Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • Magdaa21 Autorytet
    Postów: 2699 842

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) my 3 lata we wrześniu :)

    bąbel922 lubi tę wiadomość

    f2w3vfxmauvbnxib.png

    h84fo7es2agfr4kh.png
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas w czerwcu stuknie 4 lata małżeństwa. :)

    Magda zobaczymy moze dzisiaj cos dr powie. Bo Laura zaczęła przybierać powoli. Je z piersi. Tylko tyle co to na oddziale jest zimno.. I boje sie że sie przeziębi czy coś takiego jak wyjdzie od wcześniaczkow. Eh.

    3i49krhm19wid3ce.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ;) my dopiero wstaliśmy a wczoraj zasnęłam chyba koło 23 na filmie ;)
    Puchatkowa super by było jakbyście wyszli do domu ;) nadal nie mogę uwierzyć że Laura tak szybko się urodziła;) ale fajnie że nie ma problemu że ssaniem piersi, to u wcześniaków często jest problemem ;)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex boo ja sama jestem w szoku. Od razu zalapala a ja mam pokarm. A dziewczyny niektóre naprawdę się męczmęz laktacją. Szkoda mi tylko tego że jeszcze tatuś nawet na rękach nie trzymał niuni bo nie może. Tylko mama może trzymać. Ale nadrobiny.:)

    Alex jaki film ogladaliscie?

    3i49krhm19wid3ce.png
  • nati1992 Autorytet
    Postów: 617 230

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny coś mi podpowiadało żeby dzisiaj tu do Was zajrzeć no i nagle doznałam szoku, jak to puchatkowa mnie wyprzedziłaś :D Ogromnie Ci gratuluję !:)

    panipuchatkowa lubi tę wiadomość

    felkdcimq0ye506j.png[/url]
    oar83e3k8h9orfzf.png[/url]
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panipuchatkowa szkoda... Ale będzie miał jeszcze dużo okazji nacieszyć się małą :D
    Kurde lipa ze macie zimno na oddziale...
    U nas był skwar, a u was zimno. Powinni to jakoś dostosować do maluszków...

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nati1992 wrote:
    Cześć dziewczyny coś mi podpowiadało żeby dzisiaj tu do Was zajrzeć no i nagle doznałam szoku, jak to puchatkowa mnie wyprzedziłaś :D Ogromnie Ci gratuluję !:)

    A Ty jak się czujesz? :)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na Netflixie oglądamy drugi sezon Punishera ;)
    Nati super że jesteś;) jak u Ciebie, jak się czujecie? :)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • nati1992 Autorytet
    Postów: 617 230

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie bo to jest taka sinusoida, że co chwilę wszystko się zmienia :o jedno jest pewne, sama z domu dalej już nie wyjdę bo okropnie kuje mnie w kroku przez co chodzę dosłownie z zaciśniętym kroczem i tylko to się nie zmienia :D

    felkdcimq0ye506j.png[/url]
    oar83e3k8h9orfzf.png[/url]
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati nooo w koncu się odezwalas!!! Tak bylam ciekawa co u Ciebie.:) noo wzięłam Cię wyorzedzilam, ale wcale nie miałam tego w planach.:D

    Terka to zimno wynika z tego ze na oddziałach jest remont.. I to generalny i ciągnie po prostu z różnych pięter.

    3i49krhm19wid3ce.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powinni jakieś dodatkowe farelki, czy grzejniki dostawić. Przecież to nie jest zdrowe dla matek i dla takich maluszków ;/

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panipuchatkowa wrote:
    Nati nooo w koncu się odezwalas!!! Tak bylam ciekawa co u Ciebie.:) noo wzięłam Cię wyorzedzilam, ale wcale nie miałam tego w planach.:D

    Terka to zimno wynika z tego ze na oddziałach jest remont.. I to generalny i ciągnie po prostu z różnych pięter.

    Aaaa! Rozumiem :) ale i tak szkoda :/ ale może niedługo wyjdziecie do domciu ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nati1992 wrote:
    Nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie bo to jest taka sinusoida, że co chwilę wszystko się zmienia :o jedno jest pewne, sama z domu dalej już nie wyjdę bo okropnie kuje mnie w kroku przez co chodzę dosłownie z zaciśniętym kroczem i tylko to się nie zmienia :D

    O kurczaki :D
    No ale Ty to juz możesz w każdej chwili rozpakować się :D

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nati to nasza cykająca bomba!

    Macie rację że powinni to jakoś ogarnąć tymbardziej że tu są takie maluszki... Wale co zrobic. Może niedługo uda się wyjść.

    3i49krhm19wid3ce.png
  • nati1992 Autorytet
    Postów: 617 230

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra jedynie gdzie wychodzę to do kościoła chociaż coraz częściej mam przed oczami jak mi zaczynają odchodzić wody w kościele :o

    felkdcimq0ye506j.png[/url]
    oar83e3k8h9orfzf.png[/url]
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie Nati, że nas odwiedziłaś. Szczęśliwego rozwiązania :-)

    A nam z mężem 23 kwietnia stuknie 3 rocznica ślubu i 8 lat odkąt się znamy ;-)

    Puchatkowa zimno na oddziale to nie dobrze. Ale ważne, że Wy zdrowe :-)

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • nati1992 Autorytet
    Postów: 617 230

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przed "rozpakowaniem" powstrzymuje mnie jedynie to, że nie mam jeszcze zrobionych badań GBS :/ czuję, że mój lekarz mnie w tej sprawie zaniedbał :/

    felkdcimq0ye506j.png[/url]
    oar83e3k8h9orfzf.png[/url]
  • nati1992 Autorytet
    Postów: 617 230

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja za to się nie mogę ślubu doczekać a tu jeszcze tyle czasu. Chociaż jak tak teraz myślę to w ciąży ten czas dość szybko płynie a jak już się pojawi maluszek to zleci jeszcze szybciej :)

    felkdcimq0ye506j.png[/url]
    oar83e3k8h9orfzf.png[/url]
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati, czas leci jak szalony :) Ja pamiętam jak dopiero II kreski wysikałaś :)
    Ja dzisiaj od rana znowu mdłości i brak apetytu. Dopiero się wezmę za śniadanie. Kupiłam sobie wczoraj ser kozi, więc zaszaleję :D

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej dziewczyny przyjeli tu dziewczyne. I polozna robi z nią wywiad.
    -pali pani papierosy?
    -palę.
    -całą ciążę?
    -tak.
    -nie udalo się ograniczyć?
    -nie.

    Trzymajcie mnie..

    3i49krhm19wid3ce.png
‹‹ 2139 2140 2141 2142 2143 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ