Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 5 lutego 2018, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwiaa992 wrote:
    Hej dziewczyny ;)
    W nocy czułam się jakby mi ktoś znów hsg robil! Budziłam sie z bolami brzucha dosc mocnymi jak na @ a ciagle czysto ... dzis w pracy pewnie oszaleje bo ciągle bede gonic sprawdzać czy sie juz nie zaczyna @

    Nie ma co się zastanawiać... Pewnie i tak w pracy sprawdzisz :P najwyżej na chwile do wc pójdziesz, a ze będziesz w pracy będziesz czuła ze musisz sie trochę opanować ;)
    Ale wierze ze będzie to raczej opanowywanie radości! :D

    Sylwiaa992 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Sylwiaa992 Autorytet
    Postów: 813 346

    Wysłany: 5 lutego 2018, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy ;) moze bede miec zajeta głowę w pracy :P dziś kierowniczki nie ma więc będzie luzniej ;)
    Haha juz od prawie dwoch lat sobie tak mowie, że za miesiac sie uda :D

    25 cykl starań- nasz Aniołek czuwa nad nami z góry 9tc
    Będziemy starać się od nowa.
    Nic nie dzieje się bez przyczyny.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 5 lutego 2018, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwiaa992 wrote:
    Zobaczymy ;) moze bede miec zajeta głowę w pracy :P dziś kierowniczki nie ma więc będzie luzniej ;)
    Haha juz od prawie dwoch lat sobie tak mowie, że za miesiac sie uda :D

    no ale teraz ma być inseminacja? Czy wcześniej coś miałaś też?

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 5 lutego 2018, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia trzymam kciuki żeby@ nie przyszła do Ciebie!

    Sylwiaa992 lubi tę wiadomość

    3i49krhm19wid3ce.png
  • Sylwiaa992 Autorytet
    Postów: 813 346

    Wysłany: 5 lutego 2018, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Seli, w następnym cyklu inseminacja. Do tej pory nic nie mialam nawet żadnych lekow ( teraz pierwszy raz dupek) jedynie same badania- diagnostyke.
    Ja już w poczekalni :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2018, 08:08

    25 cykl starań- nasz Aniołek czuwa nad nami z góry 9tc
    Będziemy starać się od nowa.
    Nic nie dzieje się bez przyczyny.
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 5 lutego 2018, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :)

    Po szybki przejrzeniu wczorajszych wpisów widzę, że chyba każda miała udaną niedzielę :) My wczoraj mieliśmy wieczór we dwoje przy truskawkach (nasze pierwsze w tym roku), ciachu i cydrze. Było i smacznie i przyjemnie ;) Do tego obejrzeliśmy film i pooglądaliśmy projekty domków. Niedziela idealna ;)

    Mari, Sylwia, czekam z niecierpliwością na Wasze relacje. Trzymam kciuki! ;)

    Miłego poniedziałku. Ps. jestem jakoś mega wyspana.

    Sylwiaa992 lubi tę wiadomość

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 5 lutego 2018, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwiaa992 wrote:
    Zobaczymy ;) moze bede miec zajeta głowę w pracy :P dziś kierowniczki nie ma więc będzie luzniej ;)
    Haha juz od prawie dwoch lat sobie tak mowie, że za miesiac sie uda :D

    Trzeba tak myśleć, bo na pewno przyjdzie w końcu Wasz miesiąc :)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 5 lutego 2018, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alegzi takie niedziele to ja luuubie!☺

    3i49krhm19wid3ce.png
  • Sylwiaa992 Autorytet
    Postów: 813 346

    Wysłany: 5 lutego 2018, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyniki po 16 :P

    25 cykl starań- nasz Aniołek czuwa nad nami z góry 9tc
    Będziemy starać się od nowa.
    Nic nie dzieje się bez przyczyny.
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 5 lutego 2018, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwiaa992 wrote:
    Wyniki po 16 :P

    To czekamy! ;) moze będą chwile wcześniej ;)

    Sylwiaa992 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 5 lutego 2018, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Sylwia. Czekamy!

    Sylwiaa992 lubi tę wiadomość

    3i49krhm19wid3ce.png
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 5 lutego 2018, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panipuchatkowa, ja też! :)

    Sylwia, no to zawsze szybciej niż o 18. Czekamy, czekamy :)

    Sylwiaa992 lubi tę wiadomość

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 5 lutego 2018, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak tam pogodowo u Was? Powiem Wam, że wczoraj u nas padał mokry śnieg :) Mój pierwszy śnieg w tym roku. Dziś mamy mżawkę, ale aż miło się patrzy na deszcz ;)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Sylwiaa992 Autorytet
    Postów: 813 346

    Wysłany: 5 lutego 2018, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alegzi u nas od soboty snieg sypie :) ale ja mieszkam w górach, także mamy go więcej niż w innych zakatkach Polski :) lubie taka pogode jak wszędzie jest bialo <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2018, 09:44

    25 cykl starań- nasz Aniołek czuwa nad nami z góry 9tc
    Będziemy starać się od nowa.
    Nic nie dzieje się bez przyczyny.
  • klitra Przyjaciółka
    Postów: 381 46

    Wysłany: 5 lutego 2018, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Sylwia Trzymam mocno kciuki :) :)

    Dziewczyny jakie mi się śniły głupoty to nie uwierzycie, śniło mi się, że częstowałam koleżanke papierosem wyjęłam kilka rodzai żeby sobie wybrała a resztę włożyłam do buzi i zaczęłam je jeść i były tak cholernie nie dobre, tak paskudne że jak wstałam to czułam posmak jakbym te papierosy faktycznie jadła.

    Sylwiaa992 lubi tę wiadomość

    20111119580114.png

    iv09e6yd1yzy4wvd.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 5 lutego 2018, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klitra wrote:
    Cześć dziewczyny :)
    Sylwia Trzymam mocno kciuki :) :)

    Dziewczyny jakie mi się śniły głupoty to nie uwierzycie, śniło mi się, że częstowałam koleżanke papierosem wyjęłam kilka rodzai żeby sobie wybrała a resztę włożyłam do buzi i zaczęłam je jeść i były tak cholernie nie dobre, tak paskudne że jak wstałam to czułam posmak jakbym te papierosy faktycznie jadła.

    O kurde... Niezła przestroga przed paleniem :D

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 5 lutego 2018, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klitra masakra jaki sen dziwny. Czytając Twoją wypowiedź sama poczułam fajki.

    3i49krhm19wid3ce.png
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 5 lutego 2018, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klitra wrote:
    Dziewczyny jakie mi się śniły głupoty to nie uwierzycie, śniło mi się, że częstowałam koleżanke papierosem wyjęłam kilka rodzai żeby sobie wybrała a resztę włożyłam do buzi i zaczęłam je jeść i były tak cholernie nie dobre, tak paskudne że jak wstałam to czułam posmak jakbym te papierosy faktycznie jadła.

    O fuuu co za sen. To już pod horror podchodzi :)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 5 lutego 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwiaa992 wrote:
    Alegzi u nas od soboty snieg sypie :) ale ja mieszkam w górach, także mamy go więcej niż w innych zakatkach Polski :) lubie taka pogode jak wszędzie jest bialo <3


    I tylko brakuje dnia wolnego, kocyka, gorącej czekolady i dobrego filmu albo książki :)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 5 lutego 2018, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taaak i takiego duuzego okna na góry pokryte sniegiem.☺

    3i49krhm19wid3ce.png
‹‹ 489 490 491 492 493 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ