X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2020, 11:02

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
  • Butterfly92 Autorytet
    Postów: 533 188

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lelek wrote:
    Ale rozumiem, ze mieszka w Polsce skoro sie poznalyscie?:p
    Nie, przez internet :D

    4 CS - ciąża pozamaciczna

    Walka z endometriozą.
    21.02.2019 - rozpoczenie leczenie endometriozy.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eee to mniejsze kombo Butterfly ;))

    Judit, nie ma co sie nakrecac :) ja jak zaczelismy sie starac jeszcze nie udzielalam sie na tym forum ani na zadnym innym :) nie czytalam, nie mierzylam tempki, nie stosowalam zelu. Jedyne co zrobilam to odstawilam tabletki anty i pojechalam na wakacje :)
    Pierwszy cykl odczekalam, bo chcialam sprawdzic jak tam sytuacja , czy okres normalnie wroci itd. W nastepnym zaczelismy starania. Zaszlam w ciaze od razu, ale wiedzialam od poczatku ze cos jest nie tak. Bardzo bolal mnie brzuch, 4 dni czekalam na okres zanim zrobilam test. To nie byl taki zwyczajny bol brzucha, mocniejszy i jeszcze krzyz bolal bardzo mocno. Test zrobilam 2 dni po spodziewanym okresie, a kredka byla tak blada ze ledwo widoczna. Zrobilam bete nastepnego dnia i beta byla tylko 35. Zaczelam czytac, wiedzialam ze beta jest za mala. Nastepnego dnia wieczorem dostalam plamienie, a pozniej nastepnego juz okres. Duzo pomogla mi moja gin, rozmowa z nia. Wiedzialam, ze musi byc dobrze. Po tej biochemicznej ciazy trafilam tutaj i jak widac zostalam. Nie nakrecalam die bardzo na ciaze, dziewczyny tutaj duzo mi pomogly :) Zatem nie czytaj za duzo, jak masz pytania to pytaj - dziewczyny to skarbnica wiedzy :) nie nakrecaj sie, nawet calkowicie zdrowe pary staraja sie o dziecko po pol roku, rok. Bedzie dobrze :) Dzialaj swoje, skupiaj uwage na czyms innym ;) uzywaj zelu- jak widac zel dziala cuda

    Butterfly92 lubi tę wiadomość

  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judit Lelek doskonale podsumowała starania ;) pary starają się do roku czasu nawet jak nie ma problemów z płodnością. To zupełnie normalnie, chociaż chciałby się wszytko od razu. Ja na forum trafiłam po kilku miesiącach nieudanych starań, po zrobieniu badań. Dużo mi to pomogło ;) przede wszystkim nie łatwo jest wyluzować i się nie nakręcac ale to dużo pomaga i zmienia myślenie. Ja z początku też świrowałam. Później nieco mniej, ale po stratach znowu zaczęłam. Taki już nasz los ;) także starajcie się, staraj się nie myśleć, możesz prowadzić wykres i ciesz się seksem póki możesz;p
    Mi już teraz tylko sny pozostają ;p

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2020, 14:27

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judit my używaliśmy cały cykl ;) ja po okresie mam suszę więc pomagało ;) teraz mamy posuchę, zero seksu, ale pewnie jak lekarz pozwoli to będziemy się kochać z żelem;) chociaż mogę mieć kolejne miesiące bez seksu byleby ciąża była prawidłowa;)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ogolnie bylo slabo, wiec zel stosowalismy za kazdym razem ;) o wiele wiele lepiej, w koncu czulam wieksza przyjemnosc ;)
    My stosowalismy zasade „ co 2 dni” przez te misiace staran:) w 3 cyklu zaczelam mierzyc tempke i stosowac ten zel. W zwiazku z tym, ze mierzylam tempke i mniej wiecej po swoim organizmie wiedzialam kiedy mam owulacje, bo za kazdym razem orgamizm dawal mi znac, wtedy robilismy to przez 3 dni codziennie ;) a pozniej znowu co 2 dni. Ale moj maz sie juz w tym cyklu zmeczyl i nie chcial pod koniec cyklu dzialac ;p kazal mi dac mu spokoj, to mu dalam :p ma spokoj juz 4 miesiac, a teraz to by pewnie chcial :p a teraz to ja sie za bardzo boje cos dzialac ;) wiec jestem abstynentka calkowita ! Ale sny mam okropne! Nigdy takich zbiczonych snow nie mialam, kilka razy w tygodniu :D

  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha Lelek widzę że jedziemy na jednym wózku tylko Ty dłużej;p moje sny też zaczynają mnie przerażać bo czasami budzi mnie ta intensywność seksu ;p normalnie psychiatryk ;p mąż ma libido jeszcze po staraniach podwyższone ale też powiedział że poradzimy sobie inaczej a on woli 9 miesięcy nie mieć seksu ale zdrowe dziecko ;)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hah zebys wiedziala ;) ja przez cale swoje zycie tylu snow nie mialam co przez tydzien bycia w ciazy ;p
    Tez podchodze do tego w ten sposob, wole tego nie robic niz pozniej sobie pluc w brode ;) Moj maz na poczatku tez mial takie podejscie, ale z biegiem czasu widze, ze juz mu tego brakuje po prostu ;p aktualnie probujemy radzic sobie w inny sposob :p

  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ......

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2020, 14:25

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lelek my to samo, muszę mu w inny sposób pomagać się rozładować;) A teraz to w sumie więcej rozmawiamy o seksie, teoria a nie praktyka ;p trzeba sobie jakoś w życiu radzić;p
    Weekendzik ;) można iść się zdrzemnąć;)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • bąbel922 Autorytet
    Postów: 450 109

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex to macie od lekarza zakaz seksu ? ;p
    Z tego co zawsze słyszałam to jak jest zdrowa ciąża to chyba można się bzykać.. czy się mylę?

    Aniołek... 11 tydzień :(
    3jgxxzdvbdybw5ra.png

    2 cs po rocznej przerwie.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mozna - ale jak juz sie ma jakies przejscia to czlowiek woli odpuscic, zeby nie ryzykowac ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2019, 16:26

  • bąbel922 Autorytet
    Postów: 450 109

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No w sumie racja... Ja też raczej będę dmuchać na zimne. Już i tak mam schize i liczę dni jak głupia.. jeszcze 10 dni to okresu :p

    Aniołek... 11 tydzień :(
    3jgxxzdvbdybw5ra.png

    2 cs po rocznej przerwie.
  • Magdaa21 Autorytet
    Postów: 2699 842

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam lekarz zakazał do około 14 tygodnia jeśli dobrze pamiętam :/ na wszelki wypadek :)

    f2w3vfxmauvbnxib.png

    h84fo7es2agfr4kh.png
  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2020, 11:02

    bąbel922 lubi tę wiadomość

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki :-) ale tu się dzieje.
    Alex mega prezent Ci Magda zrobiła. Słodkie to :-)
    A ja dzisiaj sprzątłam choinke i ozdoby świąteczne :-)

    Dziewczyny starające się cierpliwości i Wam się uda :-) i będziecie mamuśkami ;-)

    Magdaa21 lubi tę wiadomość

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mari-my mamy jeszcze choinkę, jakoś nie potrafię się jej tak pozbyc i schować :P nie można jej zostawić na przyszły rok? Właściwie juz na ten bo w grudniu swieta są :D Nie trzeba będzie już ubierać ;D a na Wielkanoc powiesić na niej pisanki :P

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam lekarz nie zakazał ale plamiłam i wolę nie ryzykować. Poza tym po takich przejściach lepiej dmuchać na zimne.
    My poszliśmy się trochę dotlenić i zrobiliśmy szybkie zakupy, bo jutro chce barszcz ugotować. I chodzi za mną kiełbasą biała zapieczona z cebulą w piekarniku, taka wielkanocna właśnie więc zrobię dziś na kolację ;) Z musztardą, mniam ;)
    Przeszłam 500 metrów i się zmęczyłam;)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Terka fajnie by było, ale urok świąt to też ubieranie choinki :-)
    A Wielkanoc też lubię :-)

    Alex pewnie lepiej dmuchać na zimne i cieszyć się zdrową ciążą. A na igraszki przyjdzie czas.

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
‹‹ 2137 2138 2139 2140 2141 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ