Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • klitra Przyjaciółka
    Postów: 381 46

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka wrote:
    Kochana... Wiem ze takie rzeczy bola... Nie możesz sie skupiać na tym ze inni itd bo zwariujesz... Naprawdę... Rodzina niestety nie pomaga i to jest przykre...

    Staram się nie patrzec na innych. Dzisiaj noc była tak bezsenna, że się nie dało ale na szczęście zaczynam kolejne dni płodne i w nich pokładam nadzieje.
    Dzisiaj mam 10dc i czuje powoli mokrość, śluz sie pojawia

    20111119580114.png

    iv09e6yd1yzy4wvd.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klitra wrote:
    Staram się nie patrzec na innych. Dzisiaj noc była tak bezsenna, że się nie dało ale na szczęście zaczynam kolejne dni płodne i w nich pokładam nadzieje.
    Dzisiaj mam 10dc i czuje powoli mokrość, śluz sie pojawia

    Będzie dobrze :) ja też miałam czasem takie akcje... Parę lat temu byłam zła... Bo ja chorowałam, dawali mi małe szanse na ciążę... A wszystkie dookoła mnie powpadały...

    terka lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806 wrote:
    Haha, u mnie w mieście rodzinnym też śniegu po kolana było w weekend. A w Opolu zero, tylko sam smród powietrza :/

    Alegzi, my właśnie z mężem rozważamy Hiszpanię w maju :) Polecasz? Będzie tam o tej porze roku ciepło? Szukamy kierunku na maj, podróż poślubno/rocznicowa :) Ale chcemy się powygrzewać na plaży :)

    Kochana, oczywiście polecam :) My byliśmy też w Maladze (miasto w Hiszpanii). Ma dostęp do morza Śródziemnego. Piękna! :D Wybierzcie najlepiej miejsce z dostępem do morza. Nie dość, że palmy piękna pogoda to jeszcze woda. Coś cudownego.
    Polecam też Gibraltar albo Portugalię. Byliśmy tam na Nowy Rok. W Portugalii jest ciut taniej niż w Hiszpanii, drogi są gorszej jakości, ale bardzo nam się podobało.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2018, 19:11

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klitra wrote:
    Ja dzisiaj całą noc nie mogłam spać,a jak człowiek nie śpi to rozmyśla i w deprechę wpadłam, że mi wszystko nie wychodzi :(
    W odwiedzinach u babć wszyscy pytali o drugie dziecko i w nocy mnie taka rozkmina wzięła dlaczego wszystkim dookoła się udaje bo nie ma dosłownie tygodnia żebym nie dowiedzsiala sie o kolejnych ciążach sąsiadek,znajomych,rodziny a ja wciąż nie mogę :(
    Rano wstałam taka przygnebiona, że mam tylko nadzieję że dzisiaj będe spać jak zabita bo kolejnej tak ciężkiej nocy nie wytrzymam

    Kochana, głowa do góry! Trzeba walczyć z tymi myślami, bo w dużej mierze przez nie nie możemy zajść w ciążę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2018, 19:09

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Będzie dobrze :) ja też miałam czasem takie akcje... Parę lat temu byłam zła... Bo ja chorowałam, dawali mi małe szanse na ciążę... A wszystkie dookoła mnie powpadały...

    Tylko wlasnie-powpadały... I dla nich to pewnie tragedia była...

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex, ogólnie Hiszpanie zachwalają region Andaluzji. Byliśmy w kilku miastach tam i powiem Ci, że jest na czym oko zwiesić. Malaga właśnie leży w tym regionie ;)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka wrote:
    Tylko wlasnie-powpadały... I dla nich to pewnie tragedia była...

    Dokładnie! Lepiej przemyślane i dojrzałe podejście do tematu.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka wrote:
    Tylko wlasnie-powpadały... I dla nich to pewnie tragedia była...

    Tak myślę... Widzę tylko te "szczęśliwe mamuśki" na fb :P cyce w górę, zdjęcia dzieci i milion cytatów smutasów o miłości...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Tak myślę... Widzę tylko te "szczęśliwe mamuśki" na fb :P cyce w górę, zdjęcia dzieci i milion cytatów smutasów o miłości...

    Seli, no jakbym dziś siebie widziała :D Dziś oglądałam zdjęcie koleżanki, która wstawiła fociszkę z brzuszkiem ciążowym i dodała jakiś tam opis...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2018, 19:18

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do zdjęć to postanowiłam, że jeśli dane mi będzie mieć dzidzię nigdy tego nie zrobię :D

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alegzi wrote:
    Seli, no jakbym dziś siebie widziała :D Dziś oglądałam zdjęcie koleżanki, która wstawiła fociszkę z brzuszkiem ciążowym i dodała jakiś tam opis...

    moje już wszystkie po ciąży... I "prawdziwa miłość", "jedyna miłość" "sobie urodziłam miłość" i takie tam... a do tego smutne cytaty o tym jak się ufa, zostawia i o związkach... Żal mi ich teraz. Naprawdę. O ile jakieś tam laski jak się wdzięczą na fotach to jednak tutaj same z dzieckiem, czekają na lajki jak pokażą większy dekolt...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alegzi wrote:
    Co do zdjęć to postanowiłam, że jeśli dane mi będzie mieć dzidzię nigdy tego nie zrobię :D

    Wiesz, możesz mieć jakieś zdjęcie rodzinne, czy coś... ale milion zdjęć maluszka. A do tego pół nagie matki :P masakra... W dodatku ja bym się bała... Staram się nie wstawiać zdjęć swoich. Mam jedynie instagrama samego kota :P a tak to nie mam swoich prawie zdjęć.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    moje już wszystkie po ciąży... I "prawdziwa miłość", "jedyna miłość" "sobie urodziłam miłość" i takie tam... a do tego smutne cytaty o tym jak się ufa, zostawia i o związkach... Żal mi ich teraz. Naprawdę. O ile jakieś tam laski jak się wdzięczą na fotach to jednak tutaj same z dzieckiem, czekają na lajki jak pokażą większy dekolt...

    Nagle sie okazuje ze to jest jedyne co pozostało z miłości... ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • kryha Autorytet
    Postów: 506 187

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli, ja też nie ogarniam tych mamusiek na fejsie i instagramie. Jakby urodzenie dziecka było ich jedyną ambicją w życiu.
    Co ciekawe te co najwięcej wrzucają, w realu mają najmniej do pokazania. Chyba muszą się dowartościować na siłę.

    2x1nanlix81xpd1c.png
    km5svcqgp72i11n3.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam mam kilka zdjęć ze ślubu i jakieś starocie... Ale tak to nie wrzucam co chwila nic nowego, ogólnie nie lubię zdjęć :) Jedynie mi się podobają takie "niepozowane", z zaskoczenia jakby :) Na których nie mam miny jak hipopotam oczywiście :D

    Jak tak siedzę bez męża w domu to dopada mnie "nicmisięniechcizm". Paść idzie :) po 20 idę z psem na spacer i kąpiel sobie zrobię, teraz kończę oglądać Chirurgów :)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka wrote:
    Nagle sie okazuje ze to jest jedyne co pozostało z miłości... ;)

    Niestety... A nawet te, które wzięły ślub... To jakoś mąż nagle zniknął. I się zastanawiam czasem jak? Albo na dzieciaka złapały... Albo nie dało się z nimi wytrzymać :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ale tu dużo piszecie, to dobrze. Fajnie jest mieć z kim pogadać :-)
    A do tych co powpadały, to pewnie nie spodziewały się dzidziusia :-), niestety życie nie jest sprawiedliwe. Ale napewno wszystkim na tym forum uda się zostać mamusiami :-)

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mari92 wrote:
    Dziewczyny, ale tu dużo piszecie, to dobrze. Fajnie jest mieć z kim pogadać :-)
    A do tych co powpadały, to pewnie nie spodziewały się dzidziusia :-), niestety życie nie jest sprawiedliwe. Ale napewno wszystkim na tym forum uda się zostać mamusiami :-)

    Musi! Jesteśmy młode, piękne ;D hehehe mamy jeszcze masę możliwości, nie ? :D

    Mari92 lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Wiesz, możesz mieć jakieś zdjęcie rodzinne, czy coś... ale milion zdjęć maluszka. A do tego pół nagie matki :P masakra... W dodatku ja bym się bała... Staram się nie wstawiać zdjęć swoich. Mam jedynie instagrama samego kota :P a tak to nie mam swoich prawie zdjęć.

    Nie, nie. Nie można wpadać w paranoję. Im mniej zdjęć tym lepiej :D

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie, szkoda mi tych dziewczyn, które co rusz wstawiają zdjęcia, bo faktycznie jak napisała kryha pewnie nie mają co w realu pokazać. Może muszą to jakoś odreagować.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
‹‹ 377 378 379 380 381 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ