X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2019, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi caly czas wychodzily leukocyty w moczu, mialam antybiotyki na pecherz itd. i nie przechodzilo... mialam nawet usg ukladu moczowego robione bo nikt nie wiedzial co mi jest :p Dopiero pozniej jak powiedzialam jednej internistce, ktora sie w koncu mna powaznie zainteresowala w tym medicoverze, ze moze to chodzi o druga dziurke i ze mialam robiona cytologie (przez troche malo rozgarnieta polozna) i robila mi ja z 10 minut gmerajac w srodku bo nie udawalo jej sie pobrac (wrrr) i od tej pory mam leukocyty w moczy to skumala, ze chodzi jednak o uklad rozrodczy a nie moczowy :p Ogolnie po tej cytologii cackalam sie chyba 3 miesiace zeby wyleczyc infekcje ktora dopiero sie zaczynala rozwijac... :/ Nie poszlam juz nigdy wiecej na cytologie do medi, robilam ja juz pozniej zawsze u swojej gin - nie wiem co mi wpadlo do glowy, zeby w ogole wtedy zrobic ja gdzies indziej ... :p

  • Magdaa21 Autorytet
    Postów: 2699 842

    Wysłany: 9 lutego 2019, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss, mamaginekolog pisała chyba o prawidłowym pobieraniu moczu :)

    f2w3vfxmauvbnxib.png

    h84fo7es2agfr4kh.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 9 lutego 2019, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jakoś się nigdy nad tym nie zastanawiałam czy dobrze pobieram. Zawsze się podmywalam i dopiero siku do pudełka. I zawsze ten mocz spoko.
    Kurczę ja mam taki katar że aż mi z oczu łzy lecą. Ale dobrze że wycieka a nie zostaje w zatokach. Jesteśmy już u rodziców, pies mnie grzeje ;)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Aloes Koleżanka
    Postów: 47 15

    Wysłany: 9 lutego 2019, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam opozniony zaplon, bo dlugo mnie nie bylo, ale GRATULACJE Miss! Bardzo sie ciesze ;)

    Kurcze, teraz zostala Andi, Isia, ja, Butterfly, Anionka, Bisia, Babel i moze ktos nowy o kim nie wiem (nie uda mi sie przeczytac tylu stron co przez te 3 tyg napisalyscie ;p). Jak kogos pominelam albo ktos jest w ciazy to przepraszam :)

    U mnie bez hsg jeszcze i w tym widze ostatnia nadzieje. A bez bo mam infekcje i niestety okres nastal szybciej wiec nie skoncze kuracji i nie wiem czy zadziala i kolejny cykl nam nie zleci bez hsg i w sumie staran :( pech to pech ale sie nie poddaje ;)
    Fajnie ten rok sie rozpoczal to moze i mi sie niedlugo uda ale bez hsg juz watpie ;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2019, 13:52

    11 cs
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 9 lutego 2019, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Aloes :) Co u ciebie ciekawego? :)
    HSG to dobra opcja, ale wtedy musisz mieć wszystko na dole wyleczone. Ja miałam mieć HSG w styczniu 2018, ale miałam wtedy III stopień czystości (robią badanie na miejscu w szpitalu) i musiałam przełożyć na przyszły miesiąc. W lutym już miałam I stopień i prawie rok temu miałam. Kurcze, jak ten czas leci :)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 9 lutego 2019, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda dzięki za info- zaraz sobie poszukam i poczytam :)

    Dziękuję Aloes :* ja czuje że to będzie NASZ szczęśliwy rok :) super że się nie poddajecie a jak nie w tym cyklu to w następnym się uda zrobić to hsg :) Najważniejsze by się nie poddawać i działać :)

    Magdaa21 lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 9 lutego 2019, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Aloes miło, że do nas zajżałaś :-)

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2019, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Aloes! Dawno Cie tu nie bylo :) ale widze, ze planujesz zawziecie :)
    Ciekawe jak tam Paulins - tez dawno sie nie odzywala.
    Andii pisala, ze robi sobie przerwe od ovu.
    Ciekawe jak Isia po zabiegu- nie dawala nic znac...
    A Ani0nka widzialam na watku walentynkowym pracowala zawziecie caly miesiac nad bejbikiem :) halooo gdzie Panienka sie podziewa, dlaczego sie nie odzywa?!!:p

    Jak sobota mija? Ja mam wrazenie, ze to niedziela jest :p Powiesilismy z mezem nasze fotoobrazy, ktore ostatnio zamowilam i powoli klatka schodowa zapelnia sie zdjeciami :) zostawilismy specjalne miejca na specjalne zdjecia w przyszlosci :D a teraz leze sobie na kanapie i mysle co by tu podzialac :p

  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 9 lutego 2019, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też lezakuję. Wieczorem będziemy siedzieć u teściów ale na razie się grzeje w łóżku. Ten katar mnie wyczerpuje. Oczami też mi Leci, łzy płyną, to aż dziwne.
    Też mi się wydaje że dzisiaj niedziela. Jakiś taki dziwny ten dzień.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2019, 16:20

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 9 lutego 2019, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lelek fotoobrazki super sprawa :-)
    Lelek odpocznij sobie

    Ja ogareła dom, zrobiłam obiadek i kluski na jutro :-)

    A okazało się, że Markowi na wardze zrobiła się pleśniawka. Smarujemy. Mam nadzieję, że mu zejdzie :-)

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 9 lutego 2019, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też ostatnio myślałam u Paulins- ciekawo jak u niej się ułożyło i jak dzidzia rośnie :)

    My siedzimy u teściów i oglądamy skoki :)

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • puszek369 Autorytet
    Postów: 2566 2372

    Wysłany: 9 lutego 2019, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam dzisiaj z koleżanką w galerii w zarze są fajne ceny kurtek zimowych kupiłam płaszczyk dla małej:) że 180na 60
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/003ef316ff10.jpg
    Były też piękne kurteczki po 40zl :) musiałam się powstrzymać. Potem byliśmy na obiedzie z moją mamą, bo ma urodziny

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2019, 17:21

    MissKathy92, Lelek, Mari92, Magdaa21 lubią tę wiadomość

    3i49iei3hq4xt7dc.png

    6sutskjoobk5w3d5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2019, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju, jak ja dawno nie bylam na shoppingu ubraniowym- az mi sie zachcialo ;) ale czekam zawziecie i zbieram kasiorw :p
    Powoli zaczynam sie rozgladac za jakimis sandalami, takimi wygodnymi na lato do spacerowania :) mam malutka stope qiec nie mam wyboru duzego - ale znalazlam cos takiego i chyba sobie zrobie zakup :D bo w rylko wieje nuda, a zazwyczaj tam kupuje buty bo maja male rozmoary, no albo w zara baby :p haha

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/2fac543094fd.jpg

    puszek369, Mari92, MissKathy92 lubią tę wiadomość

  • Paulinye Ekspertka
    Postów: 208 98

    Wysłany: 9 lutego 2019, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    7 dni przed @ i zaczęło się... płacz, depresja, rozdrażnienie, spałam pół dnia... czyli podejrzewam, że miesiączka przyjdzie niebawem :(
    Teraz to mi jeszcze smutniej

    nzjd9jcg6z6mqaqf.png
    klz9tv73mh4koy9p.png
    x7g1u6bdz9fwpu62.png
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 9 lutego 2019, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lelek mała stopka to problem, ale wielka też. Ja mam dużą stopę i tylko buty z deichmana mają odpowiedni dla mnie rozmiar :-)

    Paulins spokojnie. Będzie dobrze :-)

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 9 lutego 2019, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za to mam wąską stopę i dla mnie w sandalkach wiecznie noga leci do przodu :/ nie umiem kupić dobrych... Tak samo jak wysokich kozaków kupić nie umiem bo wszystkie za wąskie w lydce :(

    Paulinye musisz troszkę na spokojniej do tego podchodzić :/ bo można się wykończyć nerwowo :/

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2019, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam malutka i niestety, zeby kupic buty na obcasie musze sie nameczyc :( najbardziej zawsze smucili mnie to, ze nie moge sobie kupic takich butow, jakie mi sie wymarzyly, podobaja - tylko zawsze musze miec te, ktore maja w rozmiarowce 33... a marza mi sie takie sandaly na słupku wysokim ❤️

    Paulinye, spokojnie :) bo sie wykonczysz nerwowo - tak jak mowi Iza. Zawsze na tydzien przed @ jest nerwowkac bo czeka sie na rezultaty staran - a nie da sie niczego przyspieszyc. Wiec wyluzuj ! Bo w koncu pekniesz!

  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 9 lutego 2019, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lelek Ty masz rozmiar 33??? O jasny gwint to naprawdę na dziecięcym trzeba Ci butów :P
    Ja myślałam że moja siostra z 36 ma mała stopę a tu proszę... :)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2019, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak - mam wlasnie ten przeklety rozmiar :p zatrzymal sie w 4 klasie podstawowki i od tej pory nie urosl ani centymentr :p moglabym buty z 4 klasy podstawowki zalozyc teraz :D

  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 9 lutego 2019, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lelek jaka mała stópka :o

    3i49krhm19wid3ce.png
‹‹ 2223 2224 2225 2226 2227 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ