Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 7 lutego 2018, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panipuchatkowa to gratulacje dla bratowej, brata i cioci oczywiście :-)

    panipuchatkowa lubi tę wiadomość

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 7 lutego 2018, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękujemy!☺

    Mari92 lubi tę wiadomość

    3i49krhm19wid3ce.png
  • klitra Przyjaciółka
    Postów: 381 46

    Wysłany: 7 lutego 2018, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CZeść :)
    alex super,że Ci tak fajnie poszło i śmiac mi się chce z tej kobitki :)
    Mari serduszko bije-super, gratuluje <3 <3
    Miło poczytać dobre wieści z rana :)

    Mari92 lubi tę wiadomość

    20111119580114.png

    iv09e6yd1yzy4wvd.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 7 lutego 2018, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mari92 wrote:
    Seli trzymaj się tej doktor, bo taka to skarb :-)
    Dziękuje dziewczyny za miłe słowa, bardzo sif cieszę.
    A terminy porodu mam 2, według miesiączki to 28 wrzesnia, według usg 30 wrzesnia, a ovufriend wyznaczyło 27. A zapewne w życiu okaże się całkiem inaczej :)

    Mari! Ale końcówka września ;) takimi różnicami sie nie przejmuj ;)
    Mi zmieniali terminy co jakiś czas ;)

    Mari92 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Sylwiaa992 Autorytet
    Postów: 813 346

    Wysłany: 7 lutego 2018, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mari my jakieś 2 tygodnie później niz Ty :) a jakby bylo we wrześniu to bylo by apogeum :D pierwsze mamy rocznice ślubu, dzien pozniej ja urodziny a na następny dzień mój maz :D ale na razie mi pokazuje polowe października :) kiedys chcialam właśnie tak na wrzesień, a później chcialam żeby tylko już było, nie ważne kiedy :)
    Dowiedziałam się też, że moj wujek (12 lat starszy) beda mieli dzidzie, juz wiedzą płeć :) takze moja babcia bedzie miec w tym roku kolejnego wnuka (trzynastego) i pierwszego prawnuka! :)

    25 cykl starań- nasz Aniołek czuwa nad nami z góry 9tc
    Będziemy starać się od nowa.
    Nic nie dzieje się bez przyczyny.
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 7 lutego 2018, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia to super :-) bardzo się cieszę
    Terka dzięki za info, też tak myślałam :-)
    Klitra dziękuje :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2018, 09:03

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • Martusiaa Autorytet
    Postów: 681 211

    Wysłany: 7 lutego 2018, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Ja byłam też u gina i to prywatnie chodzę a jak powiedziałam że chcemy się starać to nawet tsh nie kazał mi badać tylko morfologie, mocz i na toksoplazmoze :/ najlepiej trzeba wprost powiedzieć że można by było zbadać czy z tarczycą jest ok to może wtedy da :)
    Mi nie dal poprosilam swoja rodzinna

    3jgxyx8d40d83sxa.png
    6 cs
    Beta hcg
    20.02.2018r 27 dc -299,26
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 7 lutego 2018, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow! To babcia na pewno przeszczesliwa! Moja babcia ma juz 13 prawnucząt a 14 w drodze.☺

    3i49krhm19wid3ce.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 7 lutego 2018, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki napiszę to dzisiaj bo wczoraj był kiepski dzień na takie wiadomości.
    Byliśmy wczoraj na wizycie (nie mogłam się doczekać już ;) ) i spędziłam na USG duuzo wiecej czasu niż zwykle :P lekarz miał ambicje znaleźć płeć malucha co nie było prostym zadaniem :D
    Ale po ostrej walce (naprawdę to nie było normalne USG! :D ) , udało się!!! Maluch się poddał chyba już z tą swoją skromnością bo widział, że nie wygra :P

    I tak oto przedstawiam wam... naszego SYNA - Andrzeja Piotra ;)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8fc76c3dee86.jpg

    Sylwiaa992, MissKathy92, kryha, alegzi, alex0806 lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 7 lutego 2018, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaaa wspaniale!!!! Jaki wspaniały maluch! Terka gratulacje!☺❤

    terka lubi tę wiadomość

    3i49krhm19wid3ce.png
  • Sylwiaa992 Autorytet
    Postów: 813 346

    Wysłany: 7 lutego 2018, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panipuchatkowa wrote:
    Wow! To babcia na pewno przeszczesliwa! Moja babcia ma juz 13 prawnucząt a 14 w drodze.☺
    Wow :O
    I nas jeszcze nikt nie wie ;) nawet przez te dwa lata nikt noe wiedział ze sie staramy :).chcialabym poczekać az będzie serduszko, ale ze jestem na l4 to nie wiem co wymysle ze w domu siedzę :P tydzień można mieć grype a potem? :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2018, 09:39

    25 cykl starań- nasz Aniołek czuwa nad nami z góry 9tc
    Będziemy starać się od nowa.
    Nic nie dzieje się bez przyczyny.
  • Sylwiaa992 Autorytet
    Postów: 813 346

    Wysłany: 7 lutego 2018, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Terka serdeczne gratulacje <3 a czujwsz juz ruchy malucha? ;)

    25 cykl starań- nasz Aniołek czuwa nad nami z góry 9tc
    Będziemy starać się od nowa.
    Nic nie dzieje się bez przyczyny.
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 7 lutego 2018, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwiaa992 wrote:
    Terka serdeczne gratulacje <3 a czujwsz juz ruchy malucha? ;)

    Czy czuje? :D wiem kiedy mu coś sie podoba a kiedy nie, zaraz daje znać kopniakami ze chce wiecej albo żeby przestać :D

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 7 lutego 2018, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panipuchatkowa wrote:
    Aaaaaa wspaniale!!!! Jaki wspaniały maluch! Terka gratulacje!☺❤

    Dzięki ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 7 lutego 2018, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwiaa992 wrote:
    Wow :O
    I nas jeszcze nikt nie wie ;) nawet przez te dwa lata nikt noe wiedział ze sie staramy :).chcialabym poczekać az będzie serduszko, ale ze jestem na l4 to nie wiem co wymysle ze w domu siedzę :P tydzień można mieć grype a potem? :D

    Hmm można mieć grypę, potem jelitowke, potem... Potem nie wiem bo potem zaczną sie martwic o Ciebie :D

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Sylwiaa992 Autorytet
    Postów: 813 346

    Wysłany: 7 lutego 2018, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka wrote:
    Czy czuje? :D wiem kiedy mu coś sie podoba a kiedy nie, zaraz daje znać kopniakami ze chce wiecej albo żeby przestać :D
    Haha to skad wiesz kiedy malo a kiedy dość? :D cala rodzinę mam blisko bo my mieszkamy w rodzinnym domu a babcia z ciociami w domu zaraz obok wiec jesZcze bym musiala z łóżka nie wychodzić :D zaraz jade na bete powtórzyć a w piątek jade do mojej dr z kliniki, ciekawa jestem co mi powie ze zaszlam naturalnie :D musze jechac do miasta 25 km ma ta bete bo blizej nie ma laboratorium, ale moze wypije trochę wody i inki to mi bedzie lepiej bo tak z glowa mam cos nie tak :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2018, 09:56

    25 cykl starań- nasz Aniołek czuwa nad nami z góry 9tc
    Będziemy starać się od nowa.
    Nic nie dzieje się bez przyczyny.
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 7 lutego 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Terka to gratuluje syna :-)i super, że nam go pokazałaś :-)
    Sylwia to po wizycie będziesz musiała im powiedzieć, bo na pewno będą się o Ciebie martwić.
    Myśmy też nikomu nie powiedzieli, czekamy na odpowiedni moment :-).

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 7 lutego 2018, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwiaa992 wrote:
    Haha to skad wiesz kiedy malo a kiedy dość? :D cala rodzinę mam blisko bo my mieszkamy w rodzinnym domu a babcia z ciociami w domu zaraz obok wiec jesZcze bym musiala z łóżka nie wychodzić :D zaraz jade na bete powtórzyć a w piątek jade do mojej dr z kliniki, ciekawa jestem co mi powie ze zaszlam naturalnie :D musze jechac do miasta 25 km ma ta bete bo blizej nie ma laboratorium, ale moze wypije trochę wody i inki to mi bedzie lepiej bo tak z glowa mam cos nie tak :D

    Tez się zastanawiałam nad tym przez chwile skąd wiem co trzeba... Hmmm po prostu inaczej kopie zadowolony a inaczej niezadowolony :P chyba tak to działa, inna intensywność na zasadzie nie podoba mi sie to sie wierce strasznie a jak jest fajnie to tak jakby...pobujam sie? :D :D nie wiem jak to nazwać :P

    No to faktycznie nie uda Ci sie tak łatwo utrzymać długo tajemnicy jak wszyscy gdzieś obok :P
    No na bete nie musisz jechać na czczo wiec nie ma problemu, no to powiem Ci kawałeczek masz gdzie jechać... Kurczę ja mam laboratorium z nfz z przychodni jakies 2km moze a prywatne do którego chodzę na dodatkowe badania mam jakies...600-700m od domu? ;)
    Tak a mina lekarki moze byc super :D ale tylko sie cieszyć ze sie udało bez ingerencji lekarskiej ;)
    No i daj znać jak beta! ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Sylwiaa992 Autorytet
    Postów: 813 346

    Wysłany: 7 lutego 2018, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że rodzice beda sie domyślać jak bede ponad tydzień na l4 :) zobacze jeszcze w piątek co moja dr powie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2018, 10:19

    25 cykl starań- nasz Aniołek czuwa nad nami z góry 9tc
    Będziemy starać się od nowa.
    Nic nie dzieje się bez przyczyny.
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 7 lutego 2018, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mari92 wrote:
    Terka to gratuluje syna :-)i super, że nam go pokazałaś :-)
    Sylwia to po wizycie będziesz musiała im powiedzieć, bo na pewno będą się o Ciebie martwić.
    Myśmy też nikomu nie powiedzieli, czekamy na odpowiedni moment :-).

    Jak sie mieszka osobno to łatwiej stanowczo utrzymać tajemnice (chyba ze ma sie takiego męża jak ja to równie ciężko wtedy :P )

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
‹‹ 504 505 506 507 508 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ