulacji? mówił coś lekarz na ten temat kiedy mogła być?

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
‹‹ 1828 1829 1830 1831 1832 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ