X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 2 marca 2019, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex mi płacił cały czas pracodawca na l4 i teraz też :-)

    Julka a ty widzisz jeszcze szanse dla swojego małżeństwa? Może seperacja dobrze Wam zrobi?
    Ale pamiętaj nie warto męczyć się na siłę.
    Trzymaj się kobito :-)

    Mis ciesz się ciążą. A od pracy zrób se wolne :-)

    Podobno ulepszają ovufriend. I pół dnia nie dało się wejść na strone :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2019, 00:06

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • Magdaa21 Autorytet
    Postów: 2699 842

    Wysłany: 2 marca 2019, 01:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo forum znowu działa!

    Miss, Alex, też uważam, że powinni się zabrać za inne osoby a nie kobiety w ciąży...

    Mari, pracodawca płaci na l4 i sam się rozlicza z Zusem jeśli w firmie pracuje więcej niż 20 osób. :)

    f2w3vfxmauvbnxib.png

    h84fo7es2agfr4kh.png
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 2 marca 2019, 05:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff no w końcu forum działa :)
    Ciekawe na czym ma polegać te ulepszenie :/

    Alex z tego co się orientowalam pierwsze 33 dni zwolnienia wypłaca pracodawca a potem ZUS :) ale to się tyczy małych firm
    A co do kontroli to nie powiem- ja też się boję że do mnie ZUS zapuka a mnie akurat nie bedzie w domu... Ale czy zawsze muszę być? Nie mogę akurat wyjść do sklepu czy na spacer?

    Jakie plany na weekend? My dziś w domku trochę ogarniemy a później mąż na popołudnie do pracy :/ akurat w ostatnią sobotę karnawału... no ale trudno :/ niedziela- do kościoła, do dziadków i mąż znów do pracy także ten...
    Ja się zapisałam na środę do lekarza rodzinnego i poproszę o zwolnienie do wizyty u gina :) wczoraj na urlopie było super, trochę mdlosci mnie pomeczyly ale przynajmniej plecy nie bolały od ciągłego siedzenia przy kompie...

    A i jeszcze jedno- wczoraj moja przyjaciółka do mnie dzwoniła bo potrzebowała pomocy :/ zdarzył się "wypadek przy pracy" i potrzebowała na gwałt gina żeby dostać receptę na tabletkę po... dzięki Bogu że ja w ciąży jestem :) bo by dostała niezłą reprymende na temat bezpiecznego seksu

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Magdaa21 Autorytet
    Postów: 2699 842

    Wysłany: 2 marca 2019, 05:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Miss.. Kurcze wypadek nie wypadek, nie wiem jakbym zareagowala na takie coś...
    Dobrze ze coś odpoczelas :)

    My dziś mamy gości wieczorem, zostają na noc, a jutro kolejni się zapowiedzieli więc muszę znowu na zakupy i coś upiec. A mój M też dziś do pracy :/ i nie wiadomo na jak długo.. :/ a wieczorem idziemy do kościoła, jakoś wolę chodzić z Karoliną jak jest mniej ludzi bo w niedziele to zatrzesienie.
    I mam nadzieję że znajdę kościół, w którym ciągu dnia będzie msza w środę popielcowa bo rok temu u nas na 18 były takie tłumy że się ludzie nie mieścili w kościele..

    Miłego dnia :)

    f2w3vfxmauvbnxib.png

    h84fo7es2agfr4kh.png
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 2 marca 2019, 06:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda ja na początku też nie wiedziałam jak zareagować... bo to nie zdarzyło się pierwszy raz, znaczy się z tabletką pierwszy ale nie z niebezpiecznym seksem :/ ja po prostu nie kumam jak można kochać się w dni płodne i dopuścić do zsuniecia się gumki... my jak jeszcze nie chcieliśmy dziecka to staraliśmy się bardzo unikać tych dni :) ale rozumiem że natura robi swoje i ciężko się oprzeć...
    Mnie teraz w ogóle do seksu nie ciągnie :) ostatnio mi się śnił seks i tak jak dziewczyny pisaly- w ciąży sny są bardziej odczuwalne haha i tyle mi starczy :)
    Niby nie mamy zakazu od lekarza czy coś ale wolę poczekać chociażby do 2 trymestru z tym :)

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 2 marca 2019, 06:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam nadzieję że uda nam się w środę popielcową pójść na 18 do kościoła :) bo mam na 16 30 lekarza więc pewnie ogarnę to szybciutko i wtedy pójdziemy :)

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 2 marca 2019, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda musisz się zorientować jak z godzinami tam macie. Dużo chyba od kościoła zależy.

    A ja nie lubię wieczornych Mszy :P
    Mały jest już zmęczony i do spania, zresztą ja też średniokontaktowa :P
    Stanowczo wolę poranne albo okołopołudniowe.
    A jak będzie w środę to nie wiem.

    Moj też dzisiaj na popołudnie do pracy idzie. Widzę zbiorowo dzisiaj będziemy tu popołudniu jak ich nie będzie :P

    A rano idziemy po spacerowke :D :D
    Będzie lżejsza i wygodniejsza na pewno ;) już się na nią cieszę :D

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • puszek369 Autorytet
    Postów: 2566 2372

    Wysłany: 2 marca 2019, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss u mnie płaci pracodawca, bo firma ma ponad 20 pracowników, wtedy ZUS zwraca firmie. 33dni płaci firma zasiłku chyba chorobowego, a potem się nazywa inaczej i wtedy jak mała firma to ZUS. Nie wiem czy masz grupowe ubezpieczenie, bo ja tak i dzięki temu, że firma mi płaci to mi dalej opłaca z mojej pensji.
    My jedziemy na 40 urodziny męża kuzyna :) taka imprezkę na sali robi, a mi brzuch wywaliło ostatnio szok :p

    3i49iei3hq4xt7dc.png

    6sutskjoobk5w3d5.png
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 2 marca 2019, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo zadziałało. :)
    U nas też dzisiaj goście. Moje koleżanki ze studiów.

    Laura od dwóch dni chce mnie przekonac ze 4.00 to już dzień. Ma sa kra.:)

    3i49krhm19wid3ce.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 2 marca 2019, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    puszek369 wrote:
    Miss u mnie płaci pracodawca, bo firma ma ponad 20 pracowników, wtedy ZUS zwraca firmie. 33dni płaci firma zasiłku chyba chorobowego, a potem się nazywa inaczej i wtedy jak mała firma to ZUS. Nie wiem czy masz grupowe ubezpieczenie, bo ja tak i dzięki temu, że firma mi płaci to mi dalej opłaca z mojej pensji.
    My jedziemy na 40 urodziny męża kuzyna :) taka imprezkę na sali robi, a mi brzuch wywaliło ostatnio szok :p

    Brzuszek w sukienkę i pięknie będziesz wyglądać :D
    Dobrej zabawy :D

    puszek369 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 2 marca 2019, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss-jasny gwint no jestem przerażona jak łatwo ludziom przychodzi do głowy "pozbycie się problemu"... :(

    axie92 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 2 marca 2019, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panipuchatkowa wrote:
    Oooo zadziałało. :)
    U nas też dzisiaj goście. Moje koleżanki ze studiów.

    Laura od dwóch dni chce mnie przekonac ze 4.00 to już dzień. Ma sa kra.:)

    Haha :D no wiesz. Słońce coraz wcześniej wstaje (no nie oszukujmy się o 4 to może jednak nie :P) :D

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 2 marca 2019, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszek ja pracuje w firmie jednoosobowej w sensie szef zatrudnia tylko mnie więc nie wiem jak to będzie :/ czytałam że pierwsze 33dni pracodawca płaci taką normalną pensję jak w umowie a później przejmuje to ZUS i wtedy pracodawca już nie płaci nic... Ale jak jest w praktyce to nie mam pojęcia bo nigdy na zwolnieniu nie była :/

    Terka mnie chyba bardziej przeraża nieodpowiedzialność w sensie- każdy wie skąd się biorą dzieci więc zamiast unikać niebezpiecznych sytuacji to później trzeba lecieć po taką tabletkę :/ bo przecież dziecko to tragedia, szczególnie w naszym wieku i w stałym związku... A co do takich tabletek to każdy ma swoje sumienie- ja bym przenigdy się na to nie zdecydowała ale wiadomo wszystko zależy od sytuacji :/

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 2 marca 2019, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Puszek ja pracuje w firmie jednoosobowej w sensie szef zatrudnia tylko mnie więc nie wiem jak to będzie :/ czytałam że pierwsze 33dni pracodawca płaci taką normalną pensję jak w umowie a później przejmuje to ZUS i wtedy pracodawca już nie płaci nic... Ale jak jest w praktyce to nie mam pojęcia bo nigdy na zwolnieniu nie była :/

    Terka mnie chyba bardziej przeraża nieodpowiedzialność w sensie- każdy wie skąd się biorą dzieci więc zamiast unikać niebezpiecznych sytuacji to później trzeba lecieć po taką tabletkę :/ bo przecież dziecko to tragedia, szczególnie w naszym wieku i w stałym związku... A co do takich tabletek to każdy ma swoje sumienie- ja bym przenigdy się na to nie zdecydowała ale wiadomo wszystko zależy od sytuacji :/

    Kochana. Nie od sytuacji. To nie sytuacja decyduje o naszym życiu przecież. Jaka sytuacja może być wytłumaczeniem dla takiego myślenia?
    Żyje w kraju bez wojny, w stałym związku. Z tego co rozumiem to jest w podobnym do nas wieku, raczej zdrowa (tego nie wiem bo jej nie znam) itd...
    Ja nie ogarnę takiego myślenia, że dziecko to problem i trzeba się go pozbyć. Jak to wogole okrutnie brzmi

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 2 marca 2019, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Terka ja też tego nie rozumiem :/ ale niektórzy mają inne myślenie i inne priorytety- zawsze się znajdzie coś "ważniejszego" niż takie niechciane dziecko... to bardzo przykre i okrutne :( bo jest tyle ludzi na świecie którzy budzą się z myślą że nie mogą zajść w ciąże (sama przeżywałam to rok) a innym decyzja o takiej tabletce to tylko kwestia pójścia do gina i poproszenia o receptę :/ ja wczoraj gadalam o tym z mężem... powiedziałam mu że teraz każdy dzień zaczynam z radością bo wiem że rośnie życie we mnie <3 a wcześniej po przebudzeniu, w łazience stałam i płakałam bo nie widziałam czy w ogóle doczekam tej chwili że będę w ciąży... nie ma chwili żebym nie myślała o swoim malenstwie

    I tylko mam nadzieję że ci którzy decydują się na ten krok (tabletka czy aborcja) później jak już przyjdzie "odpowiedni" czas na dziecko dla nich to będą mogli ten cud dostać którego wcześniej się pozbyli :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2019, 08:14

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • puszek369 Autorytet
    Postów: 2566 2372

    Wysłany: 2 marca 2019, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mnie wywaliło :p

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/bcb2501e69db.jpg

    MissKathy92, alex0806, terka, axie92, Lelek, Mari92, Magdaa21, panipuchatkowa lubią tę wiadomość

    3i49iei3hq4xt7dc.png

    6sutskjoobk5w3d5.png
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 2 marca 2019, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszek 28 tydzień to ma prawo :D śliczny brzusio :)
    Ja muszę się zmobilizować i zacząć robić zdj co tydzień :) ale narazie jak widać tylko ciąże spożywczą to tak głupio :P

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 2 marca 2019, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ;) ja wczoraj bez forum to jak bez ręki! :) normalnie jak uzależniona na głodzie :)
    Z tymi tabletkami po to niektóre kobiety po prostu nie zdają sobie sprawy z powagi sytuacji. Kiedyś na studiach mieszkałam z moją byłą już przyjaciółką i ona 3 razy brała... Ja tego nie rozumiem i nigdy nie będę starała się zrozumieć. Dla mnie dziecko to by był cud, niezależnie od tego kiedy poczęte. Ale niektóre po prostu tego nie doceniają.
    Puszek śliczny brzuszek :) mnie powoli też wywala :) wczoraj mama zauważyła nawet :) A ja dopiero do wagi sprzed ciąży powolutku wracam, jeszcze 1.5 kg mi brakuje. W ogóle to raczej nie możliwe żebym czuła już ruchy, nie? Bo jak leżę na lewym boku albo na płasko wieczorem to czuję takie mizianie i łaskotanie, bardzo nisko w sumie, prawie jak na owulację tylko delikatniej. Już tak 2 czy 3 dzień zauważyłam. Dziwne to :)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 2 marca 2019, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex nie wiem :D
    Chyba to nie to ale kto nature zrozumie :D

    Puszek no piękny brzuszek. 28 tydzień zobowiązuje :D
    Mówię Ci sukienki w ciąży są genialne. Super wyglądają :)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 2 marca 2019, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do sukienek- ja zawsze chciałam iść na wesele w takiej widocznej ciąży żeby ładnie wyglądać w sukience i nie zakrywac faldek na brzuchu :D
    I tak się złożyło że mamy dwa wesela w tym roku- w sierpniu koleżanki i we wrześniu brata ciotecznego męża który był naszym świadkiem :)
    Na sierpniowe pewnie nie pójdziemy ale na wrześniowe nie wypada nie iść :/ aczkolwiek wszystko będzie zależeć jak się Izunia z Ignasiem w dwupaku będą czuli w 9 miesiącu ciąży :D

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
‹‹ 2282 2283 2284 2285 2286 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ