Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 22 lutego 2018, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusiaa wrote:
    Pewnie ok 17-18 będzie wynik

    No to czekamy!!! :D

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 22 lutego 2018, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka wrote:
    Co do mezula-czekał na potwierdzenie płci tak na 10000% zeby nie bylo jazdy :D ale jak na własne oczy zobaczył co tam młody ma (pieknie sie pokazał w pewnym momencie i oczywiście lekarz nie omieszkał nam pokazać baardzo dokładnie gdzie co jest z komentarzem "kuleczki i armatka" :D :P ) to taki dumny "Andrzejek Andrzejek" :D myślałam ze odleci ale chyba za ciężkie buty miał :P :D :DChodzi dumny i roześmiany z całego tego badania bo nigdy takich cyrków nie robił mały (nie AZ takich :D ) wiec śmiać sie jest z czego ;)

    Padłam! :D Kuleczki i armatka :) Jak słodko nazwane.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 22 lutego 2018, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno go szczęście rozpiera Terka, zresztą was oboje :) dopiero testy robiłaś, a tu już synuś się dumnie prezentuje :)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 22 lutego 2018, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806 wrote:
    Hahaha, z niego też wspaniały mąż, więc może się odwdzięczy za kilka dni :D Bo skoro już oboje mamy sny ze sobą w roli głównej to potrzebujemy rozładowania naszych napięć, emocji i stresów w przyjemniejszy sposób :P

    Co racja to racja! Polać jej! :D

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 22 lutego 2018, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alegzi wrote:
    Padłam! :D Kuleczki i armatka :) Jak słodko nazwane.

    Jak ja to usłyszałam to tez padłam ze śmiechu :D

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Martusiaa Autorytet
    Postów: 681 211

    Wysłany: 22 lutego 2018, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806 wrote:
    Macie rację dziewczyny. Sama bym się bała, że może go to niepotrzebnie sfrustrować, więc nie mam zamiaru zaczynać w ogóle <3, jeśli nie będę czuła się pewnie. Za tydzień kontrola, więc pewnie przy badaniu zobaczę, czy mnie boli i w ogóle.

    Zawsze można mężowi ulżyć w inny sposób :D I chyba będzie najlepiej go trochę ułaskawić, zanim mi dom rozniesie z nerwów :D Skoro on wczoraj piwo wypił, w środku tygodnia, to na pewno ma wnerwa jak stąd do Kansas...

    Terka, mąż z takim podejściem to skarb :) Nadal chodzi dumny jak paw, że synuś w drodze? :) Mój by skakał pod niebo, bo też marzy o synu
    Ja w poprzedniej ciąży przez 7 m-cu nie mogłam <3 zero seksu 7 m-cy.. Hmm zły był ale daliśmy radę:D

    3jgxyx8d40d83sxa.png
    6 cs
    Beta hcg
    20.02.2018r 27 dc -299,26
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 22 lutego 2018, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806 wrote:
    Na pewno go szczęście rozpiera Terka, zresztą was oboje :) dopiero testy robiłaś, a tu już synuś się dumnie prezentuje :)

    Ooo tak. Czas leci jak szalony co widać... Szkoda tylko ze jak juz zdecyduje sie pokazać tylek i co ma miedzy nóżkami to chowa twarz :D
    Jego duma roznosi, niektórzy w pracy oczywiście juz wiedzą że będzie miał syna Andrzejka bo jakby to inaczej... Szaleniec :D

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 22 lutego 2018, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusiaa wrote:
    Ja w poprzedniej ciąży przez 7 m-cu nie mogłam <3 zero seksu 7 m-cy.. Hmm zły był ale daliśmy radę:D

    Pewnie odliczał dni do porodu, potem do zakończenia połogu i w końcu mógł odetchnąć :D

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 22 lutego 2018, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusiaa wrote:
    Ja w poprzedniej ciąży przez 7 m-cu nie mogłam <3 zero seksu 7 m-cy.. Hmm zły był ale daliśmy radę:D

    Wszystko do przejścia co nie? :D chociaż pewnie łatwo nie bylo... ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 22 lutego 2018, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka wrote:
    Ooo tak. Czas leci jak szalony co widać... Szkoda tylko ze jak juz zdecyduje sie pokazać tylek i co ma miedzy nóżkami to chowa twarz :D
    Jego duma roznosi, niektórzy w pracy oczywiście juz wiedzą że będzie miał syna Andrzejka bo jakby to inaczej... Szaleniec :D

    No co, duma małego rozpiera. Ma czym się chwalić to się chwali :)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 22 lutego 2018, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alegzi wrote:
    No co, duma małego rozpiera. Ma czym się chwalić to się chwali :)

    A jeszcze jak podejrzewamy ze podobny do niego... No to juz koniec.... :D Dziewczyny... ostrzegam z dobrego serca, pewnie będzie podobnie u każdej :P

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Martusiaa Autorytet
    Postów: 681 211

    Wysłany: 22 lutego 2018, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Terka fajnie synuś :)chyba każdy facet o tym marzy chociaż jak mój się dowiedział że będzie córka to bardzo się ucieszył teraz powiedział że nie zamieniły jej na żadnego chłopca :D dla mnie nie ważne aby zdrowe było chociaż pierwsze zawsze chciałam syna :P teraz się strasznie boję żeby to się rozwinęło prawidłowo bez poronienia i z zarodkiem bijacym serduszkiem kurczę najdłuższe 3-4 tygodnie przede mną... boję się wyniku tej bety ale i tak muszę zrobić... jutro wizyta o 12;15

    3jgxyx8d40d83sxa.png
    6 cs
    Beta hcg
    20.02.2018r 27 dc -299,26
  • Martusiaa Autorytet
    Postów: 681 211

    Wysłany: 22 lutego 2018, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alegzi wrote:
    Pewnie odliczał dni do porodu, potem do zakończenia połogu i w końcu mógł odetchnąć :D
    Aż tak źle nie było wiadomo inne sposoby to nie to samo co sex ale dał radę po połogu też kilka tyg bo zle mnie zdążyli i musieliśmy rozluźnić krocze :D haha taki drugi pierwszy raz

    3jgxyx8d40d83sxa.png
    6 cs
    Beta hcg
    20.02.2018r 27 dc -299,26
  • Sylwiaa992 Autorytet
    Postów: 813 346

    Wysłany: 22 lutego 2018, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój za to marzy o córeczce :) a ja mam przeczucie, że raczej będzie chłopczyk :P

    25 cykl starań- nasz Aniołek czuwa nad nami z góry 9tc
    Będziemy starać się od nowa.
    Nic nie dzieje się bez przyczyny.
  • Martusiaa Autorytet
    Postów: 681 211

    Wysłany: 22 lutego 2018, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka wrote:
    Wszystko do przejścia co nie? :D chociaż pewnie łatwo nie bylo... ;)
    Pewnie że do przejścia ☺nawet powiedział że jednak ja miałam gorzej bo on przyjemność miał A ja radnej przez te m-ce bo zakaz jakich kolejek skurczy :P cudowny jest
    Już usłyszałam wczoraj
    "To co kochanie pewnie kolejne 9 m-cy z głowy " ? :D
    Haha powiedziałam że nie koniecznie może będzie wszystko ok

    3jgxyx8d40d83sxa.png
    6 cs
    Beta hcg
    20.02.2018r 27 dc -299,26
  • Martusiaa Autorytet
    Postów: 681 211

    Wysłany: 22 lutego 2018, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwiaa992 wrote:
    Mój za to marzy o córeczce :) a ja mam przeczucie, że raczej będzie chłopczyk :P
    Mój już nie marzy mówi że aby zdrowe było i oby ciąża przebiegała prawidłowo bez komplikacji mówi że nawet by wolał dziewczynkę bo już wie jak postępować w ogóle nasza Lenka to jego oczko w glowie

    3jgxyx8d40d83sxa.png
    6 cs
    Beta hcg
    20.02.2018r 27 dc -299,26
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 22 lutego 2018, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas pierwsze co mówił ze dziewczynka dziewczynka a potem po którejś wizycie zmieniło mu sie na chłopaka :D i tak juz zostało i chce chłopaka :D

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 22 lutego 2018, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusiaa wrote:
    Aż tak źle nie było wiadomo inne sposoby to nie to samo co sex ale dał radę po połogu też kilka tyg bo zle mnie zdążyli i musieliśmy rozluźnić krocze :D haha taki drugi pierwszy raz

    Rozumiem ze poszaleli i stwierdzili ze znów Cie na pierwszy raz zrobią? ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 22 lutego 2018, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwiaa992 wrote:
    Mój za to marzy o córeczce :) a ja mam przeczucie, że raczej będzie chłopczyk :P

    Zobaczysz tak czy siak będzie szczęśliwy :D przeszczęśliwy ;)
    Ja tez czułam chłopaka, troszkę sie "bałam" wiedząc ze on chce dziewczynke bardziej ale przestawił sie jeszcze zanim bylo wiadomo ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Sylwiaa992 Autorytet
    Postów: 813 346

    Wysłany: 22 lutego 2018, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka wrote:
    Zobaczysz tak czy siak będzie szczęśliwy :D przeszczęśliwy ;)
    Ja tez czułam chłopaka, troszkę sie "bałam" wiedząc ze on chce dziewczynke bardziej ale przestawił sie jeszcze zanim bylo wiadomo ;)
    Pytałam go co jak bedzie chłopiec, mówił że też fajnie, ale jego marzenie to córeczka Wiktoria :)

    25 cykl starań- nasz Aniołek czuwa nad nami z góry 9tc
    Będziemy starać się od nowa.
    Nic nie dzieje się bez przyczyny.
‹‹ 579 580 581 582 583 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ