Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 7 lutego 2018, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka wrote:
    Pewnie że tak-zapraszamy do grona :D
    No ja cały czas mam nadzieje ze u Ciebie to będzie niegroźne i tylko straszące cos i będzie wszystko w porządku ;)
    No wszystko się okaże 15 lutego :) kurczę będę wtedy już po owulacji i nie wiem czy ryzykować i zacząć się starać przed tą wizytą czy lepiej poczekać i mieć pewność że jest ok :/ tylko boję się że moja psychika nie wytrzyma kolejnego miesiąca czekania :( wszyscy mi mówią że to nic takiego ten guz, nie bez przyczyny mam absolutnie wszystkie wyniki w normie tylko te tsh lekko podwyzszone no i brak usg :( ale jestem dobrej myśli :)

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 7 lutego 2018, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    No wszystko się okaże 15 lutego :) kurczę będę wtedy już po owulacji i nie wiem czy ryzykować i zacząć się starać przed tą wizytą czy lepiej poczekać i mieć pewność że jest ok :/ tylko boję się że moja psychika nie wytrzyma kolejnego miesiąca czekania :( wszyscy mi mówią że to nic takiego ten guz, nie bez przyczyny mam absolutnie wszystkie wyniki w normie tylko te tsh lekko podwyzszone no i brak usg :( ale jestem dobrej myśli :)

    Moze byc tak ze Ci sie owu przesunie ze stresów czy czegoś, nic nie powiedziane ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 7 lutego 2018, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka wrote:
    Moze byc tak ze Ci sie owu przesunie ze stresów czy czegoś, nic nie powiedziane ;)
    No właśnie o tym nie pomyślałam :) mąż mi mówi co ma być to będzie a lekarzom nie można ufać bezgranicznie i wierzyć w każde słowo bo nieomylni nie są a natura i Bóg wiedzą co robią ;)

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 7 lutego 2018, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    No właśnie o tym nie pomyślałam :) mąż mi mówi co ma być to będzie a lekarzom nie można ufać bezgranicznie i wierzyć w każde słowo bo nieomylni nie są a natura i Bóg wiedzą co robią ;)

    Jestem dokładnie tego samego zdania... :)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 7 lutego 2018, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka wrote:
    Jestem dokładnie tego samego zdania... :)
    Czasem to dobrze mądrych posłuchać i postarać się zmienić nastawienie :)

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Mała_Mii Autorytet
    Postów: 2028 779

    Wysłany: 7 lutego 2018, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Terka wspaniałe zdjęcie ❤️Gratuluje synka ;))

    74dih371hf2p7o0h.png[/url]
    20151107020717.png[/url]
    18.12.2017 -14t6d [*] Gabrys;*
    26.10.2018 Nathan ❤️ 47cm , 3080gram 12:33 ❤️❤️
    20.11.2018 51cm 3520g ❤️
    18.12.2018 54cm 4530g❤️
    25.01.2019 59cm 6020g ❤️
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 7 lutego 2018, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Czasem to dobrze mądrych posłuchać i postarać się zmienić nastawienie :)

    O warto warto ;) i nie mieć zamkniętego jednego punktu widzenia ;)

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 7 lutego 2018, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała_Mii wrote:
    Terka wspaniałe zdjęcie ❤️Gratuluje synka ;))

    Dzięki ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 7 lutego 2018, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Terka, gratuluję ;)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Sylwiaa992 Autorytet
    Postów: 813 346

    Wysłany: 7 lutego 2018, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już w domu :) dziś w labo byłam pozniej wiec wyniki miedzy 18-20. Cuda sie u nas dzija, masakra na drogach bo snieg sypie, jak jechalam do domu to tiry w druga strone nie mogły juz pod gorki wyjechac i wszystko stalo.
    Mój mąż to mi mówił juz jak sie poznalismy ze chce córeczke :) a u nas po obu stronach w rodzonie duża przewaga chlopakow ;)

    25 cykl starań- nasz Aniołek czuwa nad nami z góry 9tc
    Będziemy starać się od nowa.
    Nic nie dzieje się bez przyczyny.
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 7 lutego 2018, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia czekamy na bete w takim razie!☺

    Sylwiaa992 lubi tę wiadomość

    3i49krhm19wid3ce.png
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 7 lutego 2018, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwiaa992 wrote:
    Ja już w domu :) dziś w labo byłam pozniej wiec wyniki miedzy 18-20. Cuda sie u nas dzija, masakra na drogach bo snieg sypie, jak jechalam do domu to tiry w druga strone nie mogły juz pod gorki wyjechac i wszystko stalo.
    Mój mąż to mi mówił juz jak sie poznalismy ze chce córeczke :) a u nas po obu stronach w rodzonie duża przewaga chlopakow ;)
    Czekamy czekamy na wieści :D

    Sylwiaa992 lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 7 lutego 2018, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja czekam :P Choć tak mniej zaglądam :)

    Sylwiaa992 lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 7 lutego 2018, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia daj znać jak wyniki :-)

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • Mała_Mii Autorytet
    Postów: 2028 779

    Wysłany: 7 lutego 2018, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo Sylwia czekamy czekamy ❤️

    74dih371hf2p7o0h.png[/url]
    20151107020717.png[/url]
    18.12.2017 -14t6d [*] Gabrys;*
    26.10.2018 Nathan ❤️ 47cm , 3080gram 12:33 ❤️❤️
    20.11.2018 51cm 3520g ❤️
    18.12.2018 54cm 4530g❤️
    25.01.2019 59cm 6020g ❤️
  • Sylwiaa992 Autorytet
    Postów: 813 346

    Wysłany: 7 lutego 2018, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie ma :P maja byc miedzy 18-20 bo dziś bylam późno w laboratorium :)

    25 cykl starań- nasz Aniołek czuwa nad nami z góry 9tc
    Będziemy starać się od nowa.
    Nic nie dzieje się bez przyczyny.
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 7 lutego 2018, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwiaa992 wrote:
    Jeszcze nie ma :P maja byc miedzy 18-20 bo dziś bylam późno w laboratorium :)

    No to chwila moment :)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 7 lutego 2018, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po pracy. Miałam dziś zwariowany dzień. Co skończyłam jedną rzecz to przyszła kolejna. I tak cały dzień mi zleciał. Dobrze, że w międzyczasie zdążyłam pościel wstawić. Teraz czekam, aż ciasto na pączki mi ładnie wyrośnie i zabieram się za kolejną pracę. Tym razem dużo przyjemniejszą i smaczniejszą ;)

    Sylwiaa992, MissKathy92 lubią tę wiadomość

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Sylwiaa992 Autorytet
    Postów: 813 346

    Wysłany: 7 lutego 2018, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alegzi wrote:
    Ja już po pracy. Miałam dziś zwariowany dzień. Co skończyłam jedną rzecz to przyszła kolejna. I tak cały dzień mi zleciał. Dobrze, że w międzyczasie zdążyłam pościel wstawić. Teraz czekam, aż ciasto na pączki mi ładnie wyrośnie i zabieram się za kolejną pracę. Tym razem dużo przyjemniejszą i smaczniejszą ;)
    Tez bede jeść jutro ,ale raczej kupne bo nie chce sie mi robic ;) do tej pory bylam na diecie i sie pilnowalam, ale teraz to już co tam :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2018, 18:30

    25 cykl starań- nasz Aniołek czuwa nad nami z góry 9tc
    Będziemy starać się od nowa.
    Nic nie dzieje się bez przyczyny.
  • Martusiaa Autorytet
    Postów: 681 211

    Wysłany: 7 lutego 2018, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mari super wiesci.:*

    Mari92 lubi tę wiadomość

    3jgxyx8d40d83sxa.png
    6 cs
    Beta hcg
    20.02.2018r 27 dc -299,26
‹‹ 506 507 508 509 510 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy to nie wszystko: Kompletny Przewodnik po mądrej suplementacji przed ciążą.

Co najmniej dwa fakty na temat folianów i suplementacji przed ciążą naprawdę Cię tu zaskoczą. Zebraliśmy najczęstsze pytania naszej społeczności i na ich podstawie stworzyliśmy kompletny, oparty na badaniach przewodnik po mądrej suplementacji. Jeśli myślisz, że „zacznę brać coś po pozytywnym teście” - koniecznie sprawdź, dlaczego nauka mówi coś zupełnie innego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Obrotowy fotelik tyłem - bezpieczeństwo i funkcjonalność

Fotelik obrotowy to wygoda i bezpieczeństwo w jednym – dzięki funkcji obracania ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z samochodu, a także pozwala na łatwe ustawienie tyłem do kierunku jazdy, co jest najbezpieczniejszą pozycją dla najmłodszych pasażerów. Jakie ma jeszcze korzyści?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ